Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fotki z ogłoszenia: :decayed:

esperok.jpg

espero1.jpg

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:46_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/15578/Ile_warte_sa_nasze_sojusze_[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:55_________________________________________________

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj byłem z moją dziewczyną sam na sam, w jej domu. Zaczynało się robić gorąco, zaczęliśmy "to" robić na sofie w dużym pokoju. Szepnąłem jej do ucha "no, mała, i kto jest twoim tatusiem?". "Ja jestem", odpowiedział gruby bas za mną."[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 16:38_________________________________________________"Mój chłopak lubi sobie czasem zapalić "śmiesznego papieroska". Odwoził mnie dzisiaj do domu, upierając się, że dzisiaj jest czysty. W pewnym momencie na poboczu pojawiła się rodzinka jeleni. Podjechał do nich, poczekał, aż podejdą blisko i zapytał "w czym problem, władzo?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet podjeżdża do k@rwy w wiadomo jakim celu. Pyta się jej:

- Ile za ruchanie?

- A ile masz?

- 20 zł.

- Za mało.

- Dam jeszcze telefon.

K@rwa po krótkim namyśle zgadza się. Po skończonym jeb@ńsku klient daje jej 20 zł:

- A telefon? - pyta się k@rwa

- Pisz: 503... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało a'propos pań lekkich obyczajów, historia prawdziwa.

W towarzystwie był gość o powiedzmy niższym niż przeciętne IQ. Namówiony przez kumpli udał się na k**wy... rowerem :kox: Podjeżdża tym rowerem i mówi że ma tylko 30zł, prostytutka spojrzała na niego po czym rzecze: "za 30zł to Ci mogę rower potrzymać jak będziesz sobie konia bił w krzakach" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...