Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pracy szukam


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

No masz rację, że się godzą, bo się boją o to, że wylecą, pracodawcy to wykorzystują jak tylko się da. A tu niestety, życie to nie bajka, o swoje trzeba walczyć, gębe trzeba otwierać i się kłócić o swoje. A pokaż raz, że dajesz się w dupsko ładować, to będą Cie ładować cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, że się godzą, bo się boją o to, że wylecą, pracodawcy to wykorzystują jak tylko się da. A tu niestety, życie to nie bajka, o swoje trzeba walczyć, gębe trzeba otwierać i się kłócić o swoje. A pokaż raz, że dajesz się w dupsko ładować, to będą Cie ładować cały czas.

Nie bójcie żaby, poczekajcie do maja, jak Niemcy otworzą rynek pracy dla Polaków.

Będzie powtórka z 2007 roku i znowu "pracodawcy" będą się prosić, żeby ktokolwiek chciał u nich pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi, pożyjemy, zobaczymy, ale lepiej, by Twoja prognoza się sprawdziła :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze tak bedzie jaki pisze Kimi :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze tak bedzie jaki pisze Kimi :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Będzie będzie.

Pamiętam, co się działo u mnie w Łodzi w 2007.

Nawet autobusy miejskie jeździły oklejone ogłoszeniami "Zatrudnię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie bedzie.

Niemcy zrobią wszystko,żeby ochronić swój rynek pracy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tych Niemiec jak i tak u nas tym co zostaną więcej zarobić nie dadzą, jak się będziesz pultał to zatrudnią dwóch studentów za połowę tego co Ci dają, pamiętaj że, Niemiec byle kogo nie zatrudni więc tu zostaną ciapy które pójdą pracować za jeszcze mniej byle by pracować bo maja na to szanse, zresztą tak jak w 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tych Niemiec jak i tak więcej zarobić Ci nie dadzą, jak się będziesz pultał to zatrudnią dwóch studentów za połowę tego co Ci dają, pamiętaj że, Niemiec byle kogo nie zatrudni więc tu zostaną ciapy które pójdą pracować za jeszcze mniej byle by pracować bo maja na to szanse, zresztą tak jak w 2007.

Nie chodzi o to, kto i po co pojedzie do Niemiec.

Chodzi o to, że zwolnią się miejsca pracy tu, w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tych Niemiec jak i tak u nas tym co zostaną więcej zarobić nie dadzą, jak się będziesz pultał to zatrudnią dwóch studentów za połowę tego co Ci dają, pamiętaj że, Niemiec byle kogo nie zatrudni więc tu zostaną ciapy które pójdą pracować za jeszcze mniej byle by pracować bo maja na to szanse, zresztą tak jak w 2007.

No, ale bez przesady... Gadamy tu o normalnych miejscach pracy dla normalnych ludzi czy o niedojdach i lebrach, i stanowiskach dla nich przeznaczonych gdzie pracodawca ma wymagania typu "bez nałogu" albo żadnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bakuś mylisz się :) brakowało specjalistów to się zatrudniało takich do przyuczenia byle szkołę miał ...ręce opadały na tych ludzi, teraz można wymagać bo jest w kim przebierać.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 22:34_________________________________________________heh jak pisałem temat rzeka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że Niemcy otworzą swój rynek pracy, na pewno wiele osób z mojej branży (projektowanie w budownictwie) do niej wyjedzie i będzie więcej roboty dla reszty :good:

Ostatnio oddałem dwa projekty i po odliczeniu kosztów paliwa, telefonów, zus-u i podatków zostało mi na flaszkę a ponad miesiąc nad tym ślęczałem :thumbdown:

Inna sprawa, szkoda że państwo polskie wykłada kupę pieniędzy na kształcenie inżynierów którzy jak tylko skończą studia to uciekają z kraju. jednak studia powinny byc płatne jak to jest np w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ilu ja znam inzynierow, ktorzy mieli problemy ze znalezieniem pracy - jak ich nie chcieli w Polsce to wyjechali... poza tym polskie studia wiele czlowieka nie naucza, 90% przedmiotow bez sensu na zapchanie ramowki i aby doktor albo profesor mieli zajecie... za to pracodawca wymaga od swiezego absolwenta kilku lat doswiadczenie i pelnej efektywnosci w chwili zatrudnienia... a gdzie szkolenia, inwestycje w pracownikow - tego brak, wszyscy nastawieni tylko na zysk !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc ludzi pracuje za 1800 zl na reke

Prawda jest że u mnie w mieście (50tys ludzi) często się płaci ludziom ok 1200zł na rękę i to nie dla tego że nie potrafią sobie wywalczyć więcej, ale dlatego że tej pracy poprostu nie ma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam prace na terenie zagłębia/śląska przy docieplaniu budynków, mile widziane doświadczenie, zainteresowani pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez stracilem prace bo rencisci i byli policjanci wchodza na miejsca pracy teraz sie liczy grupa inwalidzka bo pracodawca ma dotacje a h ze zaraz nie beda mieli na emerytury.mam brata jest w niemczech ma prace zarabia 1300 euro za hotel 60 ful wypas jedzenie swoje a w tej samej cenie co u nas co 2 tygodnie dostaja busa firmowego zrzutka na paliwo i tyle.tylko u nas taka h....a.pozdro nie bedzie tu dobrze gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak też szukam pracy ale zagranicą bo Polska już dawno spadła na psy ! te wypłaty w polsce to można zaliczyc do jałmużny nic tylko płakać a zyć trzeba :) jeśli ktoś miał bym pracę bądz potrzebował kogoś do wyjazdu piszę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak też szukam pracy ale zagranicą bo Polska już dawno spadła na psy ! te wypłaty w polsce to można zaliczyc do jałmużny nic tylko płakać a zyć trzeba :) jeśli ktoś miał bym pracę bądz potrzebował kogoś do wyjazdu piszę się.

-zaczynają się sezony zbiór warzyw-szukaj tam,może to nie jakies kokosy,ale jak nie masz nic innego w Pl-to chociaż parę euro :wink4:

http://warszawa.gumtree.pl/f-Praca-Sezonowa-W0QQAQ5fJobTypeZcasualQQCatIdZ8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...