Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dieselek mojej żony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

furka fajna :kox: :kox: a teraz wrzuć może fotke auta z żonką hehehe abyśmy zobaczyli jak pasuje do takiego limo :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

furka fajna :kox: :kox: a teraz wrzuć może fotke auta z żonką hehehe abyśmy zobaczyli jak pasuje do takiego limo :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

Opublikowano
  • Autor

zboki ;)

Zobaczymy co ona na to

Opublikowano
teraz będzie na odwrót

:boobs:

a tak poważnie to ona jest głównym sponsorem owej zabawki :)

To chyba slabo sie starasz w tym waszym zwiazku skoro jestes jej "tylko" A4 B5 warty :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie nie... Mówię o jej mercedesie ;P że praktycznie sama na niego zarobila.

Opublikowano

klasyczny dupowóz :kox: graty udanego zakupu :good:

Opublikowano

Zamień się na Żony :decayed::naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

nie chcę, chodzi mi po głowie s4 (b5) jakieś "funkel nówka"[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 16:49_________________________________________________po tysiącu kilometrach stwierdzam: mało mocy :gwizdanie:

Opublikowano

nie chcę, chodzi mi po głowie s4 (b5) jakieś "funkel nówka"[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 16:49_________________________________________________po tysiącu kilometrach stwierdzam: mało mocy :gwizdanie:

:vaglogi:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

nie nie... po prostu lekko ponad 200koni szału nie robi w takiej budzie :polew:

Opublikowano

:polew:

nie nie... po prostu lekko ponad 200koni szału nie robi w takiej budzie :polew:

Jakie spalanie ? :embarrassed:

Opublikowano

ja Swego czasu miałem E 320 CDI i paliła 12 literków :D S'ka podobnie pali...ale mogę się mylić :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

7-15 :)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 16:08_________________________________________________dziś oba autka stoją i się czipsują :naughty:

Opublikowano

7-15 :)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 16:08_________________________________________________dziś oba autka stoją i się czipsują :naughty:

no to ile wyplula gwiazda ?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem :D powiedzieli że automatu się nie hamuje :mysli::kox:

program teoretycznie jest na 275koni i 660Nm

[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 15:53_________________________________________________dodam jeszcze że szybkie zakręty tym autem to pełne spodnie :decayed: większy strach niż to warte ale już więcej nie próbuje, jak d*pa chciała uciec, pasy mi się zwinęły tak mocno że aż się wystraszyłem i pojawiła się moc kontrolek..... po czym auto wróciło do obranego toru jazdy... za duży i za miękki czołg na wygłupy :)

Opublikowano

fajny krążownik, osobiście wolałbym a8, bmw7, ale w ostateczności, z biedy, mógłby być miecio :tongue4::polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
bmw7

po bmw3 stwierdziła że żadnego bmw już nigdy :gwizdanie:

wolałbym a8

ja też ale nie było godnej sztuki, pewnej i od ręki[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 10:56_________________________________________________sprzedany :decayed:

Opublikowano

Szybko poszło... Kierowniczka nie była zadowolona z gwiazdy? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

trochę marudziła na parkowanie i dość sporą niepewność na szybkich zakrętach

Opublikowano

A8 i 7er są dużo pewniejsze dla kierowcy ;) S służy raczej do zasiadania na tylnej kanapie :tongue4:

Co teraz będzie, A6 C6? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.