Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pracy szukam


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

temat troche za bardzo ucieka w porownanie co jest w polsce a co za granica

skupmy sie moze nad ofertami pracy dla nas w kraju, moze jakis forumowicz forumowiczowi pomoze z robota itd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat troche za bardzo ucieka w porownanie co jest w polsce a co za granica

skupmy sie moze nad ofertami pracy dla nas w kraju, moze jakis forumowicz forumowiczowi pomoze z robota itd:)

Ja wiem, że w Lubelskim podobno rozpoczęły się przyjęcia do Mostostalu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja w niektórych miejscach jest naprawde nie ciekawa.. nie wiem jak w innych miejscach ale w Sosnowcu jest praktyka przyjmowania osob na okres probny po okresie probnym dziekujemy nastepna partia " świeżaków " prosze ..robią tak chyba ze wzgledu na niższy ZUS itp..szczerze nie wiem..ale logicznie myśląc przeszkolenie pracownikana jakies stanowisko trwa okolo 2 tygodni.. wiec pracy pozostaje okolo 10 tygodni... ja jako uczen ostatniego roku technikum musze kur... kombinowac i pracować po szkole .. bo w domu kokosów nie ma ( ale to chyba kazdy tak ma ) ..w piatek w trase na weekend..a gdzie szkola i inne obowiązki.. ciężko jest panowie naprawde..

ps. jakby ktoś miał jakąś prace na popołudnia w tygodniu w mojej okolicy byłbym wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.... założyłem temat że szukam pracy... a tu co się wyrabia?? konkurencje sobie zrobiłem :polew: :polew:

Wynocha mi z tymi anonsami :evil:... pisać tylko Ci co mnie chcą zatrudnić :tongue4:

Proszę Państwa żarty, żartami, ale jest h......nia na maxa. Dwa lata temu, miałem, w porównaniu z dzisiejszym małe doświadczenie, a proponowano mi naprawdę niezłe stołki. Teraz z mocnym CV, z dobrym doświadczeniem, jest pustynia.

Pozdro dla wszystkich którzy szukają roboty! Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat troche za bardzo ucieka w porownanie co jest w polsce a co za granica

skupmy sie moze nad ofertami pracy dla nas w kraju, moze jakis forumowicz forumowiczowi pomoze z robota itd:)

Ja wiem, że w Lubelskim podobno rozpoczęły się przyjęcia do Mostostalu :naughty:

dokładnie tez o tym słyszałem :naughty: wybierasz sie moze tam do pracy :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat troche za bardzo ucieka w porownanie co jest w polsce a co za granica

skupmy sie moze nad ofertami pracy dla nas w kraju, moze jakis forumowicz forumowiczowi pomoze z robota itd:)

a czemu nie za granica? moze ktos znajdzie dobra posadke za granicami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat troche za bardzo ucieka w porownanie co jest w polsce a co za granica

skupmy sie moze nad ofertami pracy dla nas w kraju, moze jakis forumowicz forumowiczowi pomoze z robota itd:)

Ja wiem, że w Lubelskim podobno rozpoczęły się przyjęcia do Mostostalu :naughty:

dokładnie tez o tym słyszałem :naughty: wybierasz sie moze tam do pracy :cool1:

Nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybrzydzać, jak za granicą było by uczciwie, to chętnie bym pojechał... tutaj jest pustynia, i jeszcze pewnie tak potrwa do lutego, albo marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granice mozn jechać i da sie zarobić więcej jak w PL tylko trzeba trafić na porzadnego i uczciwego pracodawce , a z tym to w dzisiejszych czasach cięzko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest, mieć kogoś na miejscu, kto pomoże troszkę na początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w UK tez nie jest na tą chwile za ciekawie. Jak nie znasz języka to nawet nie masz po co iść do agencji pracy bo na dzień dobry ci powiedzą ze takich nie chcą a jeszcze 3 lata temu brali kazdego a ich mottem było "może być głupi byle się nie pchał" :gwizdanie:

Ja przez rok byłem w PL i pracowałem na własnej działalnośći i pełniłem usługi jako przedstawiciel handlowy ale po roku stwierdziłem ze firma ma mnie a nie ja firme :confused4: bo nie miałem czasu na nic. Ciągle coś to ZUS, zachwile VAT, podatek dochodowy, z papierami do ksiegowej, wystawianie faktur i tak w kółko.

