Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no piknie teraz cos widac :biggrin: generalnie kola sa super tylko jakos tak nie wiem czy pasuja do A4 do A8 to na 100% wazne ze sie tobie podobaja :a4fan:

Opublikowano

ogolnie to tzw szprychy mi sie nie podobaja ale to sa jedyne ktore sa zajefajne.

Opublikowano

Wysmienicie podoba mi sie :wink:

Opublikowano

bajeranckie te fele,swietnie wygladaja na Twoim autku :cool:

Opublikowano

pierwsza klasa :biggrin: :audi:

Opublikowano

Ty to masz rozmach z tymi felami :lol:

wszystkie twoje felgi byly ok, a te... bajera! :wink:

ciekaw bym był ile Cie to kosztowało, i iakie parametry tych koleczek 19? :bicz:

pozdrawiam

Opublikowano

Fajne felgi :a4fan: wyglądają super :exclaim:

Opublikowano

nie ma co - wyglada bajecznie! wg mnie do Avanta pasuja idealne.

Opublikowano

co tu duzo pisać

felunek zajefajny jak i zresztą cała furmanka :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za opinie, po 2 latach jazdy na 18 nie odczuwam jakieś strasznej zmiany tzw normalna trzęsiawka jak po tygodniowym spożyciu bez śniadanka :biggrin: a co do rozmiaru 235/35/19 i tak narazie zostanie

pozdrawiam

Opublikowano

mialem dzisiaj okazje zobaczyc to auto na zywo, kosmos, fura niezly wypas i te felgi sztos, moja niunia obok na 17 wygladala jakos slabo :frown:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ale wypas Dexter..... Dobra kompozycja..... fele zaje.... Autko wygląda naprawdę Cudnie...

Jak bym był A4 to chciałbym twojego za Męża :biggrin:

Mam pytanko... Jak dajesz rade .... latać na tych 19 i to jeszcze na 35 :eek: ....Może w Lublinie macie Proste drogi.... ale u mnie... To raczej slalom Gigant:P mam 18/225/40 i powiem ze jest nie ciekawie :frown:

aha i jeszcze pytanko o glebe.... jaki masz sprzęt ??

Opublikowano
Może w Lublinie macie Proste drogi....

:rotfl::rotfl::rotfl: Jasne :rotfl::rotfl::rotfl: Może Dexter nie jeździ po Lublinie, bo nigdzie go nie widzę :evil: A taką furkę bym zobaczył :wink::a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Ale wypas Dexter..... Dobra kompozycja..... fele zaje.... Autko wygląda naprawdę Cudnie...

Jak bym był A4 to chciałbym twojego za Męża :biggrin:

Mam pytanko... Jak dajesz rade .... latać na tych 19 i to jeszcze na 35 :eek: ....Może w Lublinie macie Proste drogi.... ale u mnie... To raczej slalom Gigant:P mam 18/225/40 i powiem ze jest nie ciekawie :frown:

aha i jeszcze pytanko o glebe.... jaki masz sprzęt ??

Hyhyh na nowo nie musiałem sie uczyć jazdy na 19 ponieważ wcześniej miałem 18 więc różnicy na dobrą sprawe nie ma. :wink: Drogi w Lublinie są piękne tak jak w każdym Polskim mieście co zmusza czasami do przepisowej jazdy na takich kapciach :biggrin: ,choć ostatnio będac we Wrocławiu mocno zastanawiałem się czy bede jeszcze raz chciał odwiedzić ten kwiat polskich dróg na takim profilu.Co do zawieszenia to kit bilsteina.

pozdrawiam

Opublikowano

Jaka cena takiego zestawu.....???

To są Gwinty ???

Kolega Pet3r wspominał coś ze w :quattro: Musi być gwint...

Opublikowano
  • Autor

spreżyny były jak kupywałem auto ostatnio zmieniłem amorki na żółte bilsteiny cena ok 380 zł za sztuke polecam

Opublikowano
Jaka cena takiego zestawu.....???

To są Gwinty ???

Kolega Pet3r wspominał coś ze w :quattro: Musi być gwint...

nie musi byc gwint, chodzilo mi o to, ze w quattro masz inny zawias z tylu niz w osce. a gwint to najlepsze rozwiazanie - jesli bedzie za nisko, wtedy podniesiesz troche auto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.