Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie kable nie chcą przejść przez ten otwór z trójkąta :sick3: mam na kablach jakąś kostke i nie chce przejść;/

musisz wyjąc kabelki z kostki :wink4: W moim watku na 1 str jest wszystko opisane jak wyjac te kabelki z kostki itd :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem te kable wyjąłem ale została taka małakosta nie wiem od czego i wchodzą do niej 2 kabelki i żadnym sposobem nie moge wyjąć;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy przypadkiem do polifta A4 99-01r. nie podchodzi duże lusterko prawe od A6 01-04r. P&P :mysli:

Bo chyba były już duże w A6 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy przypadkiem do polifta A4 99-01r. nie podchodzi duże lusterko prawe od A6 01-04r. P&P :mysli:

Bo chyba były już duże w A6 :cool1:

chriss...nie dam se reki odciac :decayed: ale ja jak Qpywalem do swego to wytargalem go z allegro i tam bylo napisane ze od a6 c5 polifta :mysli:...czyli klinowaty ksztalt szkla i obudowa ten sam ksztalt co po lewej stronie i wtyczki pasowaly p&p :decayed:...ale tak jak mowilem reki se n ie dam odciac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie może wiecie dlaczego nie składa mi się prawe i lewe lusterko po wymianie prawego na duże. Nie zmieniałem trójkąta bo nie było potrzeby, ale mi nie działa składanie, hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...mi tez sie nie chcialo skladac :wallbash: ale doszlem do wniosku ze bynajmniej w moim przypadku wina byla ciezko chodzaca sprezyna w trojkacie i ja delikatnie rozruszalem choc mialem juz wrazenie ze zara mi zostanie te lusterko w rece :gwizdanie: ,sproboj u siebie ale delikatnie bo nie odpowiadam za uszkodzone lusterka :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka82 wykonałeś taka operacje jaką ja zrobiłem z lusterkiem, Przełożyłeś to czarne mocowanie ze starego lusterka ??

czytałem watek i nadal nie wiem na 100% czy w wersji z 97 r trzeba przekładać trójkąt z małego do dużego (UK) co w nim jest takiego ze zmienia się geometria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba. Ten trójkąt, który masz sprawi, że obudowa lustra będzie pochylona nieco bardziej ku szybie bocznej niż w przypadku trójkąta od anglika.

Ja narazie nie wymieniłem i widoczność mam na styk przy lustrze wyregulowanym maksymalnie w lewo (do szyby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba. Ten trójkąt, który masz sprawi, że obudowa lustra będzie pochylona nieco bardziej ku szybie bocznej ...

Teraz do mnie dotarło :kox:

Znajomy twierdzi, że po rozbebeszeniu da się wyciąć jakiś ząb w angielskich flakach i tez będzie dobrze, ale skoro trójkąt zmienia położenie całej obudowy, to wszystko jasne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w tych samochodach nie bylo opcji ze oba lusterka duze? Nie wiem jak wersje EU ale w wersji GB chyba tak bylo. Bo nawet mam oba duze. Cos kiedys sprawdzalem po kodach wyposazenia swojego samochodu i chyba bylo cos o drugim duzym lusterku. Juz teraz nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w tych samochodach nie bylo opcji ze oba lusterka duze? Nie wiem jak wersje EU ale w wersji GB chyba tak bylo. Bo nawet mam oba duze. Cos kiedys sprawdzalem po kodach wyposazenia swojego samochodu i chyba bylo cos o drugim duzym lusterku. Juz teraz nie pamietam.

w EU chyba jak sobie nie przelozysz to raczej nie bedzie prawego duzego lustra, ja sie nigdy nie spotkalem...

