Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

PPV nie wypalił,ludzie ten pomysł wyśmieli i na różnych forach bokserskich oświadczyli że nie mają zamiar tego oglądać a tym bardziej płacić.

Więc wynajeli organizatorzy jakiś garaż w supermarkecie i będzie gala od godziny 16-stej czasu USA .....:decayed:

Podobno o tej porze jest najtaniej wykupić transmisje bo ludzie jeszcze w robocie i na zakupach ....:grin:

Ale co Ty wypisujesz za głupoty.Przecież to jest NAJLEPSZY CZAS ANTENOWY na tę walkę. Na NBC tę walkę może obejrzeć około 300 milionów ludzi.To pierwsza gala bokserska transmitowana na NBC od dziesięciu lat i to w takim czasie że nawet dziadek z babcią mogą obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz dlaczego pierwsza gala na NBC od tylu lat bo nikt nie chciał tego transmitować i wykładać kasy na dwóch już nic nieznaczących w świecie bokserskim pięściarzy.

Najlepszy czas godzina 16-sta na oglądanie takiego sportu ale mnie rozbawiłeś ....:grin:

Masz racie że jedynie to najlepszy czas dla dziadka i babci w domu starców bo później dostają tabletki i idą w kimę Adamek i Cunninhgam wystąpią charytatywnie dla starszych osób ....:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego pierwsza gala na NBC od tylu lat bo nikt nie chciał tego transmitować i wykładać kasy na dwóch już nic nieznaczących w świecie bokserskim pięściarzy.

Najlepszy czas godzina 16-sta na oglądanie takiego sportu ale mnie rozbawiłeś ....:grin:

Masz racie że jedynie to najlepszy czas dla dziadka i babci w domu starców bo później dostają tabletki i idą w kimę Adamek i Cunninhgam wystąpią charytatywnie dla starszych osób ....:polew:

Chłopie..przecież na NBC właśnie w takim czasie amerykanie oglądają np Super Bowl,coś Ci to mówi? Kablówki w USA zaczeły wykupywać walki i co za tym idzie płaciło więcej bokserom za ich waki,to był jedyny powód dlaczego NBC odeszło od pokazywania boksu.

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Gdzie można obejrzeć tą walkę w necie ?

SatLive.pl - Transmisje sportowe na żywo | Channel 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłucha dla Ciebie może to być za***ista gala z udziałem za***istych pięściarzy.

Ja osobiście uważam inaczej i jak dla mnie nie na takiej gali i z takim przeciwnikiem bilansem powinien skończyć były mistrz świata trzech pasów WBC,IBF,IBO wagi półciężkiej i juniorciężkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłucha dla Ciebie może to być za***ista gala z udziałem za***istych pięściarzy.

Ja osobiście uważam inaczej i jak dla mnie nie na takiej gali i z takim przeciwnikiem bilansem powinien skończyć były mistrz świata trzech pasów WBC,IBF,IBO wagi półciężkiej i juniorciężkiej.

Po pierwsze to nie uważam że oni są zajebiści,szególnie w HW,zajebiści to oni byli ale w cruiser.Po drugie to nie jest dla mnie walka bokserów waki ciężkiej tylko bokserów z cruiser tylko z małym szczegółem(Adamek napompowany) Po trzecie Adamek nie walczy z byle kim tylko z kilkukrotnym mistrzem świata.Jeżeli Cunn będzie mądry to punktując Adamka może wygrać,oczywiście jak się nie wciągnie w jakąś wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cunningham nigdy nie był wielokrotnym mistrzem świata tylko posiadał pas IBF który zdobył po walce rewanżowej jeszcze nie tak doświadczonym wtedy Diablo Włodarczykiem.

Później stracił ten pas z Adamkiem i ponownie go odzyskał w walce z Rossem gdzie sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Rossa.

Więc wielokrotnym mistrzem świata to on nie był i nie będzie jeszcze w tym wieku i z takim bilansem 27 walk ...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cunningham nigdy nie był wielokrotnym mistrzem świata tylko posiadał pas IBF który zdobył po walce rewanżowej jeszcze nie tak doświadczonym wtedy Diablo Włodarczykiem.

Później stracił ten pas z Adamkiem i ponownie go odzyskał w walce z Rossem gdzie sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Rossa.

