Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Na dyskotece w Niemczech bawi się Rosjanin z napisem na koszulce:

,,Turcy mają trzy problemy"". Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko:

- Ty, a w dziób chcesz?

- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.

Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a na niego tłum Turków czeka.

- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.

- A to jest drugi z waszych problemów - mówi Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam,

tylko zawsze wołacie wszystkich swoich.

- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy, wyciągając noże.

- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin, wyjmując pistolet maszynowy. - Zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.smog.pl/wideo/7939/mortal_kombat_w_twoim_domu/

:polew: :polew: :polew: :polew:

Kto zrobi mi GIFa z tej parodii? :polew: :polew: :polew:

Hahahaahahahahahahahahahahaahahaa

Nie widzialem kto to wstawil i ogladajac to cos , sobie mysle:

"Kuzwa jak to YKK zobaczy to bankowo bedzie mial to na avatarze ,a wtedy to chyba padne"

wychodze patrze a to YKK wstawil hahahahahahaahaha.

Prosze cie nie rob mi tego , tamci mnie rozwalaja , ale ta para to juz wszystkich rozwala na glowe :(. Normalnie Panie Boze chron mnie zebym nie mial takich dzieci :)

OFICJALNA PROSBA DO ADMINOW:

ZABRONCIE YKK DAWAC TAKICH AVATAROW BO SIE LUDZIOM ZLE ROBI HEHEHE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruski tuning. czyli Adam Słodowy ZRÓB TO SAM w Rosji.

b585d4c63e76a719.jpg

3d721842c8a80523.jpg

3c2e8df56db2bc1e.jpg

25fec576f542314f.jpg

d43c507ef38d83fc.jpg

0771b033da8e0a8d.jpg

9646cada6e4fcaf7.jpg

ddd1dfebbf8e4132.jpg

64470226bf5c759d.jpg

0ad3e797ddaba6a4.jpg

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 15:18 _________________________________________________04feb46b75bf97d0.jpg[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 15:20 _________________________________________________048bef85841c6d3e.jpg

4f764d0811d26e27.jpg

40c5170e3846bc24.jpg

ecf2592fd05eb410.jpg

7ed7300723c5f92a.jpg

0d4fa53131e6d9fe.jpg

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 15:43 _________________________________________________nie ma to jak nasz polski tuning!!!!!

Un Fiat 126 de 250 CV

b06ba44a9b6ee9fb.jpg

Motor G60 1.8 de 250 CV procedente de un Volkswagen Corrado, 630 kilos con motor incluído, aceleración de 0-200 km/h en solo 8,6 segundos y velocidad máxima de 226 km/h. Esto es lo más destacable del Fiat 126p de las fotos. Un verdadero diablillo de la carretera.

40c3354a5c7fb252.jpg

84e9cbb1b5bf1c40.jpg

bba3915ef84568de.jpg

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak otworzyć samochód z pilota. :th:

http://www.metacafe.com/w/563785[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 16:38 _________________________________________________chcesz mieć pusto na autostradzie to przyczep sobie do tylnego zderzaka balony w kształcie pocisków rakietowych.zobaczysz miny innych kierowców jak będziesz leciał po autostradzie z takimi jajcarskimi balonami

7df149d05d09c0c2.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 16:55 _________________________________________________co może sie stać jak GPS się pomyli? to zdarzyło sie naprawdę!

4f8fb631da3b39df.jpg

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 17:09 _________________________________________________wjazd na płatną autostradę w Grecji. jeśli nie macie gotówki lub karty kredytowej to jest jeszcze "inna forma płatności" :shocked: :drool:

ef902df0a416f177.jpg[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 18:18 _________________________________________________ktoś by pomyslał : "kurde niemozliwe blondynka umie sobie nalać bajurki " :shocked:

24cd5acc6c780075.jpg

ale na drugim zdjęciu co widzimy?(między palcem wzkazujacym a środkowym ,lewej dłoni) no curva, prawdziwa blondynka :bicz: :bicz:

c4f8be72cc01abd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d256d2f7e7b2741f.jpg

054a4955687f3cae.jpg

dfb23b4c1bc18d75.jpg

3a1217b27bde2b59.jpg

6ebcea227d6db367.jpg

91fd2dce12c2ad92.jpg

913801494ac993df.jpg

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 13:37 _________________________________________________Miasteczko typu Pipidówa, parking przed blokowiskiem, na parkingu stoi 15 letnie Uno, przy nim majstruje około 50-letni facio. Podchodzi sąsiad i pyta:

- Dzień dobry panie Józiu, co pan porabia?

- Alarm zakłdam w moim Uniaku.

- A co, kradną?

- Kradną to Mercedesy. Do mojego przychodzą sr**.

------------------------------------------------------

W pewnej popegeerowskiej wsi mieszkał stary Mateusz Kita. Pewnego letniego dnia siedział sobie przed domem i spoglądał na świat. Około południa żar lał już się z nieba niesamowity i Mateusz podjął decyzję. Wyjął ze skrzyni ostatnie pieniądze, które zostały mu z emerytury, poszedł do obory i odnalazł stary jeszcze przedwojenny, solidny kanister i poczłapał z tym wszystkim do gospody w oddalonym o trzy kilometry miasteczku. Tam kazał sobie nalać pełny kanister złotego, pysznego piwa, zapłacił ostatnimi pieniędzmi i mimo ciężaru i ogromnej spiekoty wesoło podreptał w stronę domu, myśląc już o tym jak wpuści kanister do studni a potem będzie popijał super schłodzone piweczko. Gdy był już niedaleko chałupy zobaczył leżącą przy drodze zakorkowaną butelkę. Podniósł ją i wyciągnął korek. Wtedy z butelki wyleciał Dżin i odezwał się w te słowa:

- Za to, że mnie uwolniłeś z niewoli spełnię twoje jedno życzenie.

