Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] Zbyt duże spalanie MULTITRONIC ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jestem świerzym posiadaczem A4 2,5 TDi 163 KM 2003r. ( skrzynia multitronic)

Wczoraj byłem podłączyć auto pod Vag i nie wykazało żadnych błędów, sprawdzane zostało także wydajnosc turbiny, wtryski i kompresia

Wszystko w normie

Martwi mnie tylko jeden fakt, spalanie w cyklu miejskim to ok 10 do 11 l na 100 km przy spokojnej jezdzie....

Niewiem ale czy to troche nie za dużo jak na Multi?

Jak wygląda spalanie u was ????

Pozdrawiam !!!

* pamietaj o prefixie [Musashi]

Opublikowano

popraw temat nie spanie tylko spalanie

Opublikowano

Normalne spalanko raczej.

Opublikowano

No nie uważam 10 litrów przy "spokojnej" jeździe za normalne w tej konfiguracji samochodu. cieply w miescie przy sredniej jezdzie to tak okolo 8 litrów, przy bardzo spokojnej 7, ale to nie jazda. Ostrzejsza jazda to dopiero tam okolo 11. Nawiazujac do 5 litrow to jest wykonalne wg wskazan wyswietlacza.

Opublikowano

W moim BFC z multi 10 l w mieście to raczej nic dziwnego :naughty:

Opublikowano

Spalanie zależy od miasta!Ciągłe ruszanie i hamowanie,gaszenie,odpalanie-nawet się dobrze nie zdąży zagrzać a już jesteś na miejscu...10-11l w mieście na 2.5tdi automat to bardzo dobry wynik.Napisz jeszcze jakie spalanie w trasie?

Opublikowano

to 2,5 litrowy 6ścio cylindrowy silnik, musi swoje zużyć. jeżeli chciałeś auto oszczedne trzebabyło kupić 1,9 tdi

Opublikowano

Spalanie normalne .B6 2.5 180KM z Quattro i w tiptroniku ciezko na trasie zejsc poznizej 10L.

Opublikowano

2.5 w ośce i z multi pali 11 przy spokojnej jeździe :shocked:

to dużo za dużo :cool1:

chyba,że jeździsz w mega korkach.

Opublikowano

Spalanie normalne .B6 2.5 180KM z Quattro i w tiptroniku ciezko na trasie zejsc poznizej 10L.

nie porównuj TIP z Multi. multi powinno palic nawet mniej niz manual...

TIP ma zawsze troche wiekszy przepal.

Opublikowano

Multi powinno palić mniej niż manual... ale tylko w teorii :wink4:

2.5 vs. 1.9 możemy sobie porównać spalanie w trasie, jednak w ruchu miejskim trzeba liczyć 1 albo nawet 2 litry więcej (dla 2.5). Mam raczej ciężką nogę - u mnie średnie spalanie to 8L (liczę na bieżąco). Bak starczy mi na 750/950km zależnie od tego czy poruszam się po mieście czy jestem w trasie.

Dokładne spalanie w mieście ciężko sprawdzić, mniej więcej wychodzi ok. 9l - w trasie przy 110km/h komputer pokazuje 5.5l.

Kolego lewus104 - skoro już się ujawniłeś ze swoją multi, zapraszam tutaj (do podzielenia się swoimi parametrami :)): http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_b7_multitronic_encyklopedia-t94996.0.html

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam 2,5 V6 155km Multitronic zrobiłem od zakupu autka jakieś 3000km i 75% przejechanego dystansu było po mieście średnia wyszła mi 9l.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.