Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co mają wspólnego rencistki uprawiające nordic walking z doner-kebabem?

Trochę starego mięsa na metalowym kiju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUBY 12:44:26

Z forum internetowego sposób na radary

> - BŁAGAM O POMOC - kolega mi powiedział, ze płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta CD - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał, bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie jak pojadę będę mógł taka płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!

> Odpowiedź 1.:

> - Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota.

> Odpowiedź 2.:

- Fakt, oni swoich nie zatrzymują.

Odpowiedź 3.:

- Jako ze płyta DVD ma większą pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, ze strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuje 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.Pozdrawiam.

Odpowiedź 4.:

- To prawda, w nowej wersji samolot F-117A! pokryty jest cały

GRUBY 12:44:26

płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów

Odpowiedź 5.:

- Nie jestem pewien z ta płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonowa, ona ma większą powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru.

Odpowiedź 6.:

- Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant Cię nie zatrzyma, bo jak Cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu.

Odpowiedź 7.:

- Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim Cię ustrzeli, a do tego trzeba sporo krzepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=_N1JcPsplUA&feature=related[br]Dopisany: Kwiecień 15, 2008, 10:17:14 _________________________________________________http://img219.imageshack.us/img219/4513/cfooderof2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/alufelgi_felgi_16_z_oponami_20555_r16-t30067.0.html;msg357988#new

postanowiłem to wstawić to Strefy Smiechu nasz kolega troszke przesadził :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj racja racja lekka przesada :evil:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 17:14 _________________________________________________Student zdaje egzamin. Profesor chce odesłać go na inny termin z oceną niedostateczną. Delikwent prosi o ostatnia szanse: - Jeśli przejde po ścianie i suficie, dostane trójkę? Profesor z niedowierzaniem zgadza się. Student przechodzi po ścianie i suficie. Słowo się rzekło, już chce wpisywać 3 ale student dalej marudzi: - Jeśli zacznę fruwać po pokoju, dostanę 4? Profesor z zaciekawieniem zgadza się. Student zaczyna fruwać po pokoju. Profesor juz chce wpisywać 4 ale student wciąż nie daje mu spokoju: - Jeśli nasikam na pana, a pan pozostanie suchy, dostane 5? Profesor z jeszcze większym zaciekawieniem zgadza się. Student staje na biurku i sika na profesora. Ten krzyczy caly mokry: - Panie, co pan???!!! - Dobra, niech bedzie 4.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 17:15 _________________________________________________Co to jest FIAT 126p.?

F atalna

I mitacja

A uta

T urystycznego

1 jednodrzwiowego

2 dwuosobowego

6 sześciokrotnie

p rzepłaconego

________________________________________________

Jedzie facet BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada gościu i się pyta:

- Co pan robi?

- Odkręcam koło - odpowiada facet.

Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi:

- To ja wezmę radio

________________________________________________

Rok 2050. Na skrzyżowaniu zamiast sygnalizacji świetlnej stoi robot i kieruje ruchem. Co jakiś czas mówi:

- Piesi stać, samochody jechać. Samochody stać, piesi iść.

I tak na zmianę.

- Samochody stać, piesi iść. Pani w czerwonym berecie szybciej, szybciej!

Ha ha ha, nie zdążyła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...