Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

strona istnieje, to jest legalne? za free? szkoda ze passat ma juz swiezy przeglad :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny hardcore. polewka na stronie i na zdjęciach w naszej klasie. zastanawiam się co to za człowiek i czy wszystko ok z IQ

Prawnik Andrzej Kiliszewski

prezes Kancelarii Prawnej Kanoniczno-Cywilistycznej im.Jana XXIII

Polecam: http://www.zsf.strefa.pl/

O mecenasie: http://nasza-klasa.pl/profile/12902377

Płakaliśmy ze śmiechu. Na n-k najlepszy jest ostatni album w galerii.

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 14:58_________________________________________________najlepsza jest sekretarka Nina (lat 50)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrób jakiś zrzut ekranu, nie każdy jest fanem NK :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrób jakiś zrzut ekranu, nie każdy jest fanem NK

generalnie strona tego prawnika, pisanko malarza i wielbiciela witraży powinna wystarczyć. nie wiem kto chciałby poradę prawną od takiego gościa.

rozkład znajomych na naszej klasie 50% gejowscy chip&dales i 50% księża

w uzupełnieniu CV:

28l. mężczyzna

Andrzej Kiliszewski

Wiek: 28l.

Płeć: mężczyzna

Pracodawca może obejrzeć tu zdjęcie

CEL

Jestem początkujacym prawnikiem. Poszukuję pilie pracy w zawodzie na stanowisku asystenta prawnika, pracy biurowej, pracy w administracji lub w jednej z firm warszawskich.

Obecnie przejściowo pracuję w butiku z odżywkami dla sportowców w centrum Warszawy, do czasu, póki nie znajdę pracy w zawodzie (kancelarii lub firmie prawniczej lub w jakimkolwiek biurze), a także pracuję jako wiceprezes i manager w Agencji Artystycznej "DAVIDA LOUDNESS" w Warszawie.

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim z oceną dobrą (4) na dyplomie. 31 maja 2005 r. zostałem przyjęty na studia doktoranckie w drodze pozakonkursowej i jestem teraz doktorantem prawa w Instytucie Prawa Międzynarodowego tego samego wydziału. Na studiach zapoznałem się z zagadnieniami m.in. z zakresu prawa cywilnego, handlowego, finansowego, podatkowego, gospodarczego, administracyjnego, karnego, konstytucyjnego, międzynarodowego i in., co stanowi podstawę do realizacji zadań, które mogą pojawiać się w pracy dla Waszej Firmy. Z uwagi na dobrą znajomość zagadnień prawnych z łatwością potrafię przedstawić interpretacje przepisów prawnych, sposobów stosowania prawa, posiadam kompetencje, aby efektywnie realizować zadania z tego obszaru.

W przyszłym roku zamierzam zdawac na aplikację sędziowską w Warszawie.

Pracę magisterską broniłem w Katedrze Nauk o Państwie i Prawie Instytutu Prawa Konstytucyjnego u wybitnych prawników, m.in. u prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie prof.dr hab. Trzcińskiego, prof.dr hab.H.Izdebskiego i

dr R.Piotrowskiego, a pracę doktorancką piszę w Instytucie Prawa Międzynarodowego u prof.dr hab.S.Sawickiego (doradcy Ministra ds.Zagranicznych).

