Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

podzielam zdanie Pawła, 17" to trochę za mało do takiego malowania :confused4:

pomyśl nad taką koncepcją:

-grafitowe koło

-poliftowe lampy, pomalowane na czarno środki

-czarna ramka grilla i znaczek oooo w grafit taki jak na felgach

-polerka lakieru tak żeby się świecił jak psu...

:good:, też tak to widzę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padla mi turbina pany z afn :) i postanowilem doplacic i wymienic ja na awx wiec zagosicila w moim samochodzie teraz takie pytanie byla po programie na strej turbinie dostala nowa czy musze teraz zrobic update softu ? i co zrobic by dziwgnac jeszcze moc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padla mi turbina pany z afn :) i postanowilem doplacic i wymienic ja na awx wiec zagosicila w moim samochodzie teraz takie pytanie byla po programie na strej turbinie dostala nowa czy musze teraz zrobic update softu ? i co zrobic by dziwgnac jeszcze moc :D

Znaczy na starej był soft, to jak zmieniłeś to teraz będzie lepsza góra, ale i tak z czyms wiecej zablokuje cie układ wtryskowy :gwizdanie: z powietrza mocy nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie kowi nie smiej tylko mi pomoz :D

bez zmiany wtrysków zyskasz max 15km, myśle że nawet 150 nie przekroczy :gwizdanie: po wystrojeniu poprawi sie ciąg w górnych obrotach, ale moc ograniczy dawka paliwa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

145 nawet nie przekroczy na ori wtryskach :wink4:

ładuj 0.216 i cooler :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

145 nawet nie przekroczy na ori wtryskach :wink4:

ładuj 0.216 i cooler :wink4:

przekroczy :decayed: Kezorowi wskoczyło ponad 145, chyba 147 :decayed: jak nie miał wtrysków216 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekroczy :decayed: Kezorowi wskoczyło ponad 145, chyba 147 :decayed: jak nie miał wtrysków216 :tongue4:

można i 160ps na chwile zrobić :wink4:

trza było zobaczyć jakiego batorego wtedy stawiał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekroczy :decayed: Kezorowi wskoczyło ponad 145, chyba 147 :decayed: jak nie miał wtrysków216 :tongue4:

można i 160ps na chwile zrobić :wink4:

trza było zobaczyć jakiego batorego wtedy stawiał :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekroczy :decayed: Kezorowi wskoczyło ponad 145, chyba 147 :decayed: jak nie miał wtrysków216 :tongue4:

można i 160ps na chwile zrobić :wink4:

trza było zobaczyć jakiego batorego wtedy stawiał :naughty:

:decayed:

etam, chłopy, trzeba sprzedać TDIka :tongue4: i kupić RS4 :kox: i rezać i ... :slina::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha a z kad brac kase na te paliwo :D

też się nad tym zastanawiam i nie wychodzi, a kalkuluje biedna i oszczędną wersje S4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy to mozliwe podobno ta turbina ktora wziolem ma jest z wersji 130 kucykowej :) tam mi poweidzial ten kolo co mi to zamieniol on robi w firmie co regeneruja turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy to mozliwe podobno ta turbina ktora wziolem ma jest z wersji 130 kucykowej :) tam mi poweidzial ten kolo co mi to zamieniol on robi w firmie co regeneruja turbiny

Do zmiany turbiny na taka od AWX konieczna jest przejsciówka, bo inaczej turbo nie jest P&P zrób fotke tej turbiny, ona jest nieco większa niz ori ale nieznacznie, no chyba że zdołasz przeczytać oznaczenia z niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo wiem wlasnie sie zakrecilem bo jakos patrzalem cos u dawidsa i mi sie pokrecilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wrzuce bo auto stoi u mechanika a on dzis byl ja odebrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...