Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co oznacza "4" w odbiciu lustrzanym (oznaczenie na klapie bagażnika) ?


krzysiek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Swoją A4 kupiłem niedawno i szukam informacji :)

Na klapie bagażnika mam oznaczenie A4 1.9 TDI ale moja "4" jest "przekręcona" :) dokładniej mówiąc jest w odbiciu lustrzanym.

Kiedyś już widziałem takie coś na innej A4...

i tak się zastanawiam czy to ma jakieś swoje znaczenie czy poprostu to tak dla picu/bez powodu

Dodam dla ułatwienia, że moje auto zostało sprowadzone z Holandii i jest z 2000 roku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie znam ale zawsze myślałem ze to gej takim jeździ. Oni mają te znaki sygnały swoje :gwizdanie:

Bez obrazy ale Ja bym to wywalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Oni mają te znaki sygnały swoje...

niezłe spostrzeżenie, nawet się nad tym nie zastanawiałem wcześniej. Gnoje sie organizują... dni człowieka na ziemi policzone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najgorszym przypadku, klapa była malowana i ktoś , źle przykleił

Bo biorac ta 4 do reki nie wiedzial jak przykleic :polew: Duzo takich autek widzialem, nezly polew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj fotke jak to wygląda bo skoro mówisz ze ta 4 jest tak jak w lustrzanym odbiciu to jest poprostu inna.

źle naklejony znaczek :gwizdanie:

A jak można nakleić znaczek żle?? :mysli: taśmą dwustronna na zewnątrz?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można nakleić znaczek żle?? :mysli: taśmą dwustronna na zewnątrz?? :decayed:

można i proponuje przeczytać co koledzy wyżej napisali :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najgorszym przypadku, klapa była malowana i ktoś , źle przykleił

Bo biorac ta 4 do reki nie wiedzial jak przykleic :polew: Duzo takich autek widzialem, nezly polew

dokładnie ja też i zawsze mam :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczeka4.th.jpg[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 18:34_________________________________________________trzeba "4" przekręcić o 90 stopni w lewo, kumasz kolego Pawlo 2004 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj fotke jak to wygląda bo skoro mówisz ze ta 4 jest tak jak w lustrzanym odbiciu to jest poprostu inna.

źle naklejony znaczek :gwizdanie:

A jak można nakleić znaczek żle?? :mysli: taśmą dwustronna na zewnątrz?? :decayed:

Taśmę dwustronna właśnie na zewnątrz znaczka "czwóreczki" i wtedy na klapę... Tak między nami to trzeba być magikiem. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

znaczeka4.th.jpg[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 18:34_________________________________________________trzeba "4" przekręcić o 90 stopni w lewo, kumasz kolego Pawlo 2004 :wink4:

Albo w prawo... :mysli: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w prawo... :mysli: :gwizdanie:

w prawo wyjdzie do góry nogami :gwizdanie: :wink4:

No co Ty? Przecież mam taka czwóreczkę przed sobą i obracam sobie nią na prawo i na lewo... :wink4: :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od cholery tego jezdzi.

mi sie wydaje ze to dlatego ze jak przykladasz prawidlowo to 4 jest mniejsza niz A i naszym kochanym lakiernikom cos niepasuje.

a ze jak obroca to cyferka jest tej samej wysokosci co literka to sa zadowoleni ze rowno przyklejone :D

a liczyc to i tak tylko do 3 ich uczyli to skad maja wiedziec jak ma byc;] ;] ;]

no albo to jakis spisek... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...