Legitymuję się biegłą znajomością języków rosyjskiego, ukraińskiego, polskiego i słabiej francuskiego i angielskiego w piśmie i mowie, poświadczoną ocenami ze Szkoły Średniej nr 5 oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Bardzo dobrze znam język polski. Dodatkowym atutem z mojej strony jest to, że odbyłem, jako stypendysta Ministerstwa Edukacji Narodowej RP, Studium Języka Polskiego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie (obecnie to Uniwersytet Rzeszowski) i że jestem uznanym artystą-plastykiem w dziedzinie twórczości ludowej: http://www.pisanki.strefa.pl/ i posiadam z tego tytułu dyplom laureata I Nagrody od Prezydentowej Ukrainy Ludmiły Kuczmy z 1997 r. za kolekcje (konkursowych) swoich prac artystycznych.; posiadam dobre wykształcenie artystyczne Szkoły Sztuki Ludowej. Przez okres studiów prawniczych zajmowałem się kierowaniem Galerii Collegium Iuridicum II w Warszawie: organizacja imprez artystycznych – wystawy, koncerty, konferencje i in. Posiadam umiejętności obsługi komputera Microsoft Office 2000 oraz tworzenia stron WWW w html-u. Moja strona prawnicza: http://www.davidloudness.com/mecenas.html lub http://mecenas.a.kiliszewski.fm.interia.pl/

Cec**je mnie silna wewnętrzna motywacja w dążeniu do osiągania celów. Jestem osobą ambitną, nastawioną na rozwój. W rozwiązywaniu problemów wykazuję dużą dociekliwość i wytrwałość. Posiadam osobowościowe predyspozycje do realizowania zadań trudnych. Dobrze planuję i organizuję pracę, jestem systematyczny.

Jeżeli uznają Państwo moją ofertę za interesującą, chętnie odpowiem na wszelkie nurtujące pytania. Zależy mi bardzo na pracy w Państwa Firmie.

Kontakt telefoniczny: 0-696-524-987 lub e-mail: [email protected]

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 15:30_________________________________________________ja się tylko zastanawiam czy to jest normalny gość co chce na poważnie firmę prowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie strona tego prawnika, pisanko malarza i wielbiciela witraży powinna wystarczyć. nie wiem kto chciałby poradę prawną od takiego gościa.
Masz rację, wygląda to wszystko jakby ktoś mu dowcip zrobił :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> witam wszystkich weołych ludzi[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 15:09_________________________________________________ :polew: taki mały żarcik

Małgosia ma pierwsza miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje Jasiowi swój

problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem, i rzecze:

- Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupić tak ze trzy na początek.

A sąsiad na to:

- Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Kazia. Kazio to jest taki kogut, że ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży.

OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Kaziem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi:

- Słuchaj Kaziu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem.

Ledwo skończył mówić, SRU! Kaziu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Kazio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Kaziu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sępy. Podbiega i krzyczy:

- A widzisz Kaziu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto...

A kaziu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób:

- Cśśś, spie*dalaj, bo mi sępy spłoszysz!!

Leci sobie duży pasażerski samolot. Spokojnie, bez ciśnień, pogoda ładna. Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie się nudzi i zaczyna wqrwiać pilota dużej maszyny. Przelatuje nad nim, pod nim, jakieś beczki, korkociągi w niebezpiecznej odległości itp. Przy czym cały czas szydzi z pilota samolotu pasażerskiego:

- Czym ty latasz? Stodołą? Patrz na to gościu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam lepszy samolot i nie ma czegoś takiego co potrafisz ty i twoja maszyna, czego ja bym nie zrobił milion razy lepiej!

Koleś w pasażerce coraz bardziej wnerwiony po którejś tam sugestii by się żołnierzyk odstosunkował w końcu proponuje:

- Oki deltatangocharliecośtam. Teraz wykonam taki myk ale jak go nie powtórzysz - na dole stawiasz kolację, panienki i na kadłubie swojego "odkurzacza" piszesz: JESTEM ZŁOMEM. Umowa?

- Dawaj misiu. Nie ma takiej opcji żebyś wygrał więc to Ty napiszesz to na swoim kadłubie i wódeczka, panienki itp. na Twój koszt!

- Uwaga zaczynam, to się nieco odsuń!

Pilot F16 czeka. Mija pół minuty, pułap ten sam, prędkość ta sama, nic się nie zmienia. Mija minuta, dalej nic. W końcu pilot pasażerskiego odzywa się w słuchawce:

- Dobra skończyłem.

- A co to kufa miało niby być?!?

- Byłem się odlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...