Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idzie facet wpadl do kanalu i koniec kawalu

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idzie facet wpadl do kanalu i koniec kawalu

Wchodzi facet do windy a tam schody

Opublikowano

Dla tych co liznęli trochę angielskiego :]

Four chinese: Chu, Bu, Fu and Su decided to emigrate to USA. In order to get a visa they had to adapt their names to American standard. Chu became Chuck, Bu became Buck. Fu and his sister Su decided to stay in China. :>

Opublikowano
Opublikowano
gallery75366170500x500.jpg
Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

>> Mąż do żony:

>> - Jutro kupię kilka kondomów o różnych smakach, a ty po ciemku

>> zgadniesz

>>

>> jaki to smak...

>> - OK.

>> Na drugi dzień, żona próbuje i mówi:

>> - Serowo-cebulowe???

>> - GŁUPIA!!! Jeszcze nie założyłem!!!

Opublikowano

było i to nie raz

Opublikowano

Rzeźnik miał syna, mało rozgarnietego, ale jedynego, wiec chcial mu przekazac dorobek zycia. Prowadzi go do fabryki i mówi:

- Zobacz tu jest maszyna, wkladasz do niej barana, wychodzi parówka,kapujesz?

- Nie !

- No, k**wa, co tu do nierozumienia, baran, maszyna, parówka - kapujesz?

- Nie

- No ja pier**le - patrz tutaj: tu wkladasz barana. Chodz na druga strone - widzisz ? Wychodzi parówka. Kumasz ?

- Nie, ale tato, a jest taka maszyna gdzie wklada sie parówke a wychodzi baran ?

- Tak, k**wa! Twoja matka

Opublikowano

Buszek to tez już było :gwizdanie:

Biegnie ślimak przez las. Spotyka go lis:

-Czemu tak pędzisz ślimaku?

- Urząd Skarbowy w lesie!

- No i co z tego?

- Jak to, co z tego? Ja - dom, żona - dom, każde z dzieci - dom..

Przychodzi turysta do bacy i mówi:

- Baco, a umiecie powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie"?

- No pewnie: robok burcy w trawie.

Opublikowano

Jasiu kąpie się z mamą, wskazując na jej łono pyta się:

- Mamo, co to jest?

- Szczoteczka - odpowiada mama

- Tato ma lepszą, bo z uchwytem - rzucił Jaś

- Skąd wiesz ?! - pyta mama

- Widziałem jak sąsiadce czyścił zęby...

jak to było to też sorki :polew:

Opublikowano

już prawie świątecznie, ale dla tych którzy nie mieli zbytni czasu lub zapomnieli : :)

Usługowa Spółdzielnia Pracy

„Elegancik”

Punkt Usługowy Nr 2

B ę d z i n

Obywatel

......................... ........................

W E Z W A N I E

Wkrótce Wielkanoc – nadchodzą Święta,

każdy mężczyzna o tym pamięta,

by w tym okresie – starym zwyczajem,

zrobić porządek koło swych jajek!

Bo nabiał męski mówiąc logicznie,

musi raz w roku wyglądać ślicznie!

Z tej też okazji każdy mężczyzna

do brudnych jajek z trudem się przyzna.

Czasem pędzelkiem, ultramaryną

farbuje jaja ślicznie, że ino.

Ale nie każdy przyznacie sami,

umie obchodzić się z jajeczkami.

Więc naszym członkom wpadł pomysł nowy,

by szybko powstał punkt usługowy.

W nim znany plastyk – Ambroży Czajka,

fachowo będzie malował jajka.

Takim co mają jaja jak wory,

on namaluje przepiękne wzory.

A tym co mają małe kuleczki,

to pomaluje w groszki, kropeczki.

Kto chce mieć względy u swej kochanki,

niech się w ludowe stroi pisanki.

A kto ma jaja niczym granaty –

to polecamy paski i kwiaty.

Obsługę dobrą Wam zapewniamy,

wszystko bezpłatnie celem reklamy.

Jak do nas przyjdziesz, siądziesz wygodnie,

wystarczy tylko, że zdejmiesz spodnie.

