Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

SWIATOWE MODELE SPOLECZNO-EKONOMICZNE wyjaśnione na przykładzie krów:

Socjalizm - masz dwie krowy, jedną musisz oddać sąsiadowi.

Komunizm - masz dwie krowy, panstwo zabiera obie i daje ci w zamian troche mleka.

Faszyzm - masz dwie krowy, panstwo zabiera obie i sprzedaje ci troche mleka.

Nazizm - masz dwie krowy, panstwo zabiera obie i rozstrzeliwuje cie za twoje niejasne pochodzenie.

Biurokratyzm - masz dwie krowy, panstwo zabiera ci obie, jedną zabija, drugą doi i wylewa mleko.

Kapitalizm - masz dwie krowy, sprzedajesz jedną i kupujesz byka, wkrótce masz pokazne stadko i jestes zarobiony.

Model Amerykanski - masz dwie krowy, sprzedajesz trzy fikcyjnej spółce zarejestrowanej na Kajmanach a przy okazji wadzonej przez twojego brata, jednoczesnie składasz wniosek o zwrot nadpłaconego podatku za pieć krów, prawa do pozyskiwania mleka od tych sześciu krów przekazujesz poprzez pośrednika posiadaczowi pakietu wiekszościowego, który odsprzedaje Ci prawa własności do wszystkich siedmiu krów. Doroczny raport informuje że twoja firma posiada osiem krów z mozliwością pozyskania jeszcze jednej, sprzedajesz jedną krowe by kupic sobie posade senatora wiec zostaje ci dziesieć krów.

Model Francuski - masz dwie krowy, ogłaszasz strajk, wywołujesz zamieszki i organizujesz blokade dróg poniewaz chcesz mieć trzy krowy.

Model Japonski - masz dwie krowy, drogą zmian genetycznych sprawiasz że sa dziesieć razy mniejsze i dają dwadzieścia razy wiecej mleka. Powstaje kreskówka o twoich krowach.

Model Niemiecki - masz dwie krowy, żyją sto lat, jedzą raz w miesiacu i same sie doją.

Model Włoski - masz dwie krowy ale nie wiesz gdzie one są, postanawiasz isc na lunch.

Model Rosyjski - masz dwie krowy, liczysz je i wychodzi że masz pieć krów, liczysz ponownie i tym razem wychodzi jedenaście, wszystko jest ok, pijecie dalej.

Model Szwajcarski - masz pieć tysiecy krów, żadna z nich nie jest twoja, każesz ich właścicielom słono płacić za przechowanie.

Model Chinski - masz dwie krowy, doi je trzysta osob, chwalisz sie niskim bezrobociem i dużą wydajnością, aresztujesz dziennikarza który próbuje dociec prawdy.

Model Hinduski - masz dwie krowy, czcisz je...

Model Brytyjski - masz dwie krowy, obie są chore

Model Iracki - wszyscy uważają ze masz mnóstwo krów, mówisz im że nie masz żadnych krów, nikt ci nie wierzy wiec bombardują cie i ostrzeliwują, wciaż nie masz żadnej krowy ale przynajmniej jestes teraz cześcią demokracji

Model IV RP - masz dwie krowy, specjalnie powołana komisja sejmowa wymusza zmiany w prawie i posiadanie krów staje sie niezgodne z konstytucją, twoje krowy zostają zarekwirowane a dochód z ich sprzedaży przeznaczony na budowe Swiatyni Bożej Opatrznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przychodzi facet do lekarza, kładzie swą męskość na stole i milczy. Zdziwiony lekarz pyta: - Boli pana? - Nie boli. - To może za duży? - Nie, wcale nie. - A co, za mały? - Nie. Nie jest za mały. - To co w końcu?! - Fajny, nie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzymuje drogówka młodego kolesia i pyta się:

-piłeś cos chłopcze? bo coś mi wyglądasz podejrzanie!

-nie.!

-hmm alkomat mamy zepsuty więc nie możemy sprawdzić czy czegoś nie dziabnąłeś,więc zadam ci pytanie jako test.jak odpowiesz prawidłowo to cie puścimy.

-spoko

-pierwsze pytanie.jedziesz droga i widzisz dwa swiatła z naprzeciwka, co to moze być?

-no samochód nie?

-no tak.ale jaki? Audi,mercedes czy seat?.no widzę ze chyba oblejesz test młodzieńcze! dam ci szansę i zadam jeszcze jedno pytanie.

-jedziesz drogą i widzisz jedno światło z naprzeciwka,co to jest?

-no wiadomo że motor!

-ee ale jaki? suzuki, honda, czy kawasaki? no nic chłopcze oblałeś test.

koleś wk...ił sie nie ziemsko,pomyślał chwile i nawija do gliniarza:

-panie władzo a czy ja moge zadać pytanie?

-a no wal śmiało młody człowieku.

-na poboczu drogi stoi blondynka w miniówce,z dekoltem aż jej cycki widać i zatrzymuje TIR-a. kto to jest??

-no wiadomo że ku..wa!!

-no tak. ale kto? twoja matka,żona, czy córka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dowcip ode mnie. Trzeba będzie przeczytać mojego drugiego posta, zeby to razem miało sens;D

Był sobie Jasio. Miał baaardzo bogatego starego - szycha na mieście, brudne interesy,itp. Pewnego dnia, Jasiu zapragnął jeździć na deskorolce. Niestety zawsze wszystkie zapały Jasia były słomiane - wszystko mu się nudzło w krótkim czasie - tak już po prostu miał. Więc idzie Jasiu do ojca i mówi:

-Tato, chciałbym jeździc na deskorolce.

