Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S-line Avant by Cosh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczów,

Po 4 miesiącach obecności w Waszym gronie chciałbym przedstawić swoje cztery kółka:

AVF 1,9 [131KM] Avant S-line 2004r, Multitronic, przebieg 120 tys., kolor: atlas grau (generalnie siwy)

Nie będę się rozpisywał co ma, bo większość widać na zdjęciach (może oprócz modułu BT, małej navi, rolet w tylnych drzwiach i paru innych gadżetów :>).

Czego nie ma:

- elektrycznych szyb z tyłu (jak większość A4 :thumbdown:)

- wyłącznika airbagu pasażera (wiocha, moja 4 lata starsza A3 miała zamek w schowku)

- uchwytów iso-fix do fotelików (A3 miała)

- znaczka s-line na atrapie (nie pytajcie dlaczego - pewnie była walona :wink4:)

- sprzęgła :polew:

Reszta poniżej, zapraszam do komentowania, zastrzegam od razu, że żadnych modów nie robię :no: (no chyba, że zmienię postojówki na led albo blue vision). Pozdrawiam.

audi1p.jpg

audi6p.jpg

audi13p.jpg

audi16p.jpg

audi17p.jpg

audi44p.jpg

audi59p.jpg

audi67p.jpg

audi82p.jpg

audi55p.jpg

audi58p.jpg

audi80p.jpg

audi48p.jpg

Opublikowano

ładna ......18' bym jej dał i byłoby git :good:

Opublikowano

Ładna niunia :good: Jak będziesz w Bydgoszczy, to zapraszam na środowe spoty :hi:

Opublikowano

rozpisywał sie nie będę - Prześliczne B6, we wnętrzu może troszke brakuje ale na zewnątrz jest śliczna :good:

Opublikowano

No git! :good: A co do tego czy żadnych modów nie będziesz robił to jeszcze zobaczymy... :wink4:

Opublikowano

Piekna B6 :):good:

Opublikowano

Piekna,szkoda ze wewnatrz nie ma s-line.

Opublikowano

A to jest ori sline, czy dorabiany..? :)

Ladne auto, ale az sie prosi wieksza fela :decayed:

Opublikowano

Jerzu co się czepiasz :) ładna B6 :good:

Opublikowano
  • Autor

Piekna,szkoda ze wewnatrz nie ma s-line.

A co powinien mieć? Zawsze myślałem, że s-line wewnątrz to sportowe fotele, skórzany kierok, gałka i ręczny...

Opublikowano

fajna :good: no i dużu fux że '04 z tym przebiegiem udało się znaleźć

S-Line wew. to jeszcze pakiet oświetlenia + czarna góra ( podsufitka etc )

Opublikowano

Czarna podsufitka trójramienna kiera pikowana

Opublikowano
  • Autor

Jak będziesz w Bydgoszczy, to zapraszam na środowe spoty

Reniu: Dzięki za zaproszenie :) W Bydzi bywam czasem, ale przeważnie w weekendy. Jeżeli zdarzy mi się być w środę postaram się przyjechać.

Pozdrowienia dla wszystkich krajan :)

Opublikowano

piękne auto- s-line pełną gębą-tylko rns-a brakuje ale chętnie bym się zamienił :laghing2: :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

fajna :good: no i dużu fux że '04 z tym przebiegiem udało się znaleźć

Fakt, większość ma ponad 180-200 tys. Ostatni wpis w bazie jest ok 90 tys. rok przed zakupem.

A to jest ori sline, czy dorabiany..?

A żebym to ja wiedział. Taką ją wziąłem. W kodzie wyposażenia ma parę sportowych rzeczy (zawieszenie, siedzenia)

S-Line wew. to jeszcze pakiet oświetlenia + czarna góra ( podsufitka etc )

Jakiś pakiet oświetlenia mam tzn. oświetla się przestrzeń nóg i pod drzwiami po ich otwarciu...

Czarna podsufitka trójramienna kiera pikowana

No tego nie mam - czy to dyskwalifikuje ją jako s-line?

Dzięki za uwagi :good:

Pozdr.

Opublikowano

No tego nie mam - czy to dyskwalifikuje ją jako s-line?

a gdzie tam - wszystko jest na allegro -> polecam obejrzeć w MOJA A4 wątek Boberka - zobaczysz jak powstaje S-line :naughty:

Opublikowano

Chyba lepiej będzie jak zobaczy Bart-S'a A4 - tam zdaje się, że poszło bardziej z modami :wink4: :> w kierunku S-Line. Boberek ma mieszańca z przodem S-Line, listwami S4 i tyłem ori jak narazie :gwizdanie:

Ja już widziałem kilka pełnych S-Line bez czarnej tapicerki i świecidełek na górze, więc nie ma przeszkód jak widać :naughty:

Bardzo ładna audiczka :good: Niech się dobrze sprawuje

Opublikowano

Koval dobrze mówi zerknij do Bart-sa on tam leci za koją wszystko

Opublikowano

pełny zewnętrzny s line , pięknie, kilka rzeczy w środku jak się skusisz i będzie malina , no może jeszcze felgi np. 18" :naughty:

Opublikowano

pełny zewnętrzny s line

eeee tam... znaczka nie ma...

a tak na serio - gratuluję zakupu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.