Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam takie same felgi i z dystansem wchodza na 320 mm

no u mnie z 5 mm dystansem przód pasuje, z tyłu nie wiem ale w razie czego mam 10 mm,

Po dość długiej przygodzie z jednymi kołami, postanowiłem je sprzedać

http://olx.pl/oferta/audi-5x112-18-a4-a6-CID5-ID8B3TD.html

długo nie trzeba było czekać, było kilku chetnych i w ciągu tygodnia poszły

Wracam do serii zawieszki i koła 16 cali

Edytowane przez MAGIC87

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

11012315_458577990958993_1214827957_n.jp

11020330_458577997625659_2001099644_n.jp

takie tam na szybko...

Na początek muszą isc do renowacji :naughty:

Dopasować dystans, kupić opony i pokręcic gwintem.

zobaczymy co to wyjdzie

Opublikowano

Dokładnie, będzie fajnie jak gwincik dobrze skręcisz i dopasujesz wszystko :wink:

Opublikowano
  • Autor

ogolnie poszedłem na kompromis. W 99% te koła można kupic w zestawie 9 i 10J.

u mnie 4x9J. podpatrzyłem to u kolegi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195566-passat-3bg-18t-;-oem-usa-w8-x5-19-gewinde/

tył nie bedzie wystawał wiec i z niebieskimi bedzie spokoj

Docelowo

1546124_1050580508300688_683704822984676

tylko jeszcze nie wiem czy 215/35 czy 225/35

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

SEba z bolida fele..

Opublikowano
  • Autor

SEba z bolida fele..

no to podenerwuje Cie bardziej, znaczki zostają

Opublikowano

Ladnie nawet.


Jaki jest najmniejszy dystans zmieniajacy srednice?

Opublikowano
  • Autor

temat dystansów też troche przerobiłem, popytałem tu i tam, aluminiowe 20 mm( moze 18 ale to na moją odpowiedzialność) a metalowe 15 mm

a wiadomo ze zprzy 9J i takim Et kazdy mm na wage złota

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

Nie lubię tych felg w audi. No ale uj najważniejsze żeby coś się działo :kox:

Opublikowano

Szkoda ze 4x 9J ale zależy do czego Ci samochód potrzebny :D osobiście 215/35 i nic szerszego. Czekam na spasy

Opublikowano

SEba z bolida fele..

no to podenerwuje Cie bardziej, znaczki zostają

profanacja OOOO

Opublikowano

ogolnie poszedłem na kompromis. W 99% te koła można kupic w zestawie 9 i 10J.

u mnie 4x9J. podpatrzyłem to u kolegi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195566-passat-3bg-18t-;-oem-usa-w8-x5-19-gewinde/

tył nie bedzie wystawał wiec i z niebieskimi bedzie spokoj

Docelowo

1546124_1050580508300688_683704822984676

tylko jeszcze nie wiem czy 215/35 czy 225/35

Mam wrażenie, że parę lat temu Jacek (Jaco) zapoczątkował modę na tę felgę. Moim zdaniem to najlepsza felga jaką miał do tej pory w tym passacie.

A i do B6 pasuje niczym prosiaki do B5. Dobrze, że znaczki BMW zostają - będzie widać, że to nie są seryjne felgi z audi.

Opublikowano
  • Autor

Szkoda ze 4x 9J ale zależy do czego Ci samochód potrzebny :D osobiście 215/35 i nic szerszego. Czekam na spas

przesiedziałem miesiąc na google, kilkadziesiąt zdjęć 10J w B6 na tyle. i fajnie to wygląda ale jedynie na AIR, wtedy rant nadkola wchodzi między felge a opone.

Rocznie robie jakies 8-10 tys km, glównie rekreacyjnie na zakupy czy do znajomych. trasy wiecej niz 50 km od miejsca zamieszkanie kilka razy w roku :grin:

i jeszcze jedna sprawa, im bardziej w doł tym wieksze pochylenia koł i zjechane opony od środka

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

ogarnij to do marca to oblukam jak zawitam w czewie

Opublikowano

Będzie szał na czewie :kox:

Opublikowano

Będzie dobrze! :good:

Opublikowano

Ładnie się będzie prezentować na tych felgach :kox: ale faktycznie przy 10J z tyłu za bardzo to wystaje jak dla mnie...

Opublikowano
  • Autor

Myśle ze na Daily 19 i 9J w zupełności wystarczy :naughty: Chomiczesqu pokazywał mi fotki 10J z dystansem 20 mm. Spas mega ale dla mnie za dyzo wystaje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.