Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Problem z silnikiem, maksymalne obroty to 2600 rpm


jejkus

Rekomendowane odpowiedzi

CAHA to silnik CR ... i ma byc wlozony do B7 ???

oczywiscie jest to realne, ale wymaga wymiany czesci instalacji elektrycznej, paliwowej, ECU,adaptacji wydechu, ukladu chodzenia. w niemczech nikt w to by sie nie bawił, a napewno, nie w 2letnim aucie

stad ponawiałem pytanie co CAHA robi w B7... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no az mi sie wirzyc nei chce ze ktos w DE wpadl na taki pomysl ? moze sie pomyli z odczytaniem koodu silnika , albo to jest B8 tyle ze z 2007 roku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to też zagadka którą muszę również rozwiązać.

Auto teoretycznie jest z roku 2007, ale kiedy zamawiałem części w bielskim Inter Welmie po wpisaniu nr nadwozia gość mi mówił że to jest auto z rocznika 2008 i tak figuruje w katalogu więc sam nie wiem jeszcze o co kaman :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo rok modelowy przeskakuje bodajże w czerwcu albo lipcu. Za rok modelowy odpowiada 10 cyfra VINu.

co nie zmienia faktu ze CAHA nie byly montowane do B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega widać jest jeszcze na etapie "kupię lekko rozbite, pobawię się z częściami i wyjdzie taniej"

no i dobrze, też tak miałem, co prawda nie kupiłem rozbitego ale taniego i trzeba było zając się serwisowaniem

tylko że przez to miałem już po dziurki w nosie mechaników i innych partaczy, chocki klocki, czas, nerwy,

inaczej by było, gdyby człowiek sam to naprawiał, wiecie... robię sobie samochód dla frajdy

powodzenia z autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja wole zaplacic tyle ile trzeba i miec swiety spokoj...okazje bywaja bardzo kosztowne :cool1:

i jestem calkowicie z toba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś wyjaśnic sprawę oznaczenia silnika?

skoro podjąłeś wątek dokończ, go :cool1: jego symbol znajduje się we wklejce ksiażki serwisowej i wnęce koła zapasowego... najlepiej wklej fotografię takowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...