Stwierdziłęm ze wracam do UK ale to tylko dlatego ze miałem gdzie wrócić a mianowicie do państwowej firmy jaką jest NHS czyli coś w rodzaju naszego Narodowego funduszu zdrowia. Gdyby nie to nikt by mnie tu nie zaciągnął do szukania pracy przez agencje bo z praca jest tu podobnie jak w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozi dlaczego tak uogólniasz? byłeś widziałeś? :cool1:

wszystko zależy jak trafisz bo rozbieżności są na prawdę wielkie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracując w agencji reklamowej wiem jakie były stawki na poszczególne rejony polski .. pracownicy mieli 9 - 12 zl/ n netto... w Lublinie..Białymstoku 5-8 :wallbash:

Nie nazywaj takich tworow w agencjami reklamowymi... normalne agencje placa nie za godzine, tylko za miesiac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granice mozn jechać i da sie zarobić więcej jak w PL tylko trzeba trafić na porzadnego i uczciwego pracodawce , a z tym to w dzisiejszych czasach cięzko

wiec do tego potrzebny jest jezyk i to w stopniu co najmniej komunikatywnym...

Najlepiej jest, mieć kogoś na miejscu, kto pomoże troszkę na początku...

nikt za Ciebie nie pojdzie na rozmowe kwalifikacyjna-moze napisac CV,ale zadzwonic,wypytac szczegolow,musisz sam-w UK prawie wszystko zalatwia sie przez telefon

a jesli chodzi o CV-wiekszosc firm nie uznaje innych,niz angielskie wyksztalcenia-nawet nauczyciele maja problemy ze swoimi ,bo magister w PL-to nie to samo co Master Degree w UK,choc powinno byc tak samo-jak ktos chce-moge sie wypytac wlascicielki szkoly jezykowej ,do ktorej uczeszczalem,jak wyglada sutuacja ze studiami i akceptacja ich w UK :wink4:

jesli chodzi o uprawnienia dla pracownikow fizycznych-jesli ktos ma uprawnienia do obslugi maszyn-ok,ale moze w pelni legalnie obslugiwac maszyny, typu koparki,wozki widlowe etc-przynajmniej po ukonczonym kursie NVQ Level 1,bo tutejsza "inspekcja pracy" ,nie akceptuje innych,niz angielskie ,uprawniewn...

generalnie NVQ Level 1 jest pierwszym krokiem do legalnego objecia stanowiska -cos ,jak swiadectwo robotnika wykfalifikowanego w PL,potem Level 2 i 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracując w agencji reklamowej wiem jakie były stawki na poszczególne rejony polski .. pracownicy mieli 9 - 12 zl/ n netto... w Lublinie..Białymstoku 5-8 :wallbash:

Nie nazywaj takich tworow w agencjami reklamowymi... normalne agencje placa nie za godzine, tylko za miesiac :decayed:

Akurat taki twór BTLowy jest na rynku jakiś czas i miał/ma się dośc dobrze :decayed:

Po drugie..jak zapłacisz za miesiąc osobie, która pracowała dwa dni, tydzień ?? :naughty: :naughty: :naughty:

Bo mówimy ty o osobach pracujących na zlecenie, nie na stałe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granice mozn jechać i da sie zarobić więcej jak w PL tylko trzeba trafić na porzadnego i uczciwego pracodawce , a z tym to w dzisiejszych czasach cięzko

wiec do tego potrzebny jest jezyk i to w stopniu co najmniej komunikatywnym...

Najlepiej jest, mieć kogoś na miejscu, kto pomoże troszkę na początku...

nikt za Ciebie nie pojdzie na rozmowe kwalifikacyjna-moze napisac CV,ale zadzwonic,wypytac szczegolow,musisz sam-w UK prawie wszystko zalatwia sie przez telefon

a jesli chodzi o CV-wiekszosc firm nie uznaje innych,niz angielskie wyksztalