Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzęt zamontowany, ale bagażnik nie wytrzymuje!! Co zrobic?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamontowałem sprzet, gra super, w srodku!!

Na zewnątrz niestety strasznie, nie moge puscic głosniej bo wygląda to okropnie!!

Poprostu tylna klapa bagaznika cała drga, cały spoiler, tablica rejestracyjna poprostu tak brzęczy ze sie nie da wytrzymac (i to wcale nie musi byc głosno)

Co Ja mam zrobic :confused: ??

Odkrecic tą tapicerke na klapie i to wygłuszyc (ale jaka mata? twarda czy miękka??

Pomoze to cos??

Jestem załamany :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn
tablica rejestracyjna poprostu tak brzęczy ze sie nie da wytrzymac (i to wcale nie musi byc głosno)

na poczatek polecam ramki klubowe.... nadaja sie do duzej ilosci basu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

kamil321, PODOBNY PROBLEM MA/MIAL kolega "podsi1" porozmawiaj z nim, napewno powie Ci co nie bylo skuteczne. Kombinowal z tym naprawde dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kolega zeby tak nie drgalo i halasowalo, na szybko obil wszystko gabka. odkrecil cala tapicerke i wszedzie gdzie sie dalo powpychal gabke. dalo rade na jakis czas, mial to wygluszyc ale pewien kierowca fiesty postanowil przyjrzec sie blizej jego tylowi, sprzet tez chcial obejrzec. niestety nie byl zbyt delikatny i kilka czesci zniszczyl. jego ojciec ma firme budowlana i mial jakas dobra dzwiekoszczelna mate izolacyjna, obijal nia sciany w pokoju i podobno swietnie sie spisala. niestety nie mam z nim kontaktu i nie powiem Ci co to za mata miala byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

jezeli chodzi o wygluszenie w budowlance, to mozna polecic maty z firmy "YTONG" (uzywane w sciankach dzialowych) przynajmniej niedawno mieli je w ofercie. Jezeli to pomogle, to mysle za kazda inna tez moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo też będę sprzęto montował i możliwe że będe przez to przechodził. A co do wygłuszenia to poprzyklejałbym lub owinał piankowymi ryrkami itp przelkie przewody wewnątrz klapy do tego obkleić gąbkąwewnętrzną częśc tapicerki. Mam nadzieję że wszystkie spinki dobrze trzymają i nie mają luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strasznie cos lata w tylnym prawym błotniku

a dokładnie tu (tylko po drugiej stronie):

DSC033122.jpg

A jeszcze gorzej zarówki w trzeciem stopie (spoiler)

Poprostu tragedia. Wykręciłem go ale nie moge sie dostac do srodka do tych zaróweczek,

Co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie boczka to może klepie klapka od schowka a jak cś w środku to tam chyba masz trójkąt i pompkę od centralnego. Chyba że sam coś tam nawkładałeś.

Z tymi żarówkami to lipa jeśli nie możęsz sie tam dostać to wywal je, żywicą wypełnij wnękę, zaszpachluj i polakieruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo to macie problem :P powiem szczerze, ze w przypadku tablicy rejestracyjnej, zeby wogole ona przestala brzeczec to trzeba by ja wyciagnac, ja tez wkladalem gabki, gumy, i inne takie.... pomoglo troszke ale w pelni wyeliminowac brzeczenia sie nie da, zawsze sie cos znajdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tablicy rejestracyjnej mysle ze wywale ramke i poprostu Ja przymocuje na nitach i mysle ze tablica juz nie bedzie brzęczec. (najwyzej podlozy sie cos pod tablice)

Jesli chodzi o boki (błotniki) i o klape to mysle ze wygłuszenie całego bagaznika pomoze.

Ale jeszcze problem z klapką do wlewu paliwa :confused:

Jakos musz to wszystko wyeliminować. A jeszcze jedno pytanie narazie (chwilowo) odkręciłem tapicerke tylnej klapy i obłozyłem wszystko takim dywanikami (tylko to miałem pod ręką :biggrin: ) ale teraz gdy zamykam bagaznik to klapa chaczy o uszczelke pod szybą. Mozna to jakos ustawic??

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale nie wiem o co chodzi czy tychcesz zeby cie cala wies slyszała czy zeby to grało dla ciebie ?? ( chyba ze to pierwsze to musisz wyrzucic odpowietrzenie bagaznika po lewej i prawej stronie pod zderzakiem masz takie gumki wypierdziel to i bedzie git ) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej a4 zastosowalem mate soudal do wygluszenia bagaznika i nawet pomoglo.Ta sama mate nakleilem na ramke tablicy.nie do konca jest tak jak chcialem,ale zawsze to cos

Troszkę nietrafione to sie możę okazać bo ta mata jest dość ciężka co nie sprzyja siłownikom na klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale nie wiem o co chodzi czy tychcesz zeby cie cala wies slyszała czy zeby to grało dla ciebie ?? ( chyba ze to pierwsze to musisz wyrzucic odpowietrzenie bagaznika po lewej i prawej stronie pod zderzakiem masz takie gumki wypierdziel to i bedzie git ) pozdro

jak to nie wiesz o co chodzi ... jak grają plastki, klapa czy rejestracja to jest wiocha i trzeba temu zaradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo i jak Panowie...uporal się ktoś z tym problemem, bo ja jadąc przez miasto to szok...ludzie myślą że klapa mi wyskoczy, szczerze to ja sam mam obawy, bo bardziej brzęczy cała klapa niż sama rejestracja:/ :polew:

czy może mi się urwać zamek? czy jak, jakieś sposoby na skaczącą klape? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalej betonem :D

poważnie to maty na blachę a i pod zamek i cięgiełka gąbkę, nic więcej nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak bas ustawic na normalnym , ludzkim , prawidlowym a przede wszystkim odpowiednim i prawidlowym poziomie ? Przy tych ostatnich ustawieniach klapa bagaznika powinna zachowywac sie "normalnie" , co innego ramka wraz z tablica rejestracyjna ale to tez jest do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał problem z tablicą i podkleił kilkoma paskami sylikonu z tubki i na nity, teraz ma git.

Jeśli chodzi o wełnę do wygłuszeń to pytaj właśnie o taką do wygłuszeń w sklepie bo są też takie do ociepleń i nie mają właściwości wygłuszających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...