Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd - Jaką markę wybrać?


marqs85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, drodzy klubowicze od niedawna mam a4 z silnikiem 1.9 TDI AHU z ''99 r. i muszę wymienić rozrząd, tylko nie wiem co wybrać, pytałem w sklepach i średnia cena to ok. 350zł. Podobno w tym silniku idą dwa rodzaje rolek napinających, i teraz nie wiem czy decydować się na zakup przez net gdzie cena jest atrakcyjniejsza?

Czy ten kpl. z tej aukcji Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będzie odpowiedni? nie chcę mieć lipy jak mi mechanik rozbierze auto i się okaże że coś nie pasuje. I druga sprawa jak to jest z tą pompą wody czy ją się wymienia czy nie?

Dziękuję z góry za pomoc, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź w ASO komplet cały i po negocjuj cenę może się okazać że będzie w podobnej cenie a co ori to ori .... [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 22:08_________________________________________________tak chyba macie Danielczyka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do ASO w Lublinie i rozrząd 570zł + wymiana ogólnie całkowity koszt zaczyna się od 1400zł w górę zależy co trzeba jeszcze wymienić. Na allegro sporo aukcji jest bez pompy wody, jak to jest wymienia się ją czy też nie? przebieg auta 244000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do ASO w Lublinie i rozrząd 570zł + wymiana ogólnie całkowity koszt zaczyna się od 1400zł w górę zależy co trzeba jeszcze wymienić. Na allegro sporo aukcji jest bez pompy wody, jak to jest wymienia się ją czy też nie? przebieg auta 244000 km

wymień też pompe wody .... napisz do radek_ja i powie za ile może załatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi z forum o nicku rtocki tu masz linka do jego wiadomości dot. oryginalnych części http://www.a4-klub.pl/smf/all_aso_wszystkie_czesci_vag_rabat_8-t82823.0.html. Myślę, że taniej nie znajdziesz a na pewno będzie miał oryginalne części z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do ahu.

Komplet do ahu z pompa wody hepu kosztuje 400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori rozrząd w mojej a4 afn zakładany w Niemczech i na pasku oprócz znaczków audi vw pisze Gates powergrip czy coś podobnego, na napinaczu canada ale zapomniałem firmy ale też bite audi vw

A co mieli napisać MADE IN CHINA !!!

[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 22:24_________________________________________________Nie ma sensu płacić w Serwisie przecież kupisz takim sam towar jak wszędzie .

Po za tym to nie ma czegoś takiego jak napinacze Rouville !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu płacić w Serwisie przecież kupisz takim sam towar jak wszędzie .

Akurat w tym przypadku sie zgodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej AHU założyłem już drugi raz rolki rouville i pasek contitech i jestem :>

a co do pompy to jest ona niezalezna od rozrządu i możesz sobie wymienić w każdej chwili niekoniecznie z rozrządem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany...

Kompletny rozrząd do mojego cukiereczka (pasek, rolki prowadzące, rolka napinająca, pompa wody) na forum to koszt rzędu 600zł.

Sklep handlującymi ori częściami zaśpiewał mi za ori rozrząd 700zł + 240zł za ori pompę.

Czy ludzik który będzie wymieniał rozrząd może ocenić po starej pompie czy nadaję się do wymiany czy ją zostawić żeby służyła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...