Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

samo 330d jest wystarczające,

przez 2 miesiace pewnie tak a potem :naughty: :naughty:

Opublikowano

samo 330d jest wystarczające,

przez 2 miesiace pewnie tak a potem :naughty: :naughty:

czyli po kolejnych 2 miesiącach najlepiej zmiana na 4l od 7mki bo Ci się chip znudzi :P

tylko auta Ci się tak nudzą :mysli: ?

Opublikowano

poprostu przyzwyczajasz sie do mocy i juz jesli sie da wiecej to idziesz po wiecej . Nikt tu nie mowi o zmianie samochodu :naughty: . Poprostu chip to najszybsza droga by sobie poprawic osiagi w takim motorku , i jednoczesnie najtansza.

potem juz sie tak szybko nie zmienia :naughty: , skoro rs6 potrafi sie "znudzic" i wyciskaja z niego 100-150km wiecej ... to uwierz mi ze do 330d przywykniesz szybciej :polew:

Opublikowano

do wszystkiego człowiek po jakimś czasie przywyka, taka już jego natura.

chodziło mi po prostu o to iż silnik bawarski 330d sam w sobie jest już nie lada dziełem sztuki inżynierskiej co zostało potwierdzone w licznych award'ach Engine of The Year.

a zgodzę się iż chiptuning to najłatwiejszy, najprzyjemniejszy, najtańszy tuning a przy tym bardzo potrafi polepszyć osiągi auta.

pozdro.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przymierzam sie w koncu do kupienia opon na zime..

jesli teraz mam oponki przod 235/40, a tyl 255/35 (fabryczne rozmiary przy tych felgach),to czy nie bedzie problemu z zalozeniem opon przod 225/40 i tyl 245/45??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co kulegi sadza o tej feldze??

855065787_1

Ac Schnitzer. tyl 9.5 cala, przod 8.5. skrecane.

imo fajnie by wygladaly na moim pazdzierzu :>

Opublikowano

szczerze... szukalbym z rantem ale czegos innego

ps. pamietaj ze felga z rantem srednio wyglada bez duzej gleby

ps2. pamietam tego kombiaczka z allegro ;)

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie takie srednio mi sie widza...

ciezko znalezc cos fajnego do bmw na alledrogo... do audi jakos wiekszy wybor.

a za granica szukac jakos mi sie nie usmiecha...

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 20:29_________________________________________________http://www.allegro.pl/item865799100.html

chce zapolowac na te fele.

strasznie mi sie ten wzor widzi,choc nie jestem pewien czy one wejda do mojego auta.

sprzedawca twierdzi ze do jego e46 coupe (nie m3) wchodza.

no i oponki do zmiany,bo straszne walce tam ma (285 i 255).

Opublikowano
  • Autor

no i kupil ja...

takie o to fele:

oryginal bmw wzor m3, wysokosc 19'', tyl szer. 9.5, przod 8.

cos takiego jak tu:

8fa2211b809c281bmed.jpg

i tu:

863009052_2

teraz mam czas do ~marca zeby poszukac normalnych opon,bo na te felgi zalozone sa walce 285 tyl i 255 przod heh,co jest gruba przesada.

w kazdym bunia w koncu dostanie porzadne kolka :decayed:

Opublikowano

wkońcu porządnu felunek zawiata do bumki :good:

Opublikowano

fajna felga :wink4:

podeślij mi na priva ile się wykosztowałeś na tą "trójkę" bo czeka mnie zmiana a tu silniczek robi robotę :gwizdanie:

Opublikowano

Tas2die4 super fele :good: :good:

Opublikowano

tas2die4 dobry wybor z felami :slina:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 07:21_________________________________________________http://www.allegro.pl/item865799100.html to ty wygrales ta aukcje ?

jesli tak to cena mega dobra chyba ;)

jesli te przednie opony sa w dobrym stanie to mozesz je chyba przelozyc na tyl (255)

i jesli 285 sa w dobrym stanie zawsze mozesz pogonic ... cos ise tam zwroci

Opublikowano
  • Autor

no to ja :tongue4:

z oponami sie pomysli,jeszcze nie widzialem ich na zywo.

planowalem wsadzic z tylu 245 max,a przod 225.

teraz musze znalezc jeszcze kogos,kto ogarnie mi lewa lampe,bo mi ringi chyba na dobre w niej padly,a ona klejona jest :wallbash:

Opublikowano

Ja bym sie nie bal tych oponek 285 - wiekszy komfort, buda mniej dostanie po pupie na 19" przy tej szerokosci feli... no i trakcja!

Opublikowano

Ja bym sie nie bal tych oponek 285 - wiekszy komfort, buda mniej dostanie po pupie na 19" przy tej szerokosci feli... no i trakcja!

i straty !!! na takim kole to 400-450km moze jezdzic a nie 260 - takie moje zdanie :hi: . Przy wiekszych predkosciach to juz wogole bedzie mocno odczuwalne. ... Taki duzy walec.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.