Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Pany, były w ogóle 1.9 B7 z quattro i ksenonem? Bo szperam po allegro/otomoto i ani ksenona ani quattro. Fury jeszcze nie zmieniam przynajmniej do przyszłej wiosny ale zdziwiło mnie to trochę :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj przyszło do mnie wezwanie ze straży miejskiej :naughty:

Treść mojej odpowiedzi:

Podany dzień postoju pojazdu 14.10.2009 jest datą zbyt odległą abym pamiętał, kto prowadził/zaparkował w tym dniu pojazd oraz mam wątpliwości czy samochód rzeczywiście stał w podanym miejscu.

Nieraz zdarzało się, że wybrałem się do lokalu samochodem.

Wracając z lokali zawsze po spożyciu alkoholu biorę dwóch taksówkarzy, jeden jedzie moim samochodem, drugi swoim. Następnie po odwiezieniu mnie i mojego samochodu, taksówkarz jadący moim samochodem jest zabierany z powrotem przed drugiego taksówkarza.

Również niewykluczona jest sytuacja, że któryś ze współlokatorów wracał moim samochodem.

Uważam, że gdyby samochód rzeczywiście stał w odległości mniejszej niż 10m od skrzyżowania, to Straż Miejska założyłaby „blokadę na koło”, a wtedy osoba (ja lub któryś ze współlokatorów) chcąca odjechać z tego miejsca musiałaby wezwać Was do ściągnięcia blokady.

Ponadto, przepisy ruchu drogowego przestrzegam do granic absurdu, więc nigdy nie parkuję w odległości mniejszej niż 10m od skrzyżowania.

Z przykrością stwierdzam, że w wyznaczonym dniu stawiennictwa nie będę przebywał w Krakowie. Specjalny przyjazd do Krakowa w celu wyjaśnienia okoliczności wykroczenia jest nierozsądny z punktu ekonomicznego, oraz Straży Miejskiej czy też Policji działającej na terenie Ustronia.

W związku z tym proszę o skierowanie sprawy do odpowiedniej do mojego miejsca zamieszkania jednostki Straży Miejskiej lub Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, były w ogóle 1.9 B7 z quattro i ksenonem? Bo szperam po allegro/otomoto i ani ksenona ani quattro. Fury jeszcze nie zmieniam przynajmniej do przyszłej wiosny ale zdziwiło mnie to trochę :chytry:

w quattro na 99% nie jedynie byl 2.0TDI 140 Quattro ale xenon to były[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:18_________________________________________________kradna;/ ale to tam w cieszynie czy w BB Sławek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj przyszło do mnie wezwanie ze straży miejskiej :naughty:

Treść mojej odpowiedzi:

Podany dzień postoju pojazdu 14.10.2009 jest datą zbyt odległą abym pamiętał, kto prowadził/zaparkował w tym dniu pojazd oraz mam wątpliwości czy samochód rzeczywiście stał w podanym miejscu.

Nieraz zdarzało się, że wybrałem się do lokalu samochodem.

Wracając z lokali zawsze po spożyciu alkoholu biorę dwóch taksówkarzy, jeden jedzie moim samochodem, drugi swoim. Następnie po odwiezieniu mnie i mojego samochodu, taksówkarz jadący moim samochodem jest zabierany z powrotem przed drugiego taksówkarza.

Również niewykluczona jest sytuacja, że któryś ze współlokatorów wracał moim samochodem.

Uważam, że gdyby samochód rzeczywiście stał w odległości mniejszej niż 10m od skrzyżowania, to Straż Miejska założyłaby „blokadę na koło”, a wtedy osoba (ja lub któryś ze współlokatorów) chcąca odjechać z tego miejsca musiałaby wezwać Was do ściągnięcia blokady.

Ponadto, przepisy ruchu drogowego przestrzegam do granic absurdu, więc nigdy nie parkuję w odległości mniejszej niż 10m od skrzyżowania.

Z przykrością stwierdzam, że w wyznaczonym dniu stawiennictwa nie będę przebywał w Krakowie. Specjalny przyjazd do Krakowa w celu wyjaśnienia okoliczności wykroczenia jest nierozsądny z punktu ekonomicznego, oraz Straży Miejskiej czy też Policji działającej na terenie Ustronia.

W związku z tym proszę o skierowanie sprawy do odpowiedniej do mojego miejsca zamieszkania jednostki Straży Miejskiej lub Policji.