Żar już wręcz kapał z nieba. Mateusz Kita zastanowił się, uśmiechnął się do siebie i powiedział:

- Chciałbym aby ten kanister był zawsze pełny piwa tak jak teraz.

- OK, zrobione - powiedział Dżin i zniknął.

Właśnie mija siedem lat jak stary Kita wszystkimi możliwymi narzędziami próbuje otworzyć ten p********y kanister...

---------------------------------------------------------

Przychodzi facet do apteki, pokazuje dłoń i mówi:

- Pięć.

- Co pięć? - pyta aptekarz

- Pięć tabletek viagry. Zaprosiłem pięć fajnych lasek na wieczór.

Następnego dnia ten sam facet przychodzi znowu i pokazuje dwie dłonie.

- Co? Dziesięć? - pyta aptekarz

- Nie, krem do rąk. Nie przyszły...

-------------------------------------

Dwóch facetów siedzi przy barze i narzekają jakie to ich żony są przerażające. Pierwszy mówi:

- Moja jest tak straszna, że jak ją postawiłem na polu zamiast stracha na wróble, to ptaki oddały zeszłoroczne czereśnie...

Drugi na to:

- A moja ma wymiary 90/80/60.

- To całkiem nieźle.

- Taak... Druga noga tak samo...

------------------------------------

Siostry Williams siedzą przed meczem w szatni. Nagle Venus mówi:

- Wiesz, co? Ojciec chyba dosypuje nam sterydów do żarcia...

- Skąd wiesz?

- Zaczęły mi rosnąć włosy tam, gdzie ich wcześniej nigdy nie miałam.

- A gdzie na przykład?

- No, na przykład na jajach...

----------------------------------

Małżeństwo, już przez dłuższą chwilę jedzie samochodem, nie odzywając się do siebie po wcześniejszej sprzeczce. Nagle żona

zauważa stodołę z różnego rodzaju bydłem: krowy, byki, świnie, barany.

- Twoja rodzina? - pyta.

- Tak, teściowie - odpowiada mąż.

----------------------------------------

- Stewardesa dostala polecenia od kapitana,by w sposób dyplomatyczny i delikatny poinformowala pasazerow o tym, ze samolot ma awarie i za kilka chwil sie rozbije.

Stewardesa wychodzi do pasazerow i pyta:

- Czy wszyscy maja paszporty?

Pasazerowie z entuzjazmem odpowiadaja:

- Taaak!

- W takim razie niech wszyscy je podniosa i zamachaja do mnie.

- Pasazerowie podnosza paszporty w gore i radosnie machaja.

- A teraz wszyscy rolujemy paszporty nad glowa,

- rolujemy...ciasniutko,ciasniutko...

- Pasazerowie entuzjastycznie zwijaja dokumenty, ciasniutko...

- A teraz niech wszyscy wsadza sobie je gleboko w dupe,zeby zwloki dalo sie latwo zidentyfikowac.....

--------------------------------------------

Przychodzi baba do lekarza z nożem w kolanie doktor nie zapokojony pyta sie

- co sie pani stało??

na to baba

-Chciałam sie zabic!!

-Wbijając nóż w kolano??

-Koleznka powiedziała 3 cm od cycka.

--------------------------------------------

Wchodzi kościelny do kościoła na godzine przed sumą i widzi jakąś kobiecine, która kleczy przed figurą i sie modli. Przygotowawszy kościół do mszy, poszedł do zakrystii. Po mszy pogasił świece i wychodzi, ale widzi tę samą babinę, jak dalej się modli Podchodzi do niej i pyta:

- A co wy tu, starowinko, tak długo się modlicie?

- Zgrzeszyłam, bo ja strasznie klnę i ksiądz kazał mi odmówić pięćdziesiąt zdrowasiek do Św. Piotra.

- Ale to jest Św. Antoni, babciu!

- No żesz k**wa mać!!! Czterdzieści siedem zdrowasiek psu w d*pę i poszło się jebać!!!

-------------------------------[br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 13:48 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/11804/kiedy_nie_ma_szefa/

http://pl.youtube.com/watch?v=5icu2TRIXjM

http://images22.fotosik.pl/15/5a9145732ea5a78c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 12 Sierpień 2007, 16:38 [/size]_________________________________________________chcesz mieć pusto na autostradzie to przyczep sobie do tylnego zderzaka balony w kształcie pocisków rakietowych.zobaczysz miny innych kierowców jak będziesz leciał po autostradzie z takimi jajcarskimi balonami

7df149d05d09c0c2.jpg

Proszę Państwa: poszukujętego gadżetu - jeśli ktoś z Was wie, gdzie to dostać, proszę o info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem rozmawialismy z żoną o różnych życiowych sprawach, między innymi o śmierci.powiedziałem jej żeby nigdy nie dopuściła abym żył w stanie wegetującym,uzależniony od maszyn i płynów w butelkach,jak mnie zobaczy w takim stanie to niech odłączy te urządzenia które podtrzymują moje życie.I wiecie co zrobiła??? Wstała,

WYŁĄCZYŁA MI KOMPA I WYLAŁA PIWO !!!! :rant: :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem rozmawialismy z żoną o różnych życiowych sprawach, między innymi o śmierci.powiedziałem jej żeby nigdy nie dopuściła abym żył w stanie wegetującym,uzależniony od maszyn i płynów w butelkach,jak mnie zobaczy w takim stanie to niech odłączy te urządzenia które podtrzymują moje życie.I wiecie co zrobiła??? Wstała,

WYŁĄCZYŁA MI KOMPA I WYLAŁA PIWO. :rant: :rant:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...