A sam mistrz jaj wyperfumuje

i w miarę potrzeb je wymaluje.

A kiedy skończy – pożegna grzecznie,

a Ty do domu wrócisz świątecznie!

Niesiesz swój nabiał dumny jak basza –

bo tak pracuje SPÓŁDZIELNIA NASZA!

Prezes Spółdzielni

Doc. Anzelm Zdobijaj"

Wesołych Świąt :hi:

Opublikowano

Do więzienia trafia haker.

stary garuch w celi pyta go:

-te młody a ciebie za co wsadzili?

- ja,ja za hakerkę

- aha, a grypsujesz?

- nie,nie, przysięgam jeszcze nigdy żadnej gry nie popsułem.

Opublikowano
zyczenia.jpg
Opublikowano

Nalepki na zderzakach......

- Jeśli nie podoba Ci się mój styl jazdy - zejdź z chodnika.

- Uważaj na idiotę który za mną jedzie.

- SPONSORED BY DADY

- Stare ale spłacone

- Tak, to prawda, jestem wolniejszy....ale i tak jadę przed Tobą

- Wal śmiało to samochód teściowej.

- Wyprzedzaj! Ktoś już czeka na Twoją nerkę

- Nie spieszę się, jadę do pracy...

- Wal śmiało. Ty płacisz!

- MAFIA - samochód służbowy

- MOCY PRZYBYWAJ - na maluchu

- Mój drugi samochód to porsche

- Jeśli możesz przeczytać ten napis to znaczy ze umiesz czytać!

- Ubezpieczony przez mafię, stuknij mnie, a my stukniemy ciebie!

- NIE TRĄB! OBUDISZ KIEROWCĘ!

- SAMOCHÓD PUŁAPKA , ZAPARKUJ GDZIE INDZIEJ

- Jeśli widzisz ten napis. to jedziesz STANOWCZO za blisko

- UWAGA! Mam prawko od tygodnia...

- Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!

- Nie wierzę w rdzę.

- Nie trąb, szybciej nie mogę.

- Nie trąb, robim co możem!

- Mam zepsuty klakson. Obserwuj środkowy palec u reki.

- Proszę nie wjeżdżać mi w bagażnik - mój prawnik jest na urlopie.

- Uwaga! Kierowca ma przy sobie tylko 20 zł w drobnej amunicji.

- Narkotykom powiedziałem: NIE. Ale nie posłuchały.

- Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

- Nie jesteś hemoroidem - nie trzymaj się mojego tyłka.

- Co tak blisko, przecież w ogóle się nie znamy!

- Taksówka mamusi

- JAK DOROSNĘ BĘDĘ MERCEDESEM

- 2 fast 4 you

- NAS NIE DOGANIAT

- Wal śmiało. Zbieram na nowy![br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:10_________________________________________________Opisy GG......

vincent | 03.01.2006, 15:25:36 | | | Ocena: 17

SESJA - System Eliminacji Studenta Jest Aktywnyrotfl | 27.12.2005, 19:03:05 | | | Ocena: 0

Za rzeczy pozostawione na GG, dyrekcja nie odpowiada.vincent | 19.12.2005, 19:33:10 | | | Ocena: 21

Sprzedam fiata 126p, 1986 rok lub zamienię na Nokię 3310Karolina | 17.12.2005, 17:43:02 | | | Ocena: -5

Życie jest jak papier taletowy długie, szare i do d*py.Baksisz | 15.12.2005, 10:22:44 | | | Ocena: -10

P.K.P Pozwól Koledze Popie***lićKuba | 05.12.2005, 22:33:44 | | | Ocena: 37

.::jAk SiE bAwIć To SiE bAwIć, DrZwI ro***bać nOwE wStAwIć::.Misia | 03.12.2005, 18:44:26 | | | Ocena: 7

Lepiej z ch**em mieszać ciasto, niż z Marcinem wyjść na miasto.Pomieć | 27.11.2005, 17:59:08 | | | Ocena: 21

Sprzedam snickersa, rocznik `96, lekko nadgryziony. Cena do negocjacji.

