Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No to mamy mistrza Masternak wygrał :banan::banan::banan:

EUROPY ....:wink:

Wydaje mi się że Masternak jest już gotowy na poważniejsze walki i pokaże na co go stać ...:wink:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też tak mi się wydaje , ale powoli musi się wspinać po szczeblach kariery .Ma mistrza Unii Europejskiej to następny tytuł Mistrz Świata .

Opublikowano

Adamek 101.2kg,Cunninhgam 92,1-spora różnica,myślałem że Adamek trochę zbije do walki z Cunnem.

Opublikowano

a kiedy walka?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj w nocy będzie to przedstawienie ....:grin:

Opublikowano

transmisja gali na orange sport od 22

Opublikowano
  • Autor

PPV nie wypalił,ludzie ten pomysł wyśmieli i na różnych forach bokserskich oświadczyli że nie mają zamiar tego oglądać a tym bardziej płacić.

Więc wynajeli organizatorzy jakiś garaż w supermarkecie i będzie gala od godziny 16-stej czasu USA .....:decayed:

Podobno o tej porze jest najtaniej wykupić transmisje bo ludzie jeszcze w robocie i na zakupach ....:grin:

Opublikowano
PPV nie wypalił,ludzie ten pomysł wyśmieli i na różnych forach bokserskich oświadczyli że nie mają zamiar tego oglądać a tym bardziej płacić.

Więc wynajeli organizatorzy jakiś garaż w supermarkecie i będzie gala od godziny 16-stej czasu USA .....:decayed:

Podobno o tej porze jest najtaniej wykupić transmisje bo ludzie jeszcze w robocie i na zakupach ....:grin:

Ale co Ty wypisujesz za głupoty.Przecież to jest NAJLEPSZY CZAS ANTENOWY na tę walkę. Na NBC tę walkę może obejrzeć około 300 milionów ludzi.To pierwsza gala bokserska transmitowana na NBC od dziesięciu lat i to w takim czasie że nawet dziadek z babcią mogą obejrzeć.

Opublikowano
  • Autor

Wiesz dlaczego pierwsza gala na NBC od tylu lat bo nikt nie chciał tego transmitować i wykładać kasy na dwóch już nic nieznaczących w świecie bokserskim pięściarzy.

Najlepszy czas godzina 16-sta na oglądanie takiego sportu ale mnie rozbawiłeś ....:grin:

Masz racie że jedynie to najlepszy czas dla dziadka i babci w domu starców bo później dostają tabletki i idą w kimę Adamek i Cunninhgam wystąpią charytatywnie dla starszych osób ....:polew:

Opublikowano

Gdzie można obejrzeć tą walkę w necie ?

Opublikowano
Wiesz dlaczego pierwsza gala na NBC od tylu lat bo nikt nie chciał tego transmitować i wykładać kasy na dwóch już nic nieznaczących w świecie bokserskim pięściarzy.

Najlepszy czas godzina 16-sta na oglądanie takiego sportu ale mnie rozbawiłeś ....:grin:

Masz racie że jedynie to najlepszy czas dla dziadka i babci w domu starców bo później dostają tabletki i idą w kimę Adamek i Cunninhgam wystąpią charytatywnie dla starszych osób ....:polew:

Chłopie..przecież na NBC właśnie w takim czasie amerykanie oglądają np Super Bowl,coś Ci to mówi? Kablówki w USA zaczeły wykupywać walki i co za tym idzie płaciło więcej bokserom za ich waki,to był jedyny powód dlaczego NBC odeszło od pokazywania boksu.

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Gdzie można obejrzeć tą walkę w necie ?

SatLive.pl - Transmisje sportowe na żywo | Channel 6

Opublikowano
  • Autor

Posłucha dla Ciebie może to być za***ista gala z udziałem za***istych pięściarzy.

Ja osobiście uważam inaczej i jak dla mnie nie na takiej gali i z takim przeciwnikiem bilansem powinien skończyć były mistrz świata trzech pasów WBC,IBF,IBO wagi półciężkiej i juniorciężkiej.

Opublikowano
Posłucha dla Ciebie może to być za***ista gala z udziałem za***istych pięściarzy.

Ja osobiście uważam inaczej i jak dla mnie nie na takiej gali i z takim przeciwnikiem bilansem powinien skończyć były mistrz świata trzech pasów WBC,IBF,IBO wagi półciężkiej i juniorciężkiej.

Po pierwsze to nie uważam że oni są zajebiści,szególnie w HW,zajebiści to oni byli ale w cruiser.Po drugie to nie jest dla mnie walka bokserów waki ciężkiej tylko bokserów z cruiser tylko z małym szczegółem(Adamek napompowany) Po trzecie Adamek nie walczy z byle kim tylko z kilkukrotnym mistrzem świata.Jeżeli Cunn będzie mądry to punktując Adamka może wygrać,oczywiście jak się nie wciągnie w jakąś wymianę.

