Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Sa dwa okopy: niemiecki i polski.

I tak walcza ze soba, strzelaja do siebie, ale jak na razie zadna ze stron

nikogo nie trafila. Az wreszcie jeden z Polaków powiedzial:

- Te, jakie jest najpopularniejsze imie niemieckie?

- Hmmmm... Moze Hans?

- O! Dobre! Krzykniemy Hans, i moze jakis jelen sie wychyli to go

zastrzelimy.

No i wolaja:

- Hans!

- Ja!? - Szwab sie wychylil... JEB! Dostal kulke.

- Hans!

- Ja!? - JEB! Nastepny...

- Hans!

- Ja!? - JEB!

I tak ich powybijali, zostalo tylko kilku...

Siedza te szwaby i mysla:

- Moze my tez tak zrobimy?

- Ja! Jakie jest popularne imie polskie?

- Moze Zdzichu?

- Ja gut!

I rycza:

- Zdzichu!

- (cisza)

- Zdzichu!

- (cisza)

- Zdzichu!

- Zdzicha nie ma jest na wakacjach... To ty Hans?

- Ja!

- JEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu po imprezie. Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny:

- Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę...

- Tutaj?! Jesteś nienormalny.

- Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie...

- Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna...

- Ale to tylko "laska", nic więcej... kobieto...

- Nie, a jak ktoś będzie wychodził...

- No dawaj nie bądź taka...

- Powiedziałam Ci że nie i koniec!

- No weź, tu się schylisz i nikt Cię nie zobaczy, głupia.

- Nie!

W tym momencie pojawia się siostra dziewczyny w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi:

- Tata mówi że już wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobię. A jak nie, to tata mówi, że zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rękę z tego domofonu bo jest k**wa 3 rano! [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:12_________________________________________________Pewna para wzięła ślub. Dwa tygodnie później mężowi zachciało się spotkać ze starymi kumplami w ulubionym barze. Ubrał się więc i mówi:

– Kochanie, wychodzę, ale niedługo wrócę.

– A dokąd idziesz misiaczku? – pyta żona.

– Do baru, ślicznotko. Mam ochotę na małe piwko.

– Chcesz piwo, robaczku? Wybieraj – to mówiąc żona otwiera lodówkę i prezentuje 25 gatunków piwa z 12 krajów: Niemiec, Holandii, Anglii...... Mąż stanął jak wryty i zdołał wydusić tylko:

– Tak, tak, cukiereczku...... ale w barze .... no wiesz.... te chłodzone kufle......

Żona mu przerwała:

– Chcesz do piwa schładzany kufel? Nie ma problemu. – i wyjęła z zamrażarki wielki oszroniony kufel.

Jednak mąż, choć nieco blady z wrażenia, nie dawał za wygraną:

– No tak skarbie, ale wiesz... w barach mają takie pyszne przystawki. Nie będę długo, obiecuję.

– Masz ochotę na przystawki, niedźwiadku? – i żona otworzyła szafkę, a tam: słone paluszki, orzeszki, chipsy, pieczone skrzydełka, marynowane grzybki i wiele innych smakołyków.

Mąż resztką sił próbował się ratować:

– Ale kochanie ......rozumiesz..... w barze ..... te męskie gadki, ten wulgarny i pikantny język......

– Chcesz przekleństw, moje słoneczko? TO PIJ TO JE*ANE PIWO Z TEGO PIEPRZONEGO KUFLA I ŻRYJ DO CH*JA PANA PRZYSTAWKI!!! TERAZ JESTEŚ, DO K*RWY NĘDZY, ŻONATY I NIGDZIE NIE BĘDZIESZ SIĘ WŁÓCZYŁ!!! POJAŁĘŚ TO TY SK*RWYSYNIE?!?!?! [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:20_________________________________________________Dwóch homoseksualistów jechało samochodem. Nagle uderzył w nich jakiś facet. Wychodzi on do nich i mówi:

-Panowie nie dzwońcie po policje to dam wam 100zł

-Heniek dzwoń po policje

-200zł!

-Heniek dzwoń!

-500zł, ostatnie moje słowo

-Heniek dzwoń na policje!

-To ch*j wam w d*pę!!!

-Heniek nie dzwoń, facet chce sie dogadać...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:22_________________________________________________to jeszcze jeden: :polew:

Jasiu bawi się swoją kolejką.

- k*rwa wsiadać, k*rwa wysiadać

tato usłyszał to z sąsiedniego pokoju

-Jasiu jeśli jeszcze raz przeklniesz przez godzinę zabiorę ci twoją kolejkę.