Ja pier**le..Wypasiu...ja mam Ci takie rzeczy tłumaczyć..Czym dla Ciebie jest wielokrotność? Dla Ciebie wielokrotność to zdobywanie pasów innych federacji:facepalm:

Ps.trochę wyżej czytałem jak pisałeś że Cunningham ma odklejoną siatkówk oka..Chłopie czy Ty wiesz co to znaczy? Wiesz że z takim urazem bokserzy kończą karierę? Wiesz ile trwa operacja i jak zarazem rehabilitacja po takim urazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cunningham nigdy nie był wielokrotnym mistrzem świata tylko posiadał pas IBF który zdobył po walce rewanżowej jeszcze nie tak doświadczonym wtedy Diablo Włodarczykiem.

Później stracił ten pas z Adamkiem i ponownie go odzyskał w walce z Rossem gdzie sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Rossa.

Ja pier**le..Wypasiu...ja mam Ci takie rzeczy tłumaczyć..Czym dla Ciebie jest wielokrotność? Dla Ciebie wielokrotność to zdobywanie pasów innych federacji:facepalm:

Ps.trochę wyżej czytałem jak pisałeś że Cunningham ma odklejoną siatkówk oka..Chłopie czy Ty wiesz co to znaczy? Wiesz że z takim urazem bokserzy kończą karierę? Wiesz ile trwa operacja i jak zarazem rehabilitacja po takim urazie?

qurwa chłopie czytaj ze zrozumienie chyba jasno się wyraziłem i nie piszę o federacjach tylko że posiadał dwukrotnie pas mistrzowski.

Napisałem ze nieoficjalnie mówi się o jego problemie z siatkówką oka a czy ona mu się odkleja i z powrotem przykleja i ile trwa rehabilitacja to mam to generalnie głęboko w d*pie ....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cunningham nigdy nie był wielokrotnym mistrzem świata tylko posiadał pas IBF który zdobył po walce rewanżowej jeszcze nie tak doświadczonym wtedy Diablo Włodarczykiem.

Później stracił ten pas z Adamkiem i ponownie go odzyskał w walce z Rossem gdzie sędzia przerwał walkę z powodu kontuzji Rossa.

Ja pier**le..Wypasiu...ja mam Ci takie rzeczy tłumaczyć..Czym dla Ciebie jest wielokrotność? Dla Ciebie wielokrotność to zdobywanie pasów innych federacji:facepalm:

Ps.trochę wyżej czytałem jak pisałeś że Cunningham ma odklejoną siatkówk oka..Chłopie czy Ty wiesz co to znaczy? Wiesz że z takim urazem bokserzy kończą karierę? Wiesz ile trwa operacja i jak zarazem rehabilitacja po takim urazie?

qurwa chłopie czytaj ze zrozumienie chyba jasno się wyraziłem i nie piszę o federacjach tylko że posiadał dwukrotnie pas mistrzowski.

Napisałem ze nieoficjalnie mówi się o jego problemie z siatkówką oka a czy ona mu się odkleja i z powrotem przykleja i ile trwa rehabilitacja to mam to generalnie głęboko w d*pie ....:decayed:

Nieoficjalnie się mówi:facepalm: podaj link bo dam sobie c**ja obciąć że gadasz głupoty.Spójrz na częstotliwość walk Cunna,kiedy on miał leczyc tą siatkówkę.Widziałeś kto zapowaiada walkę Hamera z Głazkowem? Dalej twierdzisz że to supermarket?:facepalm:

Wielokrotnie czy jednokrotnie? Gdzie mój błąd?

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Napisałem ze nieoficjalnie mówi się o jego problemie z siatkówką oka a czy ona mu się odkleja i z powrotem przykleja i ile trwa rehabilitacja to mam to generalnie głęboko w d*pie ....:decayed:

To jest za***iste-siatkówka się przykleiła z powrotem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja spadam do roboty miłego oglądania ja sobie raniutko luknę powtórkę....:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek wygrał ale miał duże problemy przejść przez jego obrone . Myślę że zdziwił się jak dobrze walczył Cunningham .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady z tym mega wałkiem. Dużo rund trudnych do punktowania, generalnie walka na remis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknąłem sobie skrót walki na YT ale dzisiaj muszę zobaczyć powtórkę.Z tego co dzieje się w mediach to musiało być ewidentne przegięcie i Adamek wypadł słabiutko...:thumbdown:

Jakie komentarze ludziska wypisują Adamek się pogrążył tym wałkiem mogli zostawić remis.

Szopka w Betlejem. Ale bydlęta tym razem przy stoliku sędziowskim.......:polew:

Nie wiem, jak jeden z nich mógł widzieć trzypunktową wygraną Adamka. Może -3 to wada jego wzroku? Może myślał, że Polak to ten czarny, a Amerykanin ten biały? W końcu mieliśmy już Emmanuela Olisadebe.....:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...