Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak na avanta :twisted:

Zaraz Cie zjedzą :lol: Mnie się bardzo podoba,Piękne felunie :a4fan:

Opublikowano

nie, znalazłem na audiworld

19x8rs6et4515mmecsspacemw5.jpg

zmiany :

Vogtland sprężyny

OEM S4 tylni zderzak

19x8" RS6 koła (ET45)

ECS 15mm dystanse (tył)

H&R 5mm dystanse (przód)

opony 235/35/R19

Oettinger body kit

S4 nakładki na drzwi

Vibrant Performance 1304 wydech

Euro S-Line aluminum interior trim

Muszę poważnie pomyśleć nad dystansami, właśnie tył mocno kichowato wygląda.

Opublikowano
Zaraz Cie zjedzą :lol: Mnie się bardzo podoba,Piękne felunie :a4fan:

ażebyś wiedział że go zjemy :exclaim:

:bicz:

jak A4 ale B6 ( bo B5 bardziej mi się podoba w sedanie) to tylko w AVANCIE :exclaim:

Opublikowano

Avant góra B5 i B6 w Avancie sa super a jak maja TDI pod maska to juz cud miód malina :a4fan:

Opublikowano

talib1990 jeszcze przed zmianami wrzucił zdjęcie pięknej sztuki która choć nie ma wiele pozmieniane jest chyba najładniejsza... oto jej foto :

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a93b8002cac81cda

Opublikowano
  • Autor

W rzeczy samej - to jest wypasik. Gratulacje dla tego Pana.

Respect !

Opublikowano

Wkoncu to Oettinger a oni g... nie robia :) Mozna taki zestawik kupic u Kocara. Chcialem kupic sobie takie progi ale zawolali sobie ok 2000tys za komplet :(

Opublikowano

moj typ: http://www.tunerzine.com/articles.asp?id=196

tylko ten hak z przedniego zderzaka bym usunal :huh:

i ta kierownica do bani... .

Co do zacisków hamulcowych to jak dla mnie nic nie przebije tych z S6 B7 - po prostu schrupałbym je jak świeże bułeczki na śniadanie :rolleyes:

Opublikowano

cudeńko

Opublikowano

i ta kierownica do bani...

racja, za to podlokietnik tylny jest boski :D prawie jak w Eleanor :) i fele fajne tylko tarczki takie malutkie...

Co do zacisków hamulcowych to jak dla mnie nic nie przebije tych z S6 B7 - po prostu schrupałbym je jak świeże bułeczki na śniadanie :rolleyes:

mowisz o najnowszej S6? jest to C6, nie B7 :)

Opublikowano

Widac, ze ktos zrobil to ze smakiem.

Opublikowano

Moim zdaniem przebajezony ja lubie niepozorne ale mocne furki takie zeby sie nie zucaly w oczy a mialy polot do innych smigaczy. :wink:[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 08:53 _________________________________________________ale strzelilem byka rzucaly niechcacy napisalem przez samo ż :grin:

jakbyś wyedytował posta, mało kto by o tym wiedział, a tak... :wink:

[pre_pl]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.