Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie tak :grin:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To podrzuć linka jakiegoś :wink:

Opublikowano

ja mam polsat- więc nie muszę szukać w necie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie będzie transmisja na RTL i bez problemu znajdziesz w internecie.... :wink:

Opublikowano

Pewnie będzie transmisja na RTL i bez problemu znajdziesz w internecie.... :wink:

Dzięki :hi:

ja mam polsat- więc nie muszę szukać w necie

Bardzo mnie to cieszy że masz polsat.....

Opublikowano

Sprawdź weeb.tv - dla oglądania w jakości HD (720p) + bez zacinania trzeba się zarejestrować a pakiet na 3 dni kosztuje chyba 4zł ( dostep do C+, HBO itp) :)

Opublikowano

W iPla jest również za 4.99zł w 720p.

Opublikowano

Dobra walka,Władek ma moc.

Opublikowano

no yebnięcie to on ma... :wink:

Opublikowano

Yebnięcie ma, ale nudny jest. Stiverna pewnie pokona, Chisorę też, wątpię aby Wilder dał mu radę.

Za tydzień Pacquiao !

Opublikowano

odnośnie walki Pacmana to chiałbym zobaczyć jak składa F.M Jr ale chyba gość sie boi o swój rekord jakie macie zdanie? dlaczego on nie chce walczyć z MP ?

Opublikowano
  • Autor

Myślę że MP jest największym zagrożeniem dla Floyda a bardziej jego styl gdzie jest szybki i bije z różnych płaszczyzn i może znokautować w każdej chwili bo mocno bije.

Floyd bazuje już tylko na swoim stylu i refleksie a dawno nie wygrał przez nokaut,chyba ostatnia jego wygrana przez KO to walka z już rozbitym anglikiem Ricky Hattonem chyba w 2007 roku.

Oczywiście Manny popełnia błędy przy ataku co wykorzystał Marquez ale nie myślę aby Floyd był w stanie obecnie tak mocno trafić on tylko punktuje...;)

Opublikowano

W tym właśnie problem, że nie wybierał sobie wymagających pięściarzy (prócz Povietkina i Haye'a). Wielkiego wyboru też tak naprawdę nie ma. Ostatnia walka która podobała mi się z jego udziałem była w 2005 roku z Peterem gdzie jakimś cudem przetrwał chyba trzy knockdowny i wygrał :) Boksuje mądrze no i w wieku 38 lat dbając o siebie prezentuje wysoką formę, ale to nie Holyfield, Tyson czy Lewis.

Opublikowano

ale to nie Holyfield, Tyson czy Lewis.

Takich nie będzie i to dłuuuuuugo.

Opublikowano
  • Autor

ale to nie Holyfield, Tyson czy Lewis.

Tu się nie zgodzę,bo Witalij stoczył zajebistą walkę z Lewisem gdzie po zakończeniu kariery Lewis powiedział gdyby lekarz nie przerwał tej walki to chyba bym przegrał bo z rundy na rude byłem coraz słabszy(Lennox po tej walce zakończył karierę i nie wyszedł do rewanżu)

Kliczko boksują bardzo inteligentnie, jeśli jest przeciwnik który wychodzi tylko po kasę to nie lecą go zbombardować gdzie można nabawić się kontuzji ręki czy nadgarstka lub przyjąć w wymianie mocny cios.Ci co tak boksowali dawno zakończyli karierę i to w żałosnym stylu (nie licząc Lennoxa) ... ;)

Co do Pulewa chwała mu za to że chciał wygrać tą walkę i ryzykował, gdzie kilka razy wstrząsnął Kliczką ale słono za to zapłacił.

Ma połamany nos i pogruchotaną kość policzkową w wieku 35lat ta walka się mu na zdrowiu odbije..... :kwasny:

Edytowane przez wypsiu

Opublikowano

można nie lubić stylu walki Kliczków, ale od jakiejś dekady- każdy mówi, że ich pokona, a jakoś do dziś najwięcej na taki temat mówi się przed każdą walką...bardzo mało po... :lol::grin::wink:

Opublikowano

Myślę że MP jest największym zagrożeniem dla Floyda a bardziej jego styl gdzie jest szybki i bije z różnych płaszczyzn i może znokautować w każdej chwili bo mocno bije.

Floyd bazuje już tylko na swoim stylu i refleksie a dawno nie wygrał przez nokaut,chyba ostatnia jego wygrana przez KO to walka z już rozbitym anglikiem Ricky Hattonem chyba w 2007 roku.

Oczywiście Manny popełnia błędy przy ataku co wykorzystał Marquez ale nie myślę aby Floyd był w stanie obecnie tak mocno trafić on tylko punktuje...;)

i dlatego fmjr wymyśla głupie teksty wstawia zdjęcia z ko pacmana i o kasie cos gada, brednie o tyle po prostu jest chicken Co do kliczki Heh mówią tak a wchodzą na ring kilka strzałów i taktyka wybita z głowy, Pulev chce rewanżu ciekawe co z tego wyjdzie,

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.