Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggaman przód piękny bo wiadomo od :audi: ale ciekaw jestem jak zrobił tył ??

nie wiem ..szukałem ale rozbolała mnie głowa od aut na tej stronie ...obrośnietych w tony szpachli :D

picsmax13972271073audialt9.jpg

picsmax13972271073audialt9.a71c57ff15.jpg

Czego to ludzie nie wymysla :polew:

o Boże jakie paskudstwo
  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najfajniej to wyglada ta resztka relingu na dachu.. :polew:

Opublikowano

Najfajniej to wyglada ta resztka relingu na dachu.. :polew:

nieudane połaczenie El Camino i A4 :polew:

Opublikowano

zmienie temat nieco i wejdziemy w świat raperów oraz jak tworzy się rap. kolunio zwraca się do oglądających ten film o recenzje na temat jego twórczości i talentu. mówi że nawet mogą być bluzgi.

http://www.maxior.pl/?p=index&id=53481&8

Opublikowano

zmienie temat nieco i wejdziemy w świat raperów oraz jak tworzy się rap. kolunio zwraca się do oglądających ten film o recenzje na temat jego twórczości i talentu. mówi że nawet mogą być bluzgi.

http://www.maxior.pl/?p=index&id=53481&8

stare jak swiat. koles jest juz szukany u nas listem gonczym :bicz2:

Opublikowano

stare jak swiat.

no tego w Strefie Śmiechu napewno niema.chyba że przeoczyłem. :mysli:

Opublikowano

chyba że przeoczyłem. :mysli:

najwyrazniej.

koles juz dostawal grozby ze go :bicz3: jak nie przestanie...

Opublikowano

- Czy to pański samochód?

- Częściowo

- Nie rozumiem

- Kiedy samochód jest umyty i silnik w porządku, korzysta z niego moja żona. Córka jeździ nim na dyskoteki, syn mecze piłkarskie...

- A kiedy pan ma samochód do dyspozycji?

- Wtedy, kiedy należy jechać z nim do remontu.

Opublikowano

I na co komu airbag

airbag.jpg

Opublikowano

Kiedy Jacek z Plackiem alias Lech z Jarkiem ukradli już księżyc, na ich

drodze stanęła czarownica z kotem na ramieniu. Chłopcy wiedzieli już

wtedy, że świadków przestępstwa trzeba się pozbywać.Nie mieli tyle

odwagi by zabić stojących im na drodze. Dlatego Lech wziął czarownicę, a

Jarosław kota.

Opublikowano

zasady zoobowiązuja

ZASADY!!

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobrona

3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J).

4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy

5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS

6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70

7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.

9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.

11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.

12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.

13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).

14. Zredukujemy administrację państwową

15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

:D:polew:

Opublikowano
przygotowana do rejestracji

:polew:

Ladna! Tylko ze jakos ten kolor mi nie podchodzi.. :mysli:

Opublikowano

Kolega będąc na Ukrainie nie mógł sie powstrzymac aby nie zrobić tego zdjęcie. Oto tuning w zarodku :)IMG_3753.JPG

Opublikowano

Prawie jak S4

Opublikowano

They are simply the best :D :D

Szkoda mi tylko kibiców Vitesse Arnhem (jak dobrze dojrzałem) że musieli się czymś takim katować :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.