Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czym to uprać ten rodzaj tapicerki w A4 B5?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie , czym to uprać jakimi środkami. Ostatnio wpadło mi troszkę śniegu na siedzenie i pozostały plamy. Czym to mam osunąć, proszę o podanie środków i technik, bo nie chce narobić więcej plam i odbarwień , jak zwykły śnieg z samochodu narobił plamy. Mam taką tapicerkę, tylko ze siedzenia maja bardziej chropowate siedziska d171fcbc238dc006m.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrób zdjęcie tej nieszczęsnej plamy i wrzuć na forum, bo raczej ciężko tak w ciemno coś radzić :cool1:

Generalnie, powinien pomóc zwykły środek do czyszczenia tapicerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano plamy są dlatego, że tapicerka jest brudna choc brudu nie wiedac :wink4:

Miałem tak samo..kropelki wody i wszystko zostaje.. Wyprałem raz a porządnie i problem z głowy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie brudu(kurzu) nie widać bo jest wewnątrz,na zewnątrz to tyłkami powycieramy-tylko dokładne i dogłębne pranie

ale to chyba nie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam profesjonalnie ..hehe wleją jakiś szampon czy płyn do mycia naczyń wezmą napięnią gąbką później tylko szczota z twardym włosiem, wodę ściągną odkurzaczem, zostawia do wyschnięcia i zawołają z 150zł :P Wiem jak to się robi bo pracowałem na myjni w Londynie. Ja mam własne podwórko i mieszkam na wsi to mogę się sam pobawić z praniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam profesjonalnie ..hehe wleją jakiś szampon czy płyn do mycia naczyń wezmą napięnią gąbką później tylko szczota z twardym włosiem, wodę ściągną odkurzaczem, zostawia do wyschnięcia i zawołają z 150zł :P Wiem jak to się robi bo pracowałem na myjni w Londynie. Ja mam własne podwórko i mieszkam na wsi to mogę się sam pobawić z praniem.

I tu się mylisz.. jak zostawiasz komuś auto do prania i pójdziesz sobie to wiadomo, że Cię załadują w chooooja :naughty::decayed:

Prasa, cygarety, chłodne napoje i powiedz Panom, że poczekasz :wink4:

A najlepszy patent to pożyczyc odkurzacz piorący, kupic sobie proszek do prania tapicerek Karscher i ognia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam zawsze z doswiadczen mojej Mamy,ktora do prania np dywanow robila mixture z Vanisha,plynu do mycia naczyn i mydla w plynie-juz pare tapicerek tak dopralem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...