RS4 były dwa duże lusterka i chyba w S4 też :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w tych samochodach nie bylo opcji ze oba lusterka duze? Nie wiem jak wersje EU ale w wersji GB chyba tak bylo. Bo nawet mam oba duze. Cos kiedys sprawdzalem po kodach wyposazenia swojego samochodu i chyba bylo cos o drugim duzym lusterku. Juz teraz nie pamietam.

w EU chyba jak sobie nie przelozysz to raczej nie bedzie prawego duzego lustra, ja sie nigdy nie spotkalem...

no ja tez sie nie spotkalem z dwoma EU duzymi :mysli: no chyba ze my se sami przelozyli :wink4: , w anglii normalka i rs-ach tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety cos za coś :wink4:

nie ma coś za coś :wink4: wkład lustra wymieniony na taki jaki powinien być po stronie pasażera i jest gicior :good: :good: koszt wkladu to 50 zeta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągał ktoś może obudowe lusterka w tylko w celu pomalowania? Czy trzeba jednak cały ten środek wyciągać (coś w stylu tego jak jest pokazane na 1 str)

Drugie pytanie.

Polift po 99r nie ma chyba śrubki którą widać na 4zdj. Jest tam coś w stylu blaszki.

Da się coś z tym zrobić / jakoś to zdjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągał ktoś może obudowe lusterka w tylko w celu pomalowania? Czy trzeba jednak cały ten środek wyciągać (coś w stylu tego jak jest pokazane na 1 str)

Drugie pytanie.

Polift po 99r nie ma chyba śrubki którą widać na 4zdj. Jest tam coś w stylu blaszki.

Da się coś z tym zrobić / jakoś to zdjąć?

nie...nie ma tej srubki...sa dwa wkrety pod spodem, ktore trzeba odkrecic a do srodka... :?: Ja go zostawilem i udalo mi sie umiejetnie wyciagnac obudowe, aby nie polamac cos w stylu zatrzaskow, ktore sa widoczne po zdjecie szkla :wink4: .Poprostu latareczka i popatrz jak to tam lezy i samo powinno "spasc" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :)

Ja niestety jednej śrubki nie mogłem odkręcić i mam nadpęknięte te 2 górne zatrzaski. :confused4:

W drugim natomiast udało mi się zdjąć bez jakichkolwiek uszkodzeń :)

Natomiast pytanie teraz o przełożenie tego czarnego trójkąta...

Jak mam to zrobić skoro po zgięciu lusterka i odklejenia tej "gąbki" nie widać żadnej śrubki ani nic ? Tylko jest coś w stylu blaszki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :)

Ja niestety jednej śrubki nie mogłem odkręcić i mam nadpęknięte te 2 górne zatrzaski. :confused4:

W drugim natomiast udało mi się zdjąć bez jakichkolwiek uszkodzeń :)

Natomiast pytanie teraz o przełożenie tego czarnego trójkąta...

Jak mam to zrobić skoro po zgięciu lusterka i odklejenia tej "gąbki" nie widać żadnej śrubki ani nic ? Tylko jest coś w stylu blaszki ?

prosze :wink4: a co do tego trojkata, to masz na pierwszej stronie opisane :gwizdanie: i z tego co pisza, latwe to nie jest, ale wykonalne :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :)

Ja niestety jednej śrubki nie mogłem odkręcić i mam nadpęknięte te 2 górne zatrzaski. :confused4:

W drugim natomiast udało mi się zdjąć bez jakichkolwiek uszkodzeń :)

Natomiast pytanie teraz o przełożenie tego czarnego trójkąta...

Jak mam to zrobić skoro po zgięciu lusterka i odklejenia tej "gąbki" nie widać żadnej śrubki ani nic ? Tylko jest coś w stylu blaszki ?

prosze :wink4: a co do tego trojkata, to masz na pierwszej stronie opisane :gwizdanie: i z tego co piszą, łatwe to nie jest, ale wykonalne :wink4:

Kolego robisz dokładnie tak jak to jest opisane na pierwszej stronie tylko pomijasz śrubkę na czwartym zdjęciu bo po lifcie poprostu jej nie ma .Sprawa rozłożenie nie jest taka trudna gorzej ze złożeniem ,poprostu ciężko założyć tą zapinkę (bez pomocy drugiej osoby się raczej nie obejdzie)

Powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :)

A powiedzcie mi tylko jeszcze. Tą obudowę lusterka wystarczy po prostu wcisnąć tak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :cool1:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 23:10_________________________________________________po wciśnięciu obudowy mamy jeszcze do założenia ten dolny czarny element lusterka dokręcany na dwie śrubki który blokuje całość :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...