Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel w 330d z tym że w sedanie zakłada 19" na wiosnę. OZ ale dokładnych rozmiarów Ci nie napisze musiałbym spytać... ale wiem że ciężko znaleźć 19" do 3ki które będą bezproblemowo wchodziły, on gadał że nie szukał tych co mu się najbardziej podobały tylko po takich numerach które wejdą i będą pasowały.

link do jego autka:

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic7706_330d_bei_BRUTAL_3er_BMW_-_E46.html&Topic_Cat=2

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku ze sprzedaza auta dzis dostalem telefon od potencjalnego klienta.. koles najpierw standardowo pytal o auto,pozniej przeszedl do kwestii zaplaty.. zaczal mowic,ze czesc kasy ma,ale na czesc musialby wziac kredyt (ma jakies dwie firmy w katowicach,podal mi adresy stron nawet).. i teraz tak: powiedzial,zebym mu skserowal pierwsza strone dowodu rej.,bo z tym musi isc do banku,zeby zlozyc wniosek o kredyt na auto. pozniej zaczal mowic,ze jakby mu go przyznali,to najpiew musi kupic auto i je zarejestrowac na siebie,dopiero kase mu dadza :blink:

prawda czy sciema?? bo jesli by sie zdecydowal to nie wiem jak mam rozegrac to,ze da mi czesc kasy najpierw,a reszte pozniej, przeciez nie dam mu auta i dokumentow bez calosci kasy... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chce rs4 diesel... :polew:

z bmw nic.. ale kurcze,cos nie czuje sie w nim, w audi jakos lepiej mi bylo i wszyscy mi mowia,ze lepiej do mnie pasowalo :naughty:

a sztuka od adamooo widziala mi sie juz dawno,tylko byla nie na sprzedaz.

co prawda szkoda napedu na tyl,a tam tylko na przod i mniej "kuniow",ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kasa pozniej umowa, niech kombinuje Brawo za decyzje :good: Zawsze to RS4 diesel zostanie w klubie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z kredytami na auto?? pierwsze slysze zeby najpierw trzeba kupic auto,zeby kase z banku dali dopiero :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem gdzie on ten kredyt zalatwia :polew: Najpierw daja kase, ewentualnie mozna przez komis zrobic na raty, wtedy masz umowe np z komisem i w ciagu tyg, dwoch przelewaja Ci kase ....

Na moim przykladzie mialem tak z a4 b5 pierwsza, klient mial 10 tys , 8 chcial na raty, pojechalismy do komisu, zaplacil 500 zl jeszcze za umowe komisowa, komis mu zalatwial kredyt, on dal 10 tys, spisalismy z komisem umowe oraz to ze 8 tys bedzie przelane na konto takie i takie w ciagu 7 dni od daty zarejstrowania pojazdu przez kupujacego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wyslalem mu skan dowodu (nie calego,bo nie prosil o wszystkie str),ale i tak nie dam Mu auta (jesli sie zdecyduje) jesli nie dostane kasy calej, co najwyzej moze zostawic zaliczke,a ja zobowiaze sie auta nie sprzedac (wszystko na papierze),bo pozniej nie bede go scigal po slasku zeby mi zaplacil reszte :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku ze sprzedaza auta dzis dostalem telefon od potencjalnego klienta.. koles najpierw standardowo pytal o auto,pozniej przeszedl do kwestii zaplaty.. zaczal mowic,ze czesc kasy ma,ale na czesc musialby wziac kredyt (ma jakies dwie firmy w katowicach,podal mi adresy stron nawet).. i teraz tak: powiedzial,zebym mu skserowal pierwsza strone dowodu rej.,bo z tym musi isc do banku,zeby zlozyc wniosek o kredyt na auto. pozniej zaczal mowic,ze jakby mu go przyznali,to najpiew musi kupic auto i je zarejestrowac na siebie,dopiero kase mu dadza :blink:

prawda czy sciema?? bo jesli by sie zdecydowal to nie wiem jak mam rozegrac to,ze da mi czesc kasy najpierw,a reszte pozniej, przeciez nie dam mu auta i dokumentow bez calosci kasy... :wallbash:

Prawda to, ale Ty dostaniesz promesę z banku a on odbiera auto dopiero w momencie jak Ty masz kasę na koncie :wink4:

_________________________________________________

Dowiedz się w jakim załatwia banku i sprawdz jakie mają procedury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wyslalem mu skan dowodu (nie calego,bo nie prosil o wszystkie str),ale i tak nie dam Mu auta (jesli sie zdecyduje) jesli nie dostane kasy calej, co najwyzej moze zostawic zaliczke,a ja zobowiaze sie auta nie sprzedac (wszystko na papierze),bo pozniej nie bede go scigal po slasku zeby mi zaplacil reszte :gwizdanie:

Ja mialem ta sama sytuacje jak S6 sprzedawalem.

Oddalem na komis na Myśliborska i oni wszystkim sie zajeli.

Oddalismy auto jak juz kasa byla na koncie komisu.

Co prawda komis kasowal za to cos ok 700zl ale rozbilismy ten koszt na dwoch i kazdy byl zadowolony a ja niczym sie nie matwilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc jednak wykombinowal gotowke i jutro/pojutrze bedzie ogladac auto.

chce ja zabrac na stacje diagnostyczna, nie wiem czy sam jakas w necie wynajdzie czy bedzie chcial zebym ja go gdzies skierowal,ale to sie zobaczy.

jak dobrze pojdzie,w ciagu dwoch dni zostane bez auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chce rs4 diesel... :polew:

z bmw nic.. ale kurcze,cos nie czuje sie w nim, w audi jakos lepiej mi bylo i wszyscy mi mowia,ze lepiej do mnie pasowalo :naughty:

a sztuka od adamooo widziala mi sie juz dawno,tylko byla nie na sprzedaz.

co prawda szkoda napedu na tyl,a tam tylko na przod i mniej "kuniow",ale...

dobra decyzja :good: quattro dorezasz i będzie wymiatać :kox: Chociaż Twojej bmki szkoda bo naprawdę ładna sztuka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na quattro z 7 tysi i jeszcze znalezc kogos, kto sie tego podejmie,ale mod bylby konkretny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mod bylby konkretny :decayed:

I ostateczny w przypadku RS4 dyzla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na quattro z 7 tysi i jeszcze znalezc kogos, kto sie tego podejmie,ale mod bylby konkretny :decayed:

wez przyczepkę i wrzuć graty do tego potrzebne i jedź na zlot do bukowiny :decayed: Tam będzie tylu fachowców :naughty: Tylko z precyzją może być mizernie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...