Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok, to do soboty, będę na 100%, a teraz zmykam :hi:

Opublikowano

Widzę że temat idzie w ciekawą stronę również byłbym zainteresowanym customowym fimc :>

Opublikowano

Np. w USA ludzie robia 2x wieksze moce niz w PL [np. na tej samej turbosprezarce] :decayed:

Tak robią według norm Amerykańskich i na ich hamowniach. :> :> :> :> I ma to się ni jak do realiów europejskich. najlepszym wyznacznikiem jest firma Revo gdzie moce sa zbliżone lub zanizone w stosunku do tego co potrafia polacy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z ciekawości podjechalem dzisiaj na hamownie - wyszło 220KM@5273 oraz 325Nm@2763 - kreski wstawię jak dostanę od Rogala.

Trzeba chyba program w końcu zrobić :blink:

Opublikowano

Ja nie wiem jak mozesz jezdzc seria :decayed:

Opublikowano

No ja nie wiem na co jeszcze czekasz :naughty::cool1: bo furmanka warta dopingu :kox: swoją droga ładna seria :good:

Opublikowano
  • Autor

Niby czekam na FMIC'a, ale jednak wcześniej zrobię program, a później korektę :kox:

Opublikowano

No to bierz sie za fmic'a... i rob soft. Opitalasz sie... :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No to bierz sie za fmic'a... i rob soft. Opitalasz sie... :gwizdanie: :tongue4:

Niestety inne wydatki ciągle stopują rezanie.. :kwasny:

Opublikowano

bajk zawsze możesz sprzedać zderzak, będzie na fmica :wink4: a tak na poważnie jeździć serią z takim potencjałem to grzech :evil:

Opublikowano

bajk zawsze możesz sprzedać zderzak, będzie na fmica :wink4:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

32267936.jpg

1152y.jpg

210ri.jpg

Ślub Nosfera :kox:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Kto pucował auto? :naughty: Piękna ta Twoja maszyna :good: Jakieś mody w najbliższym czasie planujesz??

Opublikowano
  • Autor

auto ze dwa tygodnie wcześniej było pucowane tylko meguiarsem next tech wax 2.0 - w dzień ślubu tylko umyty i oraz przeczyszczony jeszcze quick detailerem..

co do dalszych modów - planów dużo, aczkolwiek kasa idzie na inne potrzeby w chwili obecnej :przebiegly:

Opublikowano

A ja się zastanawiam jak się Para Młoda zmieściła z tyłu :naughty: Nosfer jakiś zabidzony przed ślubem chyba, miejmy nadzieję, że po odżyje :decayed::kox:

Opublikowano

co do dalszych modów - planów dużo, aczkolwiek kasa idzie na inne potrzeby w chwili obecnej :przebiegly:

Sprzedaj zderzak ... będzie kasa :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co do dalszych modów - planów dużo, aczkolwiek kasa idzie na inne potrzeby w chwili obecnej :przebiegly:

Sprzedaj zderzak ... będzie kasa :decayed: :decayed: :decayed:

uspokój się już :decayed: nie sprzedam :no::hi:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

a4abhackpl.jpg

obiecane kreski

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.