Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adamek kaput. Niebawem kliczko wybije mu boks z głowy.

obawiam się, że jeszcze ze dwie rundy by były i zrobił by to Cunningham...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek kaput. Niebawem kliczko wybije mu boks z głowy.

obawiam się, że jeszcze ze dwie rundy by były i zrobił by to Cunningham...

Adamek miał szczęście bo o dobrych umiejętnościach nie ma co rozmawiać. Ledwo wygrał i to tez nie jednogłośnie. Myślę że Kolejna porażka o mistrzowski pas i będzie myślał o emeryturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Kolejna porażka o mistrzowski pas i będzie myślał o emeryturze.

osobiście wydaje mi się, że dopuki Kliczkowie nie oddadzą pasów w sposób zrzeczenia się-nikt im tego nie odbierze, a już na pewno nie zrobi tego Adamek...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pasem mistrzowskim i Kliczko to bym się wstrzymał,teraz prawdopodobnie walka z Pulewem o miano pretendenta.Jeżeli Adamek wygra (choć nie sądzę) to i tak może nie zawalczyć z Władymirem bo to bracia wybierają sobie przeciwników a pretendentem to on może być i parę lat,podobnie było z Povietkinem.

Tak na chłodno to dalej podtrzymuje swoje słowa odnośnie wałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Kolejna porażka o mistrzowski pas i będzie myślał o emeryturze.

osobiście wydaje mi się, że dopuki Kliczkowie nie oddadzą pasów w sposób zrzeczenia się-nikt im tego nie odbierze, a już na pewno nie zrobi tego Adamek...:kwasny:

Kiedyś już to pisałem ktoś powiedział w wywiadzie coś takiego " Dopóki Kliczko są w ringu, i nie są dziadkami, w wadze ciężkiej nic się nie zmieni" I to wydaje się być pardzo prawdziwa myśl, wiele osób mówi że Kliczko wygrywają warunakmi bo boksować nie potrafią, tylko że z mojej perspektywy samymi warunkami fizycznymi nikt jeszcze nie wygrał. To są naprawdę świetni bokserzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na chłodno to dalej podtrzymuje swoje słowa odnośnie wałka.

remis-to max, co powinno być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok, zasnąłem jakoś w 11 rundzie i byłem pewien przegranej Adamka a tutaj zwycięstwo..Wyjątkowo słabiutko sie zaprezentował:facepalm: Według mnie szopka jak nie wiem co z tym werdyktem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Adamek był bokserem po wodzą Gimitruka , teraz z tym gamoniem w narożniku nic nie osiągnie a wręcz jest coraz gorszy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie jeszcze zaskoczyło to postawa Janusza Pindery encyklopedia wiedzy o boksie i zawsze zachowywał skromność i był obiektywny byłem zaskoczony tym co wygadywał podczas walki ....:kwasny:

Odniosłem wrażenie że wszyscy tam wiedzieli o wygranej Adamka już w szatni a ring to tylko dopełnienie formalności.

Jak się okazało że Cunningham ze swoim trenerem rozmontowali Adamka na części pierwsze i ten lewy prosty Cuna paraliżował Adamka to Pindera przestaje komentować kontry Cuna i co jakiś czas powtarza że Adamek przegrywa i jakby walczył w swoim stanie to byłaby pewniejsza wygrana nawet na punkty....:facepalm:

Prawdopodobnie NBC po werdykcie przerwała transmisje teraz pewnie następną gale nie pokarzą za 10 lat tylko za 20 ...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks czarnuchu mam nadzieje że jesteś przygotowany bo Cię czeka sparing w BE sprzęt już czeka ....:decayed:

P1040841.jpg

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Ja już zrzuciłem 6 kg mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu jakieś 1kg-2kg zjadę wagę mam k**wa jak za dawnych lat ...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żebyś mnie kaloryferem nie próbował za***ać....................jak w bukowinie:whistling:

sparing w piwnicy,niee,przygotuj co niezbędne,spray,butelke po wodzie i pozłotko:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kaloryfera to chcieliśmy Cię z Poziem przykuć abyś się uspokoił bo miotało tobą jak szatan pobożnym.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem walke na YT

końcówka i podawanie wyników przypominało komedie Barei :facepalm:

w/g mnie Adamek powinien przegrac te walke na punkty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ogladałem tej "walki", bo od razu zalatywało mi to jakimś badziewiem, ale po waszych komentach rzuciłęm okiem.

Miał rację Albert Sosnowski. Adamek dostał już prezent na Święta...

Niestety jestem zdruzgotany tym, co dzieje się w świecie bokserskim. Dzisiaj walki wygrywają zawodnicy, nie w ringu, tylko tym, co rokują na przyszłość, czyt. jakie zyski wygenerują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...