-Jasiu, przecież wiem, ze bardzo szybko ci się to znudzi i jak zwykle kasa pójdzie w błoto...

-Nie tato, tym razem naprawdę mi się nie znudzi i będę jeździł.

W końcu tatuś się zgodził. Kupił Jasiowi sprzętu za 30k zł - ochraniacze, najlepszą deskorolkę, no dosłownie wszystko.

Minęło kilka tygodni, Jasiowi niestety znudziło się nowe hobby. Myśli sobie - przecież jak mu powiem, że mi się już odechciało, to sie tylko wk***wi i mi już nic nie kupi...

Minęło kilka minut, Jasio kminił ciężko, wykminił i w końcu krzyczy:

-Wiem!pójde na budowe, wrzuce to gdzieś do zaprawy i będzie po sprawie. Jak powiedział, tak zrobił, jednak po kilku dniach przychodzą murarze i mówią - Jasiu, znaleźliśmy Twoją deskorolkę, była podpisana i dużo trudu kosztowało nas jej odzyskanie, ale udało się!...tylko wiesz - szepnij tam słówko staremu, ok?

-Ok.

Jasiu sie troszke zdenerwował, ale spoko - wpadł na kolejny pomysł. Przechodzi obok palącego się domu, wziął deskorolkę, wrzucił przez okno i myśli sobie: Teraz to sie już na pewno k***a spali i problem z głowy. Minęło kilka dni, przychodzą strażacy - Jasiu, zobaczyliśmy, że pali się deskorolka, była podpisana, więc jak zobaczyliśmy, że to Twoja, to pomyśleliśmy "Je**ać tą rodzinę, niech sie im wszystko spali, ważne, żeby deskorolka była cała". Uratowaliśmy ją dla ciebie, tylko wiesz...szepnij tam ojcu słówko, ok?

-Ok. Jasiu już nieźle wk***ny, wziął deskorolkę, idzie dalej, zobaczył rzekę...

-Teraz to już nie ma ch**a we wsi! Utopię to gówno i nikt już go nie znajdzie!

...Po tygodniu przychodzi płetwonurek z deskorolką Jasia i mówi: Jasiu, wyłowiliśmy z rzeki Twoją deskorolkę, nie było łatwo, ale udało się. Tylko wiesz...szepnij tam słówko staremu, ok?

-Ok. Jasiu maksymalnie wk***ny poszedł na kolej i położył deskorolkę na torach.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2007, 20:10 _________________________________________________sorry, że dowcip z wąsem, ale takie najlepsze;p

Koleś łowi sobie ryby. Nagle przychodzi do niego żaba i mówi: - Cześć, spełnię twoje 3 życzenia!

- Zaba, co ty pier***sz! Od spełniania życzeń to są złote rybki!

Żaba sobie poszła, koleś wraca do domu i tak sobie myśli: - Kurcze...Obejrzał bym sobie mecz...Patrzy na ścianę, a tak wieeeelka plazma, najnowszy model i lecą mistrzostwa europy. Mówi - no fajnie, ale co jest...

Myśli dalej - Aaale bym sie położył na wygodnym łóżku....

Idzie do sypialnii, patrzy, a tam super łóżko wodne, ekstra wygodne, full wypas.

-To jeszcze bym coś zjadł.

Idzie do kuchni, a tam stół szwedzki, najlepsze wędliny, czego dusza zapragnie!

Usiadł i tak sobie myśli: - Kurde..muszę iść i przeprosić tą żabę...jednak miała rację.

Poszedł następnego dnia nad staw, spotkał żabę i mówi: -Żaba...sorry, że tak wyszło, dzieki za wszystko i w ogóle...

- No dobra, ja się nie gniewam. Tylko wiesz co...Jak możesz, to weź mnie (pardon)wyruchaj za to.

- Spoko.

No i tak rucham tą żabę, żaba zmieniła się w 13-latkę i taka jest moja wersja wydarzeń, panie prokuratorze;D

Jedzie pociagiem w przedziale dla niepalących stara panna z pieskiem. Nagle do przedziału wchodzi facet, zapala cygaro.

- Czy nie widzi pan, ze tu się nie pali?!

-widzę, ale sobie zapalę.

-Jeżeli natychmiast nie zgasi pan tego cygara, to wywalę je panu za okno!!

-Tak? To ja wywalę pani psa!

Minęła chwila, gościu cygara nie przygasił, więc panna podbija do niego, wyrywa owe cygaro z ust i za okno. Facet się ostro wk**ił, wziął tego psa i też go wywalił przez okno. Po chwili doszło do niego co zrobił, zaczął żałować i szybko wysiedli na pierwszej stacji. Biegną w poszukiwaniu psa, krzyczą "Pimpuś, pimpuś!!", nagle patrzą, leci Pimpuśc i co niesie w zębach??????????

Deskorolkę Jasia :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona powiedziła ostatnio do mnie szeptem po wejściu jej babki podpierającej się na dwóch laskach (poprzednio miała jedną)

"O patrz babka ma napęd quattro - a ja w śmiech - cała rodzina nie wiedziała o co chodzi...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autentyczne ogłoszenia parafialne:

Cała wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu, który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności.

Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku.

W każdą środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.

Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

W niedzielę ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał hymn klaskajmy wszyscy w dłonie.

Na wspólnej wieczerzy było jak w niebie - brakowało wielu z tych, których się spodziewaliśmy.

Z tablicy ogłoszeń: Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle? Przyjdź i posłuchaj naszego organisty.

Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbędą się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron.

W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej.

W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa "Połóż mnie do łóżeczka" razem z wikarym.

W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je oglądać w każdy piątek po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...