Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój poprzedni samochód rok temu sprzedany :polew:

http://moto.allegro.pl/ford-escort-idealny-jak-na-swoj-wiek-i2261931219.html

2x dzwon osobiscie miałem

bez abs-u

Bezwypadkowy, Sprowadzony, chyba 15 lat temu

INSTALACJA GAZOWA- NOWA BUTLA GAZOWA ( Z TAMTEGO ROKU)butla ta sama pewnie numery przebite, przeterminowana od 3 lat

tylko przebiegu jeszcze nie podał

typowa sprzedaż w kraju :facepalm:

Opublikowano

Mówi plemnik do plemnika:

"To co, widzimy się dziś na fejsie?"

------------------------------------------------------------------------------

Życie admina zatruwają dwa problemy: tępi i inteligentni użytkownicy.

------------------------------------------------------------------------------

- Co się stanie jeśli polityk połknie Viagrę?

- Urośnie.

7778155b6fecbfcage_oglada_9mm.gif

Opublikowano
Mówi plemnik do plemnika:

"To co, widzimy się dziś na fejsie?"

------------------------------------------------------------------------------

Życie admina zatruwają dwa problemy: tępi i inteligentni użytkownicy.

------------------------------------------------------------------------------

- Co się stanie jeśli polityk połknie Viagrę?

- Urośnie.

:polew: :polew: :polew: :polew:

jaką kobiete mozna nazwac słonecznikiem ?

taką która ma nasienie na twarzy...

Opublikowano

nie matura, lecz chęć szczera.

:decayed::kox:

<a  href=http://img687.imageshack.us/img687/5607/asyst.jpg' alt='asyst.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Opublikowano
0_0_1176679800_Triathlon_przez_Lidlian92_middle.jpg
Opublikowano
992b0477c314e8663f9ac3cb964b6a1e.gif?1334143688
Opublikowano

76a61e2e46f867847e88481e75f98e10.jpg

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

84daa0deb8875a2e8f40a5a405b6703c.jpg

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

http://www.wiocha.pl/547662,Fail_i_wiochy

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

http://www.wiocha.pl/545637,Moher_i_jego

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

cfe661afecafaa0a0d816e596a473723.jpg

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

19b538dc6c79fef552200ca2073db89c.jpg

---------- Post dopisany 14-04-2012 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 23:26 ----------

6e072fc70646c9ebadd4f3e8a0119aa7.jpg

Opublikowano

Kiedyś jak jechało się z rodziną samochodem na święta, do rodziny, na wczasy, gdziekolwiek, to się wykrzykiwało:

- Truskawki! Jabłka! Jagody! Grzyby! Ooooo!!! Tirówki!

A teraz to się woła:

- 5,97! 5,95! 5,90! Oooo!!! 5,80!!!

Opublikowano
maz-i-zonaxx-jpg
Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.