:polew::good: Czekamy na odpowiedź :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, były w ogóle 1.9 B7 z quattro i ksenonem? Bo szperam po allegro/otomoto i ani ksenona ani quattro. Fury jeszcze nie zmieniam przynajmniej do przyszłej wiosny ale zdziwiło mnie to trochę :chytry:

w quattro na 99% nie jedynie byl 2.0TDI 140 Quattro ale xenon to były[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:18_________________________________________________kradna;/ ale to tam w cieszynie czy w BB Sławek ?

Nie nie, to w ogóle nie tutaj. On mieszka na śląsku - Dąbrowa czy Czeladź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał o ile mi wiadomo.

no nic współczuć tylko.... człowiek nic nie może posiadać bezpiecznie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, były w ogóle 1.9 B7 z quattro i ksenonem? Bo szperam po allegro/otomoto i ani ksenona ani quattro. Fury jeszcze nie zmieniam przynajmniej do przyszłej wiosny ale zdziwiło mnie to trochę :chytry:

w quattro na 99% nie jedynie byl 2.0TDI 140 Quattro ale xenon to były

Czyli zostaje 2.0 TDI, z tego co się zdążyłem rozeznać na forum to najbardziej polecane jest BPW, najmniej BLB. Dzięki, będę śledził ceny na rynku i czekał aż spadnie poniżej 40 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, były w ogóle 1.9 B7 z quattro i ksenonem? Bo szperam po allegro/otomoto i ani ksenona ani quattro. Fury jeszcze nie zmieniam przynajmniej do przyszłej wiosny ale zdziwiło mnie to trochę :chytry:

w quattro na 99% nie jedynie byl 2.0TDI 140 Quattro ale xenon to były

Czyli zostaje 2.0 TDI, z tego co się zdążyłem rozeznać na forum to najbardziej polecane jest BPW, najmniej BLB. Dzięki, będę śledził ceny na rynku i czekał aż spadnie poniżej 40 koła.

To ładnych kilka lat sobie jeszcze poczekasz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, były w ogóle 1.9 B7 z quattro i ksenonem? Bo szperam po allegro/otomoto i ani ksenona ani quattro. Fury jeszcze nie zmieniam przynajmniej do przyszłej wiosny ale zdziwiło mnie to trochę :chytry:

w quattro na 99% nie jedynie byl 2.0TDI 140 Quattro ale xenon to były

Czyli zostaje 2.0 TDI, z tego co się zdążyłem rozeznać na forum to najbardziej polecane jest BPW, najmniej BLB. Dzięki, będę śledził ceny na rynku i czekał aż spadnie poniżej 40 koła.

To ładnych kilka lat sobie jeszcze poczekasz... :)

Jakiegoś gołego BLB z przebiegiem 250-300kkm by kupił za 40tyś, a później rezanko jak siemian :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 19:25_________________________________________________następny:

a za jakąś godzinkę będą też próby pitera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnych kilka lat sobie jeszcze poczekasz... :)

Jakiegoś gołego BLB z przebiegiem 250-300kkm by kupił za 40tyś, a później rezanko jak siemian :decayed:

Takie to już teraz są za 40 tyś ze stanami licznika 200 tys i świecącym drążkiem biegów:decayed:

O zmianie myślałem przyszłą wiosną :wink4: A z wypasu będę chciał obowiązkowo tylko quattro i ksenon, oprócz tego mile widziane bose, reszty dupereli nie potrzebuję :gwizdanie: Przebiegu 250-300 tys się tez nie boję o ile autko pewne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc kupić pewne auto trzeba wydać wiele, wiele więcej.

Mój kolega trzy dni temu sprzedał B6 3.0 fwd za 46 tyś PLN z przebiegiem 180tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc kupić pewne auto trzeba wydać wiele, wiele więcej.

Mój kolega trzy dni temu sprzedał B6 3.0 fwd za 46 tyś PLN z przebiegiem 180tyś.

Nie bój się, wiem o tym, nie jestem cichociemnym w tych sprawach :tongue4: Rynek samochodów używanych w Polsce wygląda jak wygląda i nic nie zrobimy, żeby znaleźć auto wśród igiełek od pierwszego właściciela z przebiegiem 190 tys w których nic nie stuka nie puka trzeba się czasem nieźle najeździć :decayed: Dlatego tych tanich nie ma nawet co oglądać bo wyglądają jak ten niżej, z przebiegiem... sorry - stanem licznika 130 tys.

67176353.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kratka wentylacyjna z wyłamanym żebrem powala :polew:

Jeszcze mi to wpadło:

http://www.allegro.pl/item872619008_piekna_audi_a4_2_0tdi_140km_navi_bose_automat.html

Spryski przy zwykłych światłach :naughty: Pewnie taki zderzak był pod ręką, a odcienie lakieru potwierdzają bujną przeszłość, powinien kosztować 40 tys :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...