Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spędziłem 5 godzin na pucowaniu samochodu - glinkowanie, deep crystal car polish oraz na koniec nxt generation tech wax 2.0 - efekt :kox:

giligili.jpg

Opublikowano

Spędziłem 5 godzin na pucowaniu samochodu - glinkowanie, deep crystal car polish oraz na koniec nxt generation tech wax 2.0 - efekt :kox:

giligili.jpg

pieknie wyszlo, wiecej fotek slicznotki prosim :gwizdanie:

Opublikowano

meguiars :good:

Opublikowano

jak ciemność to obowiazkowo powinienes rozebrac lampe i pomalowac ten chrom na dole na czarno... efekt bedzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak ciemność to obowiazkowo powinienes rozebrac lampe i pomalowac ten chrom na dole na czarno... efekt bedzie :kox: :kox: :kox:

Myślałem nad tym jednak jeszcze się wstrzymuję :)

Opublikowano

Piękna robota :good: :good: To co kolega napisał o lampach faktycznie by tutaj elegancko pasowało :przebiegly:

Opublikowano

Co do lampek popieram - OLO tak ma u siebie a niedługo i u mnie taki MOD zagości zapewne... wygląda :kox: :kox: :kox:

PS. Dawaj więcej fotek fury po pucowaniu! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem jeszcze wideo z zeszłego roku jak nagrałem Millteka - szału nie robi, nie da się ukryć.. zobaczymy jak po downpipe'ie i zmianie kata będzie.

5zhOseXxQlM

Opublikowano

ale słodziak

16_633533441.jpg

bajk, turdzi, gdzie można dorwać więcej zdjęć tej sztuki ?

Efekt po pucowaniu :good: robiłeś ręcznie czy masz jakąś mimośrodówkę ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ale słodziak

16_633533441.jpg

bajk, turdzi, gdzie można dorwać więcej zdjęć tej sztuki ?

Efekt po pucowaniu :good: robiłeś ręcznie czy masz jakąś mimośrodówkę ?

oj niestety nie pomogę co do innych zdjęć tego samochodu - nie pamiętam już :>

robiłem wszystko ręcznie - 5 godzin ponad :kox:

zaparowała mi totalnie lampa jedna tak więc czeka mnie rozbiórka - wygląda na to, że chrom z lamp wyleci :cool1:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 10:47_________________________________________________Ok, samochód idzie na sprzedaż. Jeśli ktoś zainteresowany - priv.

Opublikowano
bajk, turdzi, gdzie można dorwać więcej zdjęć tej sztuki ?

ja mam u siebie na kompie :)

Opublikowano

Kupujesz Q ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

STI/EVO :decayed:

Opublikowano

Nie szkoda Ci ? Sporo pracy włożyłeś w niunię :wink4: nie liczę 5h pucowania blachy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda. Długo się nosiłem z tą myślą, jednak doszedłem do wniosku, że potrzebuję samochodu skierowanego do innego odbiorcy ;)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 11:17_________________________________________________Jednak zostaje :polew:

Do upalania będzie składana druga fura :cool1:

Nowe poduchy silnika i skrzyni dzisiaj dostał, świece Denso oraz zmieniony płyn hamulcowy na Motula dot 5.1 :naughty:

Opublikowano

Wyrezaj Q + kup sobie GieTeka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wyrezaj Q + kup sobie GieTeka :wink4:

Dokładnie takie jest założenie :kox:

Opublikowano

Znajomy sprzedal pomodzonego WRX'a, kupil B5 TDI + GTka i jest mega zadowolony.

Ma auto na co dzien + swietne auto do upalania, o ktore sie nie martwi... jak urwie zderzak to trudno :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

U mnie akurat trochę inna kwestia się pojawiła - będę musiał trochę więcej kilometrów teraz robić i jeżdżenie STI czy EVO w trasę trochę bez sensu by było z punktu ekonomicznego :kox:

Jako, iż zostaje w tym tygodniu podjadę do El-tec, żeby mi katalizator 100 zrobili :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 15:28_________________________________________________Stary katalizator wyjechał - pojawił się nowy by el-tec.. z wrażen z jazdy - pojawiło się więcej momentu na niższych obrotach oraz milltek lepiej brzmi :cool1: [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 13:13_________________________________________________Hm..

audi_A4_B7_karosserie_8053_bild3.jpg

Rozmyślam właśnie czy nie kupić dokładki zderzaka Hofele.. albo taka, albo s-line + oklejenie 3m di-noc.. :yeee:

Opublikowano

Ta dokladka to kupsko, zobacz jak jest "pofalowana" i jak wystaje... juz lepiej wyrezac cos a'la S4/RS4 B7.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.