-5 minut nic

-10 minut nic

-20 minut nic

-40 minut nic

-60 minut nic

-60 minut i sekunda

K*rwa wsiadać k*rwa wysiadać bo przez tego sk*rwysyna mamy godzinę opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eyes_s.jpg[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:52_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=dznHrddHQaI

Nie wim jak wy ale ja na Eddim sikam pod siebie. na YT sa kolejne odcinki

http://www.youtube.com/watch?v=ilITaJwzxAc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasistą nie jestem jakby ktoś się pytał... ;)

Na kolejne igrzyska w starozytnym Rzymie, postanowiono przygotowac jakis nowy, za***isty numer. Najlepsza wsrod propozycji okazala sie walka murzyna

z lwem, przy zalozeniu, ze lew, po krotkiej walce, rozszarpuje murzyna ku uciesze zgromadzonej publicznosci....

Wybrano wiec odpowiedniedniego lwa i odpowiedniego murzyna, ale tuz przed walka organizatorzy zaczeli zastanawiac sie, patrzac na murzyna, czy aby taki wielki umiesniony murzyn, nie zabije lwa....

Po krotkiej naradzie postanowiono zakopac go do pasa w ziemi, w celu obnizenia szans na wygrana.

Lecz kiedy popatrzono, na do polowy wkopanego w ziemie murzyna, wydal im sie jeszcze wiekszy, wiec wkopano go w ziemie po szyje.....

I tak rozpoczela sie walka. Tlum szalal z radosci.

Z klatki wypuszczono wielkiego wyglodzonego lwa, ktory kiedy tylko zobaczyl glowe murzyna ruszyl do ataku.

Przerazony murzyn w ostatniej chwili przechylil glowe, lew potknal sie, walna o bande areny i legl nieprzytomny.

A wtedy rozwscieczony lud zaczal krzyczec:

WALCZ UCZCIWIE CZARNUCHU!!!!!! :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic kawal pasazerowi siedzacemu obok ciebie w samolocie?

1. Wyjac z bagazu podrecznego Laptopa

2. powoli ale zdecydowanie go otworzyc

3. zalaczyc

4. upewnic sie, ze sasiad patrzy co robisz

5. uruchomic przegladarke internetowa

6. zamknac oczy i skierowac glowe w kierunku nieba

7. gleboko zaczerpnac powietrza i otworzyc ponizszy link

http://www.tinyurl.com/e8efm

8. spojrzec na wyraz twarzy sasiada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://demotywatory.pl/2673/Multiplayer[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 09:44_________________________________________________http://www.wykop.pl/link/208375/czlowiek-vs-barierka-lancuchowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2030. Doda udała się do swojego chirurga plastycznego.

- Doktorze, mój nowy kochanek ma 20 lat, więc pragnę aby mi pan zwęził pochwę i skrócił wargi sromowe. Proszę jednak o jak najwiekszą dyskrecję personelu. Żadnych "przecieków" do prasy itd. Po operacji gwiazda budząca sie powoli z narkozy, widzi przy swoim łóżku czuwajacego chirurga i trzy ogromnych rozmiarów bukiety kwiatow.

Wsciekła i obolała beszta lekarza:

- Jak mógł mi pan to zrobić doktorze, przecież prosiłam o absolutną dyskrecję, co do mojego pobytu tutaj, więc skąd te kwiaty ?!

Niech się pani nie martwi. Ten pierwszy bukiet to ode mnie, za wieloletnią "współpracę". Drugi od naszego anestezjologa, który jest pani najwiekszym fanem. Trzeci zaś bukiet od pacjenta z poparzeniówki z podziękowaniami za nowe uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2030. Doda udała się do swojego chirurga plastycznego.

- Doktorze, mój nowy kochanek ma 20 lat, więc pragnę aby mi pan zwęził pochwę i skrócił wargi sromowe. Proszę jednak o jak najwiekszą dyskrecję personelu. Żadnych "przecieków" do prasy itd. Po operacji gwiazda budząca sie powoli z narkozy, widzi przy swoim łóżku czuwajacego chirurga i trzy ogromnych rozmiarów bukiety kwiatow.

Wsciekła i obolała beszta lekarza:

- Jak mógł mi pan to zrobić doktorze, przecież prosiłam o absolutną dyskrecję, co do mojego pobytu tutaj, więc skąd te kwiaty ?!

Niech się pani nie martwi. Ten pierwszy bukiet to ode mnie, za wieloletnią "współpracę". Drugi od naszego anestezjologa, który jest pani najwiekszym fanem. Trzeci zaś bukiet od pacjenta z poparzeniówki z podziękowaniami za nowe uszy.

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super walka Gołoty ... i to z kim ...

A tu przygotowania do walki , dlatego taki wynik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...