Życie jest jak Miriam - ładne, piękne długie...a tu c**j!:D[EC] EDDY | 13.11.2005, 19:41:28 | | | Ocena: 15

nie boję się gdy ciemno jest bo mam latarke i GPS :Pgosienka | 12.11.2005, 20:13:05 | | | Ocena: 1

Nie wiem jak opisać ten opis tutaj opisanyTomekHC | 10.11.2005, 17:21:56 | | | Ocena: -38

HWDP : Hugo Wraca Do Polsatu :)sajczawa | 07.11.2005, 20:25:19 | | | Ocena: 6

Świeci słońce, droga równa, Zbychu toczy kulki z gówna.*_* KaTi *_* | 28.10.2005, 09:45:24 | | | Ocena: -3

KiedyśByłamMądra..PotemPoszłamDoSzkoły..*_* KaTi *_* | 28.10.2005, 09:38:10 | | | Ocena: 13

Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci :))chomik | 23.10.2005, 13:26:37 | | | Ocena: 28

Uwaga: w związku z ptasią grypą nie wolno brać ptaszków do ust!

Szymi | 17.10.2005, 10:37:19 | | | Ocena: 32

Popatrz na swój opis, on jest jak zwykły banan, Mój to Chiquita :DMichu | 16.10.2005, 11:33:11 | | | Ocena: -16

Twix - to sie chrupie ciągnie i rozpływa w d*pie.vincent | 15.10.2005, 17:22:04 | | | Ocena: 10

Młody mąż wyniósł z pożaru swoją świeżo upieczoną żonę!rotfl | 27.09.2005, 20:45:42 | | | Ocena: -4

Kocham szkołę, a co kocham to pierd*lę!lyczos | 24.09.2005, 14:43:29 | | | Ocena: 31

bo do dyktanda trzeba dwojga, jeden pisze drugi sciąga!lyczos | 24.09.2005, 14:41:33 | | | Ocena: 13

Będe księdzem jak mój tata_magda_ | 21.09.2005, 21:24:06 | | | Ocena: -297

HWDP-Hej Wy Dobrzy Policjanci jacek(bab) | 18.09.2005, 15:32:01 | | | Ocena: -12

www-wypijmy wszyscy wyborową

Opublikowano

Teraz sms-y

Nie jestem przystojny jak Brad Pitt, nie mam tyłeczka jak Mel Gibson, nie jestem szybki jak Jean-Cloude van Damme, nie jestem bogaty jak Bill Gates... ale za to liżę jak Lessie!

Zamiast mówić swej Beacie: No Beata! Ściągaj gacie! Radzę spróbuj z innej beczki: Czy nie cisną cię majteczki?

Życie jest jak szachy... albo posuwasz Krolowa albo bijesz konia...

Faceci są jak miejsca parkingowe:najlepsze zawsze zajęte, a te wolne to już tylko dla niepełnosprawnych.

POZYCJA NA ŻABĘ. WERSJA DLA KOBIET: ON LEŻY, JEMU LEŻY, A ONA RECHOCZE. WERSJA DLA FACETOW: ON LEŻY, ONA LEŻY, JEMU STOI, A ONA NIE KUMA.

Ten wdzięk,bystrość,te piękne oczy,ponętne usta i cudowny uśmiech,zgrabne nogi,sexowny tyłek,no dosyć juz o mnie,co tam słychać u Ciebie?

Wyslij sms o tresci h.w.d.p.na numer 997, a nagrode przyslemy radiowozem.

Proponujemy: zadzwoń pod numer telefony bezpłatnego 997 i powiec chu* wam w dupe. a dostaniesz gratisowo: trzy zdjecia, dwie branzoletki, i przejazd wygodnym polonezem...życzymy dobrej rozmowy i udanej zabawy :)

Opublikowano

POZYCJA NA ŻABĘ. WERSJA DLA KOBIET: ON LEŻY, JEMU LEŻY, A ONA RECHOCZE. WERSJA DLA FACETOW: ON LEŻY, ONA LEŻY, JEMU STOI, A ONA NIE KUMA.

^ ^ ^ ^ ^ ^

| | | padłem :polew: :polew: :polew: :polew: | | |

f2f33d03db.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.