Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to moja kombi:).Mało aktualne fotki ale zawsze coś ,barkuje na nich tylko relingów w chromie.Miałem zrobić dzisiaj nowe ale aparat uczył sie pływać i nie chciał pożniej wspópracować. :mrgreen:

m_jSsHrSRUbt.jpg m_kWsBkO6Rrk.jpg m_ahUircOX09.jpg

m_S1CS6gydl6.jpg m_sX9FDXI1XR.jpg

Opublikowano

Nie no bardzo ładny maluch

Opublikowano

Gratuluje wyboru autka :mrgreen: jest git :grin:

Opublikowano

autko dosyc znane .... kiedys jezdilo po Warszawie ... ;-)

Opublikowano

he he niekiepski maluszek :wink:

fajne felgi :!:

Opublikowano

Znana i ślicznusia zarazem. Gratulazion

Opublikowano

No wlasnie juz widzialem gdzies ta furke :mrgreen: Niewiem czy na AKP czy gdzie indziej ale znana, bardzo ladna !! Super wybor :razz: I ponownie Lublin :roll:

Opublikowano

pozwolilem sobie wkleic bo cos linki nie dzialaja ;)

sX9FDXI1XR.jpg

S1CS6gydl6.jpg

ahUircOX09.jpg

kWsBkO6Rrk.jpg

jSsHrSRUbt.jpg

Opublikowano
No wlasnie juz widzialem gdzies ta furke :mrgreen: Niewiem czy na AKP czy gdzie indziej ale znana, bardzo ladna !! Super wybor :razz: I ponownie Lublin :roll:

kolega tez jest zarejestrowany na AKP ;-)

ale furak kiedys mial wlasciciela w Warszawie .....

Opublikowano
kolega tez jest zarejestrowany na AKP

ale furak kiedys mial wlasciciela w Warszawie .....

No mniejsza oto, ale fotki juz widzialem moze na AKP :mrgreen:

Opublikowano

jakbym ja znalazl takiego malucha to audi bym sobie juz darowal miodzik :grin:

Opublikowano

OOO witam kolege :wink: widze,że dodałeś troszke chromików - odrazu kilka lat młodziej wygląda :smile:

Opublikowano

tu nie ma co duzo pisac

przeciez to avant wiec juz jest piekny :mrgreen:

a do tego gleba, ciekawe fele i tech chromek

wszystko robi bardzo pieknego maluszka :mrgreen:

Opublikowano
No wlasnie juz widzialem gdzies ta furke :mrgreen: Niewiem czy na AKP czy gdzie indziej ale znana, bardzo ladna !! Super wybor :razz: I ponownie Lublin :roll:

wOJTAS NIE PRZEJMUJ SIE MY ZA TO JESTESMY Z DOLNEGOSLASKA DZIELI NAS 70 KILOSOW :mrgreen:

Opublikowano

naprawde fajniutka, super fele, bardzo fajny kolorek...1 slowem cud niunia

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

hej fajna furka ogladałem na zywo pare razy fele 18 miodzik, niee mam pytan co do wygladu;)tylko słyszałem ze czesto odwiedzasz warsztat-gdzies zgubiłes zderzak ostatnio!!hehe pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Furka wypas kolor + duze felgi robia wrazenie... :cool:

Autko nalezalo kiedys do "membera" TDIRACING TEAM :razz: a teraz gosc jezdzi LEONEM Cupra... i tez mu to auto ladnie wymiata... :twisted:

Opublikowano

bardzo ladne drobne wykonczenia.Autko zwraca uwage!

Gratulacje :grin:

Opublikowano

zrobiona ze smakiem :wink:

Opublikowano
  • Autor
hej fajna furka ogladałem na zywo pare razy fele 18 miodzik, niee mam pytan co do wygladu;)tylko słyszałem ze czesto odwiedzasz warsztat-gdzies zgubiłes zderzak ostatnio!!hehe pozdrawiam :wink:

Ostatnio miałem problem z wymianą rozrzadu w Lublinie stąd może tak plotka :mrgreen:

że auto okupuje servis a poza tym ciesze sie że wam sie podoba :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.