Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

porzadek z postami tam zrobil miron...

dokładnie - i 2,5 godziny mi z tym zeszło

według mnie to te kropki co tam Miron rozdaje to porażka z godzicem to już wogóle poszedł po bandzie :wallbash: i fakt lepiej się stąd nie ruszać

z całym szacunkiem koledzy - nie mam takiej możliwości aby komukolwiek coś dać a tym bardziej cofnać.

Nie ukrywam, że jest mi przykro w sprawie Godzica ale najmniejszego wpływu na to nie mam.

ok sorry miron :notworthy: ale tak i tak porazka z kropkami i uciszeniem godzica

No pecha ma chłop no,

jak mu żarciem nie rzucają,

to znów gębę zamykają.

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe i znów będzie dym na forum :gwizdanie: Zaczną się dyskusje na temat regulaminu itp. :)

Może nawet zacznę ... cytat z regulaminu

24. Użytkownik może zostać obarczony karą za swoje postępowanie w postaci:

- upomnienia słownego przekazanego wiadomością prywatną (PW);

- upomnienia widocznego publicznie na forum w postaci OSTRZEŻENIA;

- upomnienia widocznego publicznie na forum w postaci MODEROWANIA (wiadomości przed pojawieniem się na forum są filtrowane i akceptowane przez Zarząd Klubu);

- upomnienia widocznego publicznie na forum w postaci UCISZENIA (brak możliwości wysyłania wiadomości);

- w sytuacjach skrajnych całkowitego zablokowania użytkownika włącznie z jego usunięciem (rażące naruszenie regulaminu).

W regulaminie jest mowa o karach, a nie ma mowy jaką karę za co można dostać, więc w sumie modowie mają pełną dowolność w rozporządzaniu 'środkami wychowawczymi'. W zasadzie zgodnie z powyższym można komuś nawet dać bana za nazwanie kogoś idiotą, czy za jakiś głupi żarcik, bo żadne kryteria karania nie występują. Nawet termin 'rażące naruszenie regulaminu' można w sumie w pewnych granicach dowolnie interpretować.

Tak na dobrą sprawę, to również ja mogę zostać ukarany, bo właśnie piszę nie na temat. W końcu to wątek o spotach, a tu w większości jakieś zupełnie luźne wypowiedzi są nie związane z tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe i znów będzie dym na forum :gwizdanie: Zaczną się dyskusje na temat regulaminu itp. :)

Może nawet zacznę ... cytat z regulaminu

24. Użytkownik może zostać obarczony karą za swoje postępowanie w postaci:

- upomnienia słownego przekazanego wiadomością prywatną (PW);

- upomnienia widocznego publicznie na forum w postaci OSTRZEŻENIA;

- upomnienia widocznego publicznie na forum w postaci MODEROWANIA (wiadomości przed pojawieniem się na forum są filtrowane i akceptowane przez Zarząd Klubu);

- upomnienia widocznego publicznie na forum w postaci UCISZENIA (brak możliwości wysyłania wiadomości);

- w sytuacjach skrajnych całkowitego zablokowania użytkownika włącznie z jego usunięciem (rażące naruszenie regulaminu).

W regulaminie jest mowa o karach, a nie ma mowy jaką karę za co można dostać, więc w sumie modowie mają pełną dowolność w rozporządzaniu 'środkami wychowawczymi'. W zasadzie zgodnie z powyższym można komuś nawet dać bana za nazwanie kogoś idiotą, czy za jakiś głupi żarcik, bo żadne kryteria karania nie występują. Nawet termin 'rażące naruszenie regulaminu' można w sumie w pewnych granicach dowolnie interpretować.

Tak na dobrą sprawę, to również ja mogę zostać ukarany, bo właśnie piszę nie na temat. W końcu to wątek o spotach, a tu w większości jakieś zupełnie luźne wypowiedzi są nie związane z tematem :)

AKURAT JA PISZE NA TEMAT, BO PRZECIEŻ ŻARCIEM RZUCALI MU NA SPOTACH :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proton panuje to chyba zasada wszyscy sa rowni ale niektorzy sa rowniejsi:D

Jak to w życiu, co nie znaczy, że trzeba się z tym zgadzać i olewać sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pierdolenia o d*pie maryny są tematy spotowe.

Godzic doskonale widział co się dzieje, że jest gorąco, modowie próbują zrobić z tym porządek to trzeba było siedzieć cicho a nie robić sobie jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pierdolenia o pupie maryny są tematy spotowe.

Żaden punkt regulaminu o tym nie mówi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Siemani niby z kąd miałem wiedzieć, jak sie z bielskich żadko co ruszam, a pozwoliłem sobie napisać w temacie mirona, bo go poznałem i stwierdziłem że nie bedzie miał nic przeciwko... jak by to był temat kogoś innego to napewno bym nie pisał."

godzic[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 21:13_________________________________________________"proton, napewno wyciągne wnioski..... ale niestey fakty są takie że na forum nie wszyscy sa wyluzowani... " szkoda bo na bielsku jest bardzo fajna atmosfera i sa fajni ludzi... i każdy żart przejdzie... ale generalnie już nie ważny temat, dostałem kropka przeczekam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ( Ci co mnie znają to wiedzą ) że jeżeli o mnie chodzi to w moim wątku możecie pisać nawet o tym jak komu wychodzi cerowanie skarpetek.

Zbytnio nie mam wpływu - kto za co kropka dostaje - mimo, że to mój wątek, który osobicie zamknąłem na jakiś czas, bo szkoda mi osób które w nim piszą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o wyciąganiu wniosków nie miałem na myśli godzica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian dwie lampki boczne już siedzą :naughty: jutro bym te w klapie rezał ale za chwilę lecę z kumplem do Hamburga po A4 B7 albo A3 sportbacka i chyba to w środę wyrezam jak wrócę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron to luzny chlopek z knurowa :P

jeszcze raz napisz knurów z małej litery i będzie kropek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...