Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie śmieszy za bardzo jeżeli wiesz że "audi" to z łaciny "słuchaj" czyli związane z uszami i słuchem... :gwizdanie:

:evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zwierzeta- bardzo dobry klip swoją drogą - były 3 posty wyżej :rant:

Ludzie obudzcie się i zrobcie coś pożytecznego! Zaglosujcie np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch kolesi, kończyło szkołę średnią, rzecz się dzieje na studniówce. Jeden mówi do drugiego:

- Słuchaj moja dziewczyna chce iść ze mną na zewnątrz, jest napalona jak jasna cholera, a ja zdenerwowany i czuje że wszystko spieprzę...

- Spoko, spoko, dasz rade, wszystko co musisz zrobić to prawić jej komplementy. Laski uwielbiają jak się im prawi komplementy. Chłopie parę słów i jest Twoja.

Nie minęło pół godziny, koleś wraca z podbitym okiem.

- Staaaary co się stało? Nie komplementowałeś?

- No komplementowałem... Poszliśmy do samochodu i zaczęliśmy się całować. Powiedziałem jej że ma takie piękne, pełne wargi, które są takie słodkie - była zachwycona. Potem zacząłem pieścić jej piersi, jak stwardniały to powiedziałem, że ma takie duże, jędrne piersi i to też się jej spodobało.

- No jak na razie to szło Ci świetnie.

- No cóż, potem wszystko się odwróciło. Podciągnąłem jej sukienkę, zdjąłem majteczki i próbowałem wymyślić następny komplement.

- I co powiedziałeś?

- Że jak na taką wielką piz*ę to nawet nie śmierdzi tak bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch kolesi, kończyło szkołę średnią, rzecz się dzieje na studniówce. Jeden mówi do drugiego:

- Słuchaj moja dziewczyna chce iść ze mną na zewnątrz, jest napalona jak jasna cholera, a ja zdenerwowany i czuje że wszystko spieprzę...

- Spoko, spoko, dasz rade, wszystko co musisz zrobić to prawić jej komplementy. Laski uwielbiają jak się im prawi komplementy. Chłopie parę słów i jest Twoja.

Nie minęło pół godziny, koleś wraca z podbitym okiem.

- Staaaary co się stało? Nie komplementowałeś?

- No komplementowałem... Poszliśmy do samochodu i zaczęliśmy się całować. Powiedziałem jej że ma takie piękne, pełne wargi, które są takie słodkie - była zachwycona. Potem zacząłem pieścić jej piersi, jak stwardniały to powiedziałem, że ma takie duże, jędrne piersi i to też się jej spodobało.

- No jak na razie to szło Ci świetnie.

- No cóż, potem wszystko się odwróciło. Podciągnąłem jej sukienkę, zdjąłem majteczki i próbowałem wymyślić następny komplement.

- I co powiedziałeś?

- Że jak na taką wielką piz*ę to nawet nie śmierdzi tak bardzo...

prawie się zlałem ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew: :polew:

c8effe64c708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...