Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież to nie jest tajemnica, że ta walka McBride'em jest tylko po to przed Kliczką, żeby nie zardzewieć. Sam Adamek przyznał, że dobierze prostego przeciwnika o wymiarach Wita/Włada, żeby się przyzwyczaić.

...już pisałem że McBrid nie ma nic wspólnego z braćmi Kliczko zero jakiegokolwiek podobieństwa, stylu walki poruszania się po ringu...itp a same wymiary McBrida to chyba w niczym Tomkowi nie pomogą przed walka z braćmi Kliczko ... :cool1:

A co do walki Adamka z któryms z braci to taka walka jest pod wielkim ....?

http://fight-clubs.pl/6191/kontrakt-bez-rewanzu-witalij-zamiast-wladimira-dla-hayea/

...jestem pewny jeśli któryś z Braci odbierze pas Haye- owi zakończą karier,od dawna o tym mówią że tylko im brakuje do kolekcji pas który posiada Haye.To wszystko potwierdza ten kontrakt Braci z Haye bez rewanżu.... :cool1:

Polskie media piszą że Tim Adamka ma kontrakt a nieoficjalnie się mówi że tylko umowę, która Bracia mogą w każdej chwili zerwać np...bo nabawił się kontuzji na sparingu lub z byle innego powodu,mam wrażenie że Tim Braci posłużył się Adamkiem jako marionetką którą zmusili Davida i musiał się w końcu zgodzić na walkę .... :gwizdanie:

pewnie w 2012 będziemy mieli walkę Adamek & David o wszystkie pasy Braci Kliczko... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że Tim Braci posłużył się Adamkiem jako marionetką którą zmusili Davida i musiał się w końcu zgodzić na walkę .... :gwizdanie

Od samego początku mam takie zdanie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala zaczyna się o 3.00 rano,Adamek powinie pojawić się na ringu 5-6 rano tak myślę... :mysli:

z tej gali najbardziej nie mogę się doczekać walki Morales vs Maidana będzie się działo ... :kox:

[br]Dopisany: Kwiecień 09, 2011, 20:10:10_________________________________________________ Mayweather nie przyjął propozycji 50 MLN $$$ gwarantowane gdzie jeszcze mógłby dostać kilka procent z transmisji za walkę z Pacquiao....

więc 7 maja mamy walkę Manny'ego Pacquiao. Mosley.... :naughty::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakman to mistrz:) jego walki są najlepsze..

jeśli chodzi o Adamka to teraz jest to czas na zarabianie kasy a nie na walki o pas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana wygrana na punkty. :good: Tłuścioch się mocno trzymał na nogach. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szybkość ale wielkie dziury w obronie ... :thumbdown: i ta szybkość jest tylko bardzo widoczna na tle człapiącej kupy tłuszczu.... :cool1:

jeśli Adamek próbuje zmienić tępo i styl skupia się na obronie to staje się celem statecznym i nawet taki jak dzisiaj McBrid był w stanie zamknąć go w narożniku,już w tym wieku nie da się przestawić zawodnika na nową technikę i widać te przejścia u Adamka....

co do siły ciosu to Adamka ciosy nie robią żadnego wrażenia na typowych ciężkich .... :cool1:

zostało mu tylko ucieczka po ringu i punktowanie.... :kwasny:

gala była za***ista a najbardziej muza między rundami disco polo.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szybkość ale wielkie dziury w obronie ... :thumbdown: i ta szybkość jest tylko bardzo widoczna na tle człapiącej kupy tłuszczu.... :cool1:

jeśli Adamek próbuje zmienić tępo i styl skupia się na obronie to staje się celem statecznym i nawet taki jak dzisiaj McBrid był w stanie zamknąć go w narożniku,już w tym wieku nie da się przestawić zawodnika na nową technikę i widać te przejścia u Adamka....

co do siły ciosu to Adamka ciosy nie robią żadnego wrażenia na typowych ciężkich .... :cool1:

zostało mu tylko ucieczka po ringu i punktowanie.... :kwasny:

gala była za***ista a najbardziej muza między rundami disco polo.... :polew:

