Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] żabka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 b5 z 1997 roku(modelowo 98r) 1.9TDI 90KM.na wyposażeniu klimatronic,el.szyby,el.lusterka,4 x airbag,otwieranie i zamykanie szyb z pilota,pakiet oświetlenie

58691f5c61f37088med.jpg483afd65b9274bffmed.jpg

548acfc80adaa79amed.jpg55f90f5216ce62fcmed.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cd6079ef4615a2admed.jpgaa974a2fd9744e63med.jpg

e00070f3fe946c0amed.jpg3be421bafe4810d6med.jpg

1c090e7159487866med.jpg6e7df02372ef4249med.jpg

84f9ef06dfd20609med.jpg7e7bef4cf61e4d60med.jpg

3f92796e63264d53med.jpgd82669dcb84bf6demed.jpg

8b42270d8c5f4457med.jpg9554989788fbf602med.jpg

1269e864b60bc86amed.jpg

Opublikowano

miałem taki kiedys kolorek ale w avant

szukasz bociana :polew:

jakies mody??

Opublikowano

żadnych przerubek.nie jestem ich zwolennikiem :decayed:

To kiepsko bo lampy z polifta i ładniejsze felgi wiele by zmieniły :gwizdanie:

Ale i bez tego jest ok.

Tylko ten znaczek od eski na grillu nie wiem po co, poza tym jest źle przyklejony.

Opublikowano

żadnych przerubek.nie jestem ich zwolennikiem :decayed:

nie wiem po co ten znaczek s4 na grillu.byl jak kupowałem i mi sie podoba

Z tylu tez jest ten znaczek... to takie MPower w BMW 316i. Wzor znaczka i eSowego jak i M moze i jest ladny ale nie wyglada dobrze na samochodzie ktory po jego przeciwnej stronie ma napis TDI i koncowki wydechu sa skierowane do dolu.

Ja bym zdjal ten znaczek w piz**u i za te dwa kupil grila po lifcie ;)

Opublikowano

fifuszki wypoleruj bo żaden bociek jej nie zechce :wink4:

Opublikowano

Poczekajcie panowie, kolega posiedzi trochę na forum to wszystko zrozumie.

Ja jak kupiłem swoje 316 to też na klapie miało ///M :decayed: No i na forum pojechali tak samo jak tu. Ale się zdjeło co nie co i była pochwałka od starych forumowiczów.

Nie każdy jest znawcą tematu jak sie dopiero w niego zagłebia.

No ale znaczki należało by usunąć. lepiej będzie wyglądać bez nich. A fajki koniecznie do polerki. tak zeby z 1km było widać że z przodu diesel jedzie :polew:

Opublikowano

Yyyy co takiego czyni owy samochód okazem wyjątkowym? :przebiegly:

Opublikowano

niekoniecznie :naughty:

niemcy rowniez mysla, ze maja piekne kobiety a rzeczywistosc jest inna :polew:

Opublikowano

Zdecydowanie ściągałbym te znaczki, diesel ale eS jest... :polew:

Ale to jest dokladnie to samo co eM Pałer w 316 eLPiGi

a jezeli juz koniecnzie musisz je miec to z tyłu zdejmij TDi bo to już wogole wyglada masakrycznie a z przodu powinno to tak wyglądać.

||

||

||

||

||

||

||

\/

Opublikowano

co się tych znaczków uczepiliście?? tak przyjechał z Niemiec,więc chyba niemcy lepiej wiedzą z czym ich auta wyglądaja lepiej :kwasny:

:wallbash:

Opublikowano

Jedyny kolor, który mnie się nie podoba na A4 :decayed:

..ale aby dobrze służyła :good:

Opublikowano

niekoniecznie :naughty:

niemcy rowniez mysla, ze maja piekne kobiety a rzeczywistosc jest inna :polew:

popieram wypowiedź kolegi :good:

prawdziwe niemki gorsze od ropuch, jedynie krzyżówki turasów z niemkami są czasem udane :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hehehe. Odezwał się znawca. :naughty: Nawet nie wiesz jak ma być znaczek przyklejony i jeszcze najwiecej marudzisz. Ludzie piszą bo chcą żebyś wrócił na dobrą drogę a ty się bronisz opornie.

I tak te znaczki kiedyś zdejmiesz. To tylko kwestia czasu :kox:

Opublikowano

dokładnie popieram wypowiedzi kolegów, jak sobie może kiedyś zakupisz S4 to będzie wtedy pasowało :polew:

Opublikowano

Z diesla trudno zrobić S4 :gwizdanie: :kox:... Tak jak bym teraz do Lancera przykleił znaczek EVO i wtedy będe się woził EVO :polew:.

Technologicznie A4 i S4 to całkiem inne samochody.

Ogólnie ciekawa :audi: z ładnym środkiem , ale dla mnie za mało koni pod maską :no:...

Opublikowano

Zaloz zderzaki esowe, kola esowe i grilla, wtedy niech Ci bedzie ;) Chociaz m-pakiet w bmw na 316i moze wygladac to znaczek ni chu* chu*. Ale Ty wiesz lepiej. A poziom jest ponad przecietny... poprostu chlopaki maja wiedze i jakies doswiadczenie i gust, nie jedno A4 widzieli... klekot S4 na tym forum tylko jeden ladnie wyglada... Ale z zewnatrz nie rozni sie od prawdziwego S4, no moze tlumikiem :) Rozumiem na S4 zalozyc znaczek TDI albo 1.6 ale nie odwrotnie... w dziecinstwie mi sie podobaly te znaczki i 10lat temu pewnie marzyloby mi sie zalozyc takie znaczki ale wtedy mialem 15 lat :D

Pozdrawiam.

Opublikowano

Panowie..jego auto, jego znaczek..jego brocha :wink4:

Każdy ma inne upodobania i inne zboczenia..koledze się podoba i to jest najważniejsze :wink4:

Opublikowano

widze że sami pseudoznawcy.strasznie niski poziom tego A4 Klubu. :thumbdown:

ja jednak sadze inaczej.. :gwizdanie: :gwizdanie: ale moze sie myle?: :polew:

Opublikowano

"ja lubię żabkę [...]" :gwizdanie: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.