Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

też mi się to nie widzi, ale żyjemy przecież w polsce, kraju absurdów :wink:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

ja wychodze z założenia że po co płacić skoro w interenecie dają za darmo ? :wink:

ja tak samo:decayed: Polska to jest kraj żądzony przez złodziei i wiec na kazdym kroku bedą wyciagać kase, mówisz 40zł to jest mało? to jest przewaznie 1/2 abonamentu za te ścierwo TV na miesiąc... i jeszcze sobie każą dopłacać, dlaczego filmy tyle nie kosztuja w końcu też premiery? robia kanały sportowe dodatkowo płatne z doliczeniem do abonamentu i jeszcze mało...

dobra trzeba objerzeć walke tego barana online:wink:

Napewno wiele osób wykupi walkę, ja nie ukrywam ale szkoda mi 40 zł na to. Wszystkie tego typu wydarzenia sportowe zawsze sa dostępne za darmo w internecie, więc każdy ma wybór. Nie ma co dyskutować na ten temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkie tego typu wydarzenia sportowe zawsze sa dostępne za darmo w internecie, więc każdy ma wybór. Nie ma co dyskutować na ten temat :wink:

dokładnie-szczególnie na forum, gdzie większość użytkowników jeździ autami wartymi kilkanaście tysięcy PLN, więc wysokość ceny- powinna być w ogóle poza dyskusją...:wink4:

co do Szpilki-ktoś pomógł mu wyjść na prostą i uchronił go od problemów natury prawnej, ale widać nie potrafi tego docenić i dalej myśli, jak myślał kiedyś...zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie-może będzie podobnie, jak w przypadku Cygana Kosteckiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obawy co do Jędrka i tą jego lewą rękę, od wypadku samochodowego w 1999 r już nigdy nie był sobą a nawet z walki na walkę było coraz gorzej z jego ręką i jego psychiką przez tą kontuzje...:kwasny:

Saleta jedzie na ostrym koksie,jakby zrobili badania antydopingowe to Saleta byłby chyba pierwszym na świecie tak na koksowanym 45-latkiem ....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilka jest za głupi aby coś docenić, kiedys w wywiadzie tak ładnie się wypowiadał o swojej przemianie o tym że sie upokoił, że czyta ksiązki....gówno prawda, Zimnoch nawet skomentoał to że szpilkę łatwo wytrącić z równowagi a wtedy bije jak ślepy kogut. No cóż zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zobaczymy :wink:
...albo i nie zobaczymy...jak zawieszą im licencję-to będzie po walce...

To jest bardzo prawdopodobne, ale moim zdaniem to szpilka powinien oberwać po uszach, on tą bijatykę zaczął, Zimnoch się bronił przed napadem wściekłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się szykują na walkę Szpilki z Zimnochem a za 3 tygodnie czeka Szpilkę przeprawa z Mollo...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zobaczymy :wink:
...albo i nie zobaczymy...jak zawieszą im licencję-to będzie po walce...

Wierzysz w to? Przecież to kolejny chwyt marketingowy mający zwiększyć zainteresowanie tą walką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Adamek spowodował wypadek samochodowy. Zdaniem policji był pod wpływem alkoholu

---------- Post dopisany at 03:10 ---------- Poprzedni post napisany at 03:10 ----------

adamek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Adamek spowodował wypadek samochodowy. Zdaniem policji był pod wpływem alkoholu

---------- Post dopisany at 03:10 ---------- Poprzedni post napisany at 03:10 ----------

http://s13.postimage.org/6c6nnwccz/adamek.jpg

No wiesz. SPORTOWIEC ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to nikt nie pisze o walce wszyscy śpią ?

Ogólnie wygrana jest efektowna ale w całokształcie dużo jeszcze do poprawy. Piszę oczywiście o Mollo - Szpilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mollo sam się znokautował on padł ze zmęczenia widać że przygotowania Mollo do tej walki to było pilnowanie dzieci ....:thumbdown:

Co do Pineski to nadal ma ogromne braki w obronie i czym troszkę lepszy przeciwnik to łapie deski,teraz tylko kwestia czasu jak jakiś przeciętniak to wykorzysta i Pineska wyłapie ciężkie KO.

Po tej walce widzę dla Zimnocha większe szanse i jak mądrze zabuksuje to ma duże szanse znokautować Pineskę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się walka podobała , Szpilka zobaczył że nie jest nie do trafienia i w dodatku wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się walka podobała , Szpilka zobaczył że nie jest nie do trafienia i w dodatku wygrał.

poznał, co to znaczy boks w wadze ciężkiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zaczyna się spuszczanie nad celebrytą Pineską jak kiedyś nad Adamkiem jak przechodził do ciężkiej....:whistling:

Jeden i drugi w tak obecnie słabej wadze ciężkiej nic nie osiągnął i nie osiągnie walka dla Pineski z tak słabiutkim Mollo to nazwisko i bilans jak kiedyś walka dla Adamka z Gołotą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajmy mu trochę czasu i zobaczymy, jak po 20-stu paru walkach -dadzą mu szansę i walki z lepszymi, co z niego za bokser-na razie jakoś tam sobie wygrywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...