Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE


kamilus7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto moje pierwsze AUDI 1,9 TDI 90KM (fabrycznie) wciepane jakieś dwa chipy nie wiem ile ma koni ale ma więcej niż 90, i pali troszkę mniej.

-CLIMATRONIC

-4 AIRBAG

-Podgrzewane fotele

-elektryczne szyby

-fabryczny subwoofer

-el.lusterka

-koła 17'' 225/45/17

OTO ZDJĘCIA, JESZCZE NA NIEMIECKICH BLACHACH:

audi4.jpg

audi3.jpg

audi2.jpg

audi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszane uczucia odnośnie felg... A koni to ma pewnie z pińcet :gwizdanie:

tysionc 500 100 dziwincet :kox: co dwa c*py to nie jeden :cool1:

mi sie podoba, dac fest glebke gril i swiatelka poliftowe i bedzie maszyna :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 chipy :polew: już to widzę, ktoś Ci kitów nawciskał :no: Felgi okropne, maźnij je na czarno chociaż na chwilę bo na tych to wstyd jeździć.

Mnie trochę razi różnica w odcieniach lakieru na poszczególnych elementach np. drzwi - błotnik.

Poza tym ok a jak włożysz trochę pracy i kasy to będzie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze,ze kolega wyzej zauwazyl.. wlasnie mialem o to zapytac, wiesz cos o histori wypadkowej tego auta? zderzak z przodu troche niebardzo spasowany:/ ale ogolnie ladna, tylko te felgi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Opcja jest taka, że autko dziele z moją żoną Jej felgi się podobają a mi nie przeszkadzają ;) dla Niej ważne felgi dla mnie wszytko powyżej felg :rolleyes: No ale idzie zima, na zimę będą też 17'' tyle że koloru srebrnego :)

Co do koloru i odcieni blachy to ciulate zrobione zdjęcia, kolory pasują właśnie tip top. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, nie wiem nie znam się na tych czipach, ale jak w germani to założyli niech sobie jest :). Wiem tylko tyle, że z tego czipa podlączenie idzie na czujnik temperatury, na potencjometr przepustnicy,do pompy wtryskowej i na przepływomierz, tam jest podłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, nie wiem nie znam się na tych czipach, ale jak w germani to założyli niech sobie jest :). Wiem tylko tyle, że z tego czipa podlączenie idzie na czujnik temperatury, na potencjometr przepustnicy,do pompy wtryskowej i na przepływomierz, tam jest podłączony.

Zainwestuj 100zl i jedz na hamownie, bedzie wszystko jasne. Co do odcieni lakieru... albo moj LCD jest jakis kiepski albo ja nic rzucajacego sie na pierwszy rzut oka nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie tez tak zdaje ze te kolory ok. Pozatym jak po zdjeciu mozna zobaczyc ze kolor ma inny odcien :disgust: i czy auto to wypadek czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie tez tak zdaje ze te kolory ok. Pozatym jak po zdjeciu mozna zobaczyc ze kolor ma inny odcien :disgust: i czy auto to wypadek czy nie

Czasem widac golym okiem ze odcien poszczegolnych elementow jest inny albo w ktorym miejscu sa robione 'zakurzki' (szczegolnie na srebrnym to widac). Aparat czesto wiecej uchwyci niz oko. Ale w tym przypadku nie widze nic co by bylo jakies podejrzane... ale z wyksztalcenia nie jestem blacharzem ani lakiernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...