Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lotto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

29, 47, 13, 41, 18, 37

Opublikowano

2 ; 16 ; 29 ; 33 ; 37 ; 39

60% dla mnie :cool1:

Antonio oddawaj 2 zety :gwizdanie:

Opublikowano

znow bedzie kumulacja

Opublikowano

no co dwójeczkę trafiłem :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:27_________________________________________________

Antonio oddawaj 2 zety :gwizdanie:

podaj numer konta lub poczekaj do zlotu w Bukowinie :polew:

Opublikowano

ok w Bukowinie mi oddasz :cool1::polew:

Opublikowano

17 baniek do zgarniecia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

obiecałem podzielić się z wygraną i to zrobie,trafiłem trójke,czyli 16zł :tongue4:

Opublikowano

:kox:

A ja zapomniałem wysłać :angry:

Opublikowano

A ja zapomniałem wysłać :angry:

każdy tak mówi gdy trafi :cool1:

Opublikowano

A ja zapomniałem wysłać :angry:

każdy tak mówi gdy trafi :cool1:

:rolleyes:

A w ogóle patrzcie co mi dała babcia w spadku.. Przysięgam, że nie wiedziałem że takiego ma !

ferrari-concept-2008_4_17274.jpg

Opublikowano

IMO od czasu do czasu można puścić za parę zł, zwłaszcza jak jest kumulacja. Ktoś to w końcu musi trafić, szanse maleńkie ale jak nie wyślesz to wogóle zerowe :przebiegly:

Sobota wieczór. Facet siedzi przed telewizorem z kuponem lotto w ręku. Ogląda losowanie. Pierwsza liczba zgadza się..., podobnie druga..., trzecia..., czwarta też się zgadza, piąta też..., przed szóstą facet zaciska zęby patrzy i... jest trafił szóstkę! Szczęliwy krzyczy do żony:

- Zoka pakuj się Żona ucieszona pyta:

- Jezus! Józek, gdzie jedziemy Hawaje, Paryż ?! Józek:

- Nie gadaj tylko się pakuj Zoka:

- Rany! Józek jaka jestem szczęliwa ale powiedz gdzie jedziemy ?!?! Józek:

- Pakuj się! i wypier...

Opublikowano

beka z kawału :> :> :>

obiecałem podzielić się z wygraną i to zrobie,trafiłem trójke,czyli 16zł :tongue4:

teraz tez i za trójke bedzie 20zł

http://serwis.lotto.pl/183-41e3bc71377a3.htm

a tak w ogóle to ktos z Was strzelił kiedykolwiek wiecej niz trójke???

Opublikowano

IMO od czasu do czasu można puścić za parę zł, zwłaszcza jak jest kumulacja. Ktoś to w końcu musi trafić, szanse maleńkie ale jak nie wyślesz to wogóle zerowe :przebiegly:

Sobota wieczór. Facet siedzi przed telewizorem z kuponem lotto w ręku. Ogląda losowanie. Pierwsza liczba zgadza się..., podobnie druga..., trzecia..., czwarta też się zgadza, piąta też..., przed szóstą facet zaciska zęby patrzy i... jest trafił szóstkę! Szczęliwy krzyczy do żony:

- Zoka pakuj się Żona ucieszona pyta:

- Jezus! Józek, gdzie jedziemy Hawaje, Paryż ?! Józek:

- Nie gadaj tylko się pakuj Zoka:

- Rany! Józek jaka jestem szczęliwa ale powiedz gdzie jedziemy ?!?! Józek:

- Pakuj się! i wypier...

drugi znam tez dobry :D

wpada mąż do domu z kuponem w reku i sie pyta, co byś zrobiła jakbysmy wygrali w totka???

żona na to - zabrałabym CI polowe i odeszła...

- to masz 7,50 i spier#@%.... :D:D:D

Opublikowano

wpada mąż do domu z kuponem w reku i sie pyta, co byś zrobiła jakbysmy wygrali w totka???

żona na to - zabrałabym CI polowe i odeszła...

- to masz 7,50 i spier#@%.... :D:D:D

dobre :polew::good:

Opublikowano

a tak w ogóle to ktos z Was strzelił kiedykolwiek wiecej niz trójke???

ja,ale to nie było na jednej imprezie,a ostatnia była za pieniądze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

przypominam znowu dziś kumulacja 17 baniek.niech 6 osób poda po jednej cyferce i wysyłamy,ja proponuje 12

Opublikowano

12, 7 ...

Opublikowano

12, 7, 33, ...

Opublikowano

7, 12, 24, 33, 1, ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.