Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy jest bajer na końcu jak po ostatniej gradacji śmigniesz pastą i ujżysz lustrzaną powierzchnię.... bezcenne :buhaha:

Kół nie robiłem ale pospuszczałem się nad fajeczkami :naughty:

polerkafajek01.th.jpg polerkafajek08.th.jpg polerkafajek09.th.jpg

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46649.msg873250#msg873250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no wlasnie to czyli dopiero od tysiaca lece na mokro ? bo tam kolega zaznaczyl ze wszystkie ida na mokro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszlo pw :)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:39_________________________________________________Felga raczej pojdzie na czarno :) i sprawa nie chce ktos mi wyrezac wtyczek i pinow pod lampy polift przod ;/ ja jestem tylko Gornikiem i na elektryce sie nie znam :) oczywiscie za kostki piny i te reszte kabelkow itp zaplace no i za robocizne :):notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszlo pw :)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:39_________________________________________________Felga raczej pojdzie na czarno :) i sprawa nie chce ktos mi wyrezac wtyczek i pinow pod lampy polift przod ;/ ja jestem tylko Gornikiem i na elektryce sie nie znam :) oczywiscie za kostki piny i te reszte kabelkow itp zaplace no i za robocizne :):notworthy:

:evil::wallbash: dasz radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie :) ja nie mam czasu nawet kiedy i gdzie tych pinow wtyczek itp kupic ja jestem ciemny byk ja moge ci ogordek wyspągowac :P albo pole zebys mial pod uprawe a nie lampy zmieniac i wtyczki robic haha[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:52_________________________________________________Sprzedam 17' calowe felgi bez opon[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 00:05_________________________________________________maly update ... spy foto :) incoming.... :naughty:

dsc03703o.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko juz mam jest na zdjeciu przeca :) silniczki sa zarowki sa i wtyczki tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko juz mam jest na zdjeciu przeca :) silniczki sa zarowki sa i wtyczki tez

no to rezaj rezaj :naughty: ucinasz blachę w błotniku która odpowiada za mocowanie kierunku w starych lampach tniesz kable zarabiasz nową wtyczkę i cieszysz się nowymi lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy mod dla przedliftów :good: zobaczysz jaką będziesz miał radochę jak poskładasz wszystko do kupy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc03704rn.th.jpg

dsc03705r.th.jpg

w koncu po roku czasu wymienilem lampy na polifta wielkie dzieki :notworthy: dla Dawida ktory w 80% wymienil ze mna te lampy i ogarnol elektryke ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnelismy dzis z olafem te j**ane lampy :decayed:

no to temat zdejmowania lamp bucu masz opanowany :wink4::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh dawid powiedzial ze teraz zlozy warsztat i bedzie chytal tematy :)

on to moze pochytac babe za cyca :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

dobra tu nie ma nic do smiacia bo gdyby nie on to nie ogarnol bym tematu musze napisac kezorowi zeby zderzak polamowal teraz haha[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 15:11_________________________________________________dzieki mrogal ogarnolem te kierunki :)

a zapomnialem i od dawida odziedziczylem gril polift wiec doprowadze go do stanu czyli zmatuje i pomaluje jeszcze raz

dsc03709h.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko wygląda. :good: Mowiłem że dasz sobie rade z tymi wtykami. U mnie też pewnie niedlugo wpadną nowe lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka ;) Widziałem na żywo i dobra robota z lampkami :) Ogólnie autko ładnie się prezentuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc03746o.jpg

pany chce pomalowac felgi, jakies propozcyje jaki kolor itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...