Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Media w PL maja nadzieje że Adamek się jakoś prześlizgnie boczkiem(nabijając bilans) i się uda zarobić na walce z Kliczką.Panowie przecież k**wa każdy wie że teraz Adamka się stawia w czołówce tylko i wyłącznie według bilansu walk z wagi półciężkiej i juniorcięszkiej, Adamek w obecnie tak słabej kategorii ciężkiej nic nie osiągnął ....:thumbdown:

Załóżmy że dojdzie do walki z Władkiem i czego się spodziewacie, Adamek nie jest w stanie znieś tyle co Wach na dopingu....:facepalm:

Moim zdaniem Adamek powinien sobie dać spokój bo już łapie się wszystkich możliwych sposobów aby jak najdłużej się utrzymać w tym fachu i zarabiać pieniądze ale to już robi się nie smaczne ....:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien wrócić do cruser i tam nabijać statystyki, potem walka o tytuł, ale wszyscy dobrze wiemy, ze najlepszy chajs jest w ciężkiej i dlatego on tam siedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa ale z tego Szpilki to jest łeb ,dziecko Ci zrobię .....:grin:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tI6RRN6K7Rk#!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda , będzie mocne mordobicie :banan:

Jak przeżyje 1 lutego walkę z Mollo....:wink:

Mollo uwielbiał w ringu bijatykę jaki po za ringiem na konferencjach i ważeniu, wiec niech szpilka będzie ostrożny.

Ta walka z Mollo coś mi śmierdzi,Szpilka zachowuje się jakby miał walczyć z niewidomym starcem, przerywa treningi pokazuje się na jakiś głupich konferencjach i robi z siebie debila a przednim najtrudniejsza walka...:eusathink:

No chyba że jego promotor wiec coś o Mollo czego my nie wiemy i jest taka totalna zlewko a walka to tylko formalność....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czym podniecać, walka w PPV kosztuje 40 zł więc trzeba było ją nagłośnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i znów powraca temat PPV-opłata jest za całą Galę, a nie za jedną walkę-więc bez przesady Panowie-40 zł za całą galę 9-ciu walk-to nie jest majątek, który doprowadzi do ruiny finansowej połowę populacji Polski...:facepalm: ktoś, kto chce zobaczyć te walki-zapłaci, a ktoś, kto nazwie to "cyrkiem", czy "walką emerytów"-nawet za darmo tego nie będzie chciał oglądać- więc po co ta rozmowa w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej sam powiedział, może nie oficjalnie, ale daje do zrozumienia, ze to jest jeśli nie ostatni pojedynek-to jeden z ostatnich pod okiem Andrzeja Gmitruka-"z Nim zaczynałem i z Nim kończę..." więc należało by rozumieć, że to będzie "walka życia", o dobry wizerunek na koniec...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wychodze z założenia że po co płacić skoro w interenecie dają za darmo ? :wink:
no to miłego oglądania:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie mnie intresuje jedna walka, gale ogólnie daruje sobie .Mam nadzieję zobaczyć tego cepa Szpilke na deskach.

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

ooo juz się zaczyna......

PZB może odebrać licencje Szpilce i Zimnochowi - Sport - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie mnie intresuje jedna walka, gale ogólnie daruje sobie .Mam nadzieję zobaczyć tego cepa Szpilke na deskach.

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

ooo juz się zaczyna......

PZB może odebrać licencje Szpilce i Zimnochowi - Sport - WP.PL

Polsat do tego nie dopuści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wychodze z założenia że po co płacić skoro w interenecie dają za darmo ? :wink:

ja tak samo:decayed: Polska to jest kraj żądzony przez złodziei i wiec na kazdym kroku bedą wyciagać kase, mówisz 40zł to jest mało? to jest przewaznie 1/2 abonamentu za te ścierwo TV na miesiąc... i jeszcze sobie każą dopłacać, dlaczego filmy tyle nie kosztuja w końcu też premiery? robia kanały sportowe dodatkowo płatne z doliczeniem do abonamentu i jeszcze mało...

dobra trzeba objerzeć walke tego barana online:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...