No disco było przednie! :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie pokazał nawet urywków walki Morales vs Maidana i byłem zmuszony oglądać ubogą walkę naszego Adamka dla ubogiego społeczeństwa.... :decayed::naughty:

mam nadzieje że będzie jakaś powtórka.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walki Adamka w wadze ciężkiej będą tak właśnie wyglądały.. szybko i dużo ciosów...lecz bez nokautów..

jeśli chodzi o obronę i gardę..Adamek nigdy jej nie trzymał ..jest na tyle szybki że wyrabia się unikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o obronę i gardę..Adamek nigdy jej nie trzymał ..jest na tyle szybki że wyrabia się unikami

.... jak struś pędzi wiatr.... :nabijasie:

a tak na powarzenie jak dojdzie do walki i Adamek tak zawalczy z Vitkiem o pas mistrzowski to Vitek już wygrał, na pewno za takie bieganie po ringu nie przekona sędziów o wygranej bo mistrza jeszcze takiego jak Vitek trzeba naprawdę zlać .... :cool1:

a jak tego Tomasz nie zrobi to walka będzie taka jak ostatnio widzieliśmy Włodarczyka... :cool1:

Vitek w przeciwieństwie do Adamka nie musi podejmować żadnego ryzyka a Tomek jeśli chce spróbować wygrać musi zaryzykować i z tą watą w pięściach chyba wiele nie zdziała.... :gwizdanie:

obym się mylił .... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, oglądałem to wszystko i mam wrażenie, że Adamek jednak nie pokazał wszystkiego, McBride dwukrotnie wyraźnie miał miękkie nogi w połowie walki, zawsze ratował go gong, później Adamek zwolnił i raczej nie było to zmęczenie

no i trochę niesmak pozostawia to potykanie się o własne nogi przy ucieczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedosyt... jakby zaatakował zdecydowanie wydaje mi się, że wygrałby przez nokaut, a tak czegoś nam brakuje po tej walce. Jeżeli chodzi o ciosy to zgadzam się z przedmówcami za słaby jak na wagę ciężką. Szybkość to duży plus, ale nad ciosem musi jeszcze popracować do walki z Kliczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za słaby jak na wagę ciężką.

a czy Dawid Haye,pokonując Bałujewa-znokautował go? przecież to jest sport i ważne jest,że wygrał,sporo na punkty-ośmieszając przeciwnika,który pomimo potężnych warunków fizycznych-nie dał Mu rady,uciekając się do fauli,bo "uczciwie" nie miał szans...fakt-efektownie wygląda walka,kiedy jeden leży i nie może wstać,ale taki jest boks...nie zawsze ktoś pada od strzałów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za słaby jak na wagę ciężką.

a czy Dawid Haye,pokonując Bałujewa-znokautował go? przecież to jest sport i ważne jest,że wygrał,sporo na punkty-ośmieszając przeciwnika,który pomimo potężnych warunków fizycznych-nie dał Mu rady,uciekając się do fauli,bo "uczciwie" nie miał szans...fakt-efektownie wygląda walka,kiedy jeden leży i nie może wstać,ale taki jest boks...nie zawsze ktoś pada od strzałów

Dom. Tu nie chodzi może o sam nokaut, ale o wyraźną przewagę nad przeciwnikiem. Haye w swojej walce był wyraźnie lepszy i wygrał, a niestety. Adamek (jeżeli wogóle dojdzie do walki, w co szczerze wątpię) będzie przez cały czas sp***dalał po ringu i szukał pojedynczych trafień, które po Kliczce będą spływać jak głaskanko kota, a u sędziów mogą dać pojedyncze punkty.

Nie lubię takiego boksu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale patrząc na to,co zrobił z "makbrajdem" dzisiejszej nocy-co można mu zarzucić-że nie umie boksować? :naughty::wink4: to samo będzie z Kliczką-tylko ten drugi nie rusza sie jak wóz z węglem i trafia w cel,a to może byc zagrożeniem dla Tomka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...