Skocz do zawartości
IGNOROWANY

woda po przejechaniu 1000km z klimą


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

inaczej: bardzo normalne i dobrze ze kapie na zewnątrz a nie siedzi w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jak wyglada szklanka z lodem jest z zewnatrz mokra tak samo w aucie z klima musi sie to jakos skroplic i spada na ziemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jak wyglada szklanka z lodem jest z zewnatrz mokra tak samo w aucie z klima musi sie to jakos skroplic i spada na ziemie

Hehe, no musi kapac, kiedys na poczatku tez sie dziwilem, ale juz wiem ze ma kapac :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co chcialem to jakos jasno wytlumaczyc i malo skomplikowanie wyszo mi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chlopaki hehehe

dzisiaj jak pojeżdzilem po miescie z klimą to teściu przylecial do mnie z newsem że w garażu pod samochodem mam zarąbisty wyciek, polecialem przerażony :shock: sprawdzic dotykam wącham a to H2O :lol: i od razu z ulgą wiedzialem o co chodzi choć to jest mó pierwszy gorący sezon tym autem bo w lodówce u mnie jest to samo !

ps. skrapla się za silnikiem na wysokości katalizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1 aucie z klima nawet z tym do serwisu pojechalem

to jak brzmiala fachowa odpowiedz serwisu bo moja to byla czysta improwizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prez 2 dni sprawdzali wycieki... do niczego nie doszli :lol: nie wiedzieli z czego kapie i dlaczego kapie :lol: nie pamietam jak sie to skonczylo, bo to byly naprawde dawne czasy(ford serra jakis 95r auto jeszcze wtedy taty nie moje) chyba nasz mechanik mi powiedzial o co chodzi i wtedy uswaidomilem tych z serwisu :P

lukas23, a kiedy ty miales taki problrm? hehe i ktore ASO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem takiego problemu jak otworzylem maske to na przewodach byla woda i wiadomo skad to sie wzielo a przyklad ze szklanka to na florydzie jest do 90 st F dlatego podaja tu kazdy napoj pol na pol z lodem i widac jakie sa efekty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie jechalem jakies 15 km w korku ... klime niedawno mialem robioną w serwisie ...ttzn wymienianą sprężarkę i klimę napełnianą .... jak już korek całkiem staną to wysiadłem se z auta ... patrze a tu cała kałuza wody leci z przodu ...az sie troche przeraziłem ale postach na forum pomyslalem ze tak powinno byc ... tylko nie sądziłem ze tej wody moze byc tak sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie ,tylko że w okolicach katalizatora mam mały basen,a na wysokości zderzaka małą kałuże i nie znaczenia czy zrobiłem 15 kilometrów po mieście czy 300 na trasie zawsze zostawiem za sobą ślady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda klima ma to samo cieknie woda bo tak ma być, ale kiedyś zaparkowałem na parkingu podziemnym w Reducie to ochrona chciała Straż Pożarną wezwać bo cieknie "paliwo" z samochodu to był skecz dobrze że wróciłem na czas bo jakby mi babcię proszkiem albo pianą potraktowali to bym się zapłakał :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...