Opublikowano
  • Autor

Cunningham nigdy nie był wielokrotnym mistrzem świata tylko posiadał pas IBF który zdobył po walce rewanżowej jeszcze nie tak doświadczonym wtedy Diablo Włodarczykiem.

Później stracił ten pas z Adamkiem i ponownie go odzyskał w walce z Rossem gdzie sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Rossa.

Więc wielokrotnym mistrzem świata to on nie był i nie będzie jeszcze w tym wieku i z takim bilansem 27 walk ...:naughty:

Opublikowano
Cunningham nigdy nie był wielokrotnym mistrzem świata tylko posiadał pas IBF który zdobył po walce rewanżowej jeszcze nie tak doświadczonym wtedy Diablo Włodarczykiem.

Później stracił ten pas z Adamkiem i ponownie go odzyskał w walce z Rossem gdzie sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Rossa.

Ja pier**le..Wypasiu...ja mam Ci takie rzeczy tłumaczyć..Czym dla Ciebie jest wielokrotność? Dla Ciebie wielokrotność to zdobywanie pasów innych federacji:facepalm:

Ps.trochę wyżej czytałem jak pisałeś że Cunningham ma odklejoną siatkówk oka..Chłopie czy Ty wiesz co to znaczy? Wiesz że z takim urazem bokserzy kończą karierę? Wiesz ile trwa operacja i jak zarazem rehabilitacja po takim urazie?

Opublikowano
  • Autor
Cunningham nigdy nie był wielokrotnym mistrzem świata tylko posiadał pas IBF który zdobył po walce rewanżowej jeszcze nie tak doświadczonym wtedy Diablo Włodarczykiem.

Później stracił ten pas z Adamkiem i ponownie go odzyskał w walce z Rossem gdzie sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Rossa.

Ja pier**le..Wypasiu...ja mam Ci takie rzeczy tłumaczyć..Czym dla Ciebie jest wielokrotność? Dla Ciebie wielokrotność to zdobywanie pasów innych federacji:facepalm:

Ps.trochę wyżej czytałem jak pisałeś że Cunningham ma odklejoną siatkówk oka..Chłopie czy Ty wiesz co to znaczy? Wiesz że z takim urazem bokserzy kończą karierę? Wiesz ile trwa operacja i jak zarazem rehabilitacja po takim urazie?

qurwa chłopie czytaj ze zrozumienie chyba jasno się wyraziłem i nie piszę o federacjach tylko że posiadał dwukrotnie pas mistrzowski.

Napisałem ze nieoficjalnie mówi się o jego problemie z siatkówką oka a czy ona mu się odkleja i z powrotem przykleja i ile trwa rehabilitacja to mam to generalnie głęboko w d*pie ....:decayed:

Opublikowano
Cunningham nigdy nie był wielokrotnym mistrzem świata tylko posiadał pas IBF który zdobył po walce rewanżowej jeszcze nie tak doświadczonym wtedy Diablo Włodarczykiem.

Później stracił ten pas z Adamkiem i ponownie go odzyskał w walce z Rossem gdzie sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Rossa.

Ja pier**le..Wypasiu...ja mam Ci takie rzeczy tłumaczyć..Czym dla Ciebie jest wielokrotność? Dla Ciebie wielokrotność to zdobywanie pasów innych federacji:facepalm:

Ps.trochę wyżej czytałem jak pisałeś że Cunningham ma odklejoną siatkówk oka..Chłopie czy Ty wiesz co to znaczy? Wiesz że z takim urazem bokserzy kończą karierę? Wiesz ile trwa operacja i jak zarazem rehabilitacja po takim urazie?

qurwa chłopie czytaj ze zrozumienie chyba jasno się wyraziłem i nie piszę o federacjach tylko że posiadał dwukrotnie pas mistrzowski.

Napisałem ze nieoficjalnie mówi się o jego problemie z siatkówką oka a czy ona mu się odkleja i z powrotem przykleja i ile trwa rehabilitacja to mam to generalnie głęboko w d*pie ....:decayed:

Nieoficjalnie się mówi:facepalm: podaj link bo dam sobie c**ja obciąć że gadasz głupoty.Spójrz na częstotliwość walk Cunna,kiedy on miał leczyc tą siatkówkę.Widziałeś kto zapowaiada walkę Hamera z Głazkowem? Dalej twierdzisz że to supermarket?:facepalm:

Wielokrotnie czy jednokrotnie? Gdzie mój błąd?

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Napisałem ze nieoficjalnie mówi się o jego problemie z siatkówką oka a czy ona mu się odkleja i z powrotem przykleja i ile trwa rehabilitacja to mam to generalnie głęboko w d*pie ....:decayed:

To jest za***iste-siatkówka się przykleiła z powrotem:grin:

Opublikowano
  • Autor

Dobra ja spadam do roboty miłego oglądania ja sobie raniutko luknę powtórkę....:hi:

Opublikowano

Miłej pracy kolego życzę.Może się wstrzymaj bo właśnie walka się zaczyna:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.