Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że temat idzie w ciekawą stronę również byłbym zainteresowanym customowym fimc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. w USA ludzie robia 2x wieksze moce niz w PL [np. na tej samej turbosprezarce] :decayed:

Tak robią według norm Amerykańskich i na ich hamowniach. :> :> :> :> I ma to się ni jak do realiów europejskich. najlepszym wyznacznikiem jest firma Revo gdzie moce sa zbliżone lub zanizone w stosunku do tego co potrafia polacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości podjechalem dzisiaj na hamownie - wyszło 220KM@5273 oraz 325Nm@2763 - kreski wstawię jak dostanę od Rogala.

Trzeba chyba program w końcu zrobić :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem na co jeszcze czekasz :naughty::cool1: bo furmanka warta dopingu :kox: swoją droga ładna seria :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czekam na FMIC'a, ale jednak wcześniej zrobię program, a później korektę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bierz sie za fmic'a... i rob soft. Opitalasz sie... :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bierz sie za fmic'a... i rob soft. Opitalasz sie... :gwizdanie: :tongue4:

Niestety inne wydatki ciągle stopują rezanie.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk zawsze możesz sprzedać zderzak, będzie na fmica :wink4: a tak na poważnie jeździć serią z takim potencjałem to grzech :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pucował auto? :naughty: Piękna ta Twoja maszyna :good: Jakieś mody w najbliższym czasie planujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ze dwa tygodnie wcześniej było pucowane tylko meguiarsem next tech wax 2.0 - w dzień ślubu tylko umyty i oraz przeczyszczony jeszcze quick detailerem..

co do dalszych modów - planów dużo, aczkolwiek kasa idzie na inne potrzeby w chwili obecnej :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jak się Para Młoda zmieściła z tyłu :naughty: Nosfer jakiś zabidzony przed ślubem chyba, miejmy nadzieję, że po odżyje :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dalszych modów - planów dużo, aczkolwiek kasa idzie na inne potrzeby w chwili obecnej :przebiegly:

Sprzedaj zderzak ... będzie kasa :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dalszych modów - planów dużo, aczkolwiek kasa idzie na inne potrzeby w chwili obecnej :przebiegly:

Sprzedaj zderzak ... będzie kasa :decayed: :decayed: :decayed:

uspokój się już :decayed: nie sprzedam :no::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...