Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

wielkie grzmoty to ty masz na nordzie :cool1:

czy to jest OT :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...to nie ja tylko Resztek.....depilacja żelowanie i skrzydła anioła .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jesteś niczym Łabędzica...

:polew: :polew: :polew:

ale żeśmy anielicy ze 2 godziny szukali,gdyby nie podstęp,to byśmy tam do rano chodzili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jesteś niczym Łabędzica...

:polew: :polew: :polew:

ale żeśmy anielicy ze 2 godziny szukali,gdyby nie podstęp,to byśmy tam do rano chodzili :decayed:

....kurwaaa..... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oglądałem walki co do Wolaka to byłem przekonany że przegra... wielkie brawa :good:

to już jest po karierze Foremana... :kwasny:

...a mój ulubieniec Cotto w wielki stylu rozprawił się z Mayorgą w 12 rundzie Mayorga był pewien że Miguel go wykończy i symulował kontuzje ręki.... :gwizdanie:

ostatnie walki Miguela były dziwne Foreman się przewracał i niby nabawił się kontuzji nogi walka przerwana teraz Mayorka niby kontuzja ręki ...cieniasy.... :decayed:[br]Dopisany: Marzec 13, 2011, 21:51:59_________________________________________________ w sobotę w TVP1 o 23,00 transmisja walki Witalija Kliczki-Odlanierem Solisem..... :kox:

http://gwizdek24.se.pl/boks/odlanier-solis-wystraszyl-sie-witalija-kliczko-boi-sie-nawet-jego-spojrzenia_175806.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no kicha :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a byłem przyszykowany na długą walkę .... :kwasny:[br]Dopisany: Marzec 19, 2011, 23:28:26_________________________________________________

Co konkretnie,bo nie ogladalem?

walka Witalija Kliczki-Odlanierem Solisem zakończyła się w 1 rundzie kontuzją nogi Solisa ... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , ale mi nie wygladalo nato ze Solis sie po ciosie zachwial co probowal mi wmawiac usilnie Albert Sosnowski... ten cios Kliczki przy skroni nawet nie ruszyl glowa a Solis mial ewidentnie zle ustawione nogi i widac bylo ze cos nie tak z jego nogami. Jak wg Ciebie Wypsiu to wygladalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...też tak myślę ten cios był za lekki ale mógł się przyczynić do kontuzji...no nic trzeba wracać na Polsat i kontynuować KSW .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka Witalija Kliczki-Odlanierem Solisem zakończyła się w 1 rundzie kontuzją nogi Solisa ... :wallbash

Kliczko się kończy skoro juz kopie po nagach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten solis to jakis śmieszny typ,wywraca sie sam symuluje jakaś kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie to wygladalo-po napewno nie nokautującym ciosie w czoło żle stanął na lewą nogę a po upadku na ring trzymał się za prawą nogę.Po kilkunastu minutach poszedł z ringu nie kulejąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby by boks musi byc 2 bokserow a nie jakas sierota co sie wywraca pajacujac i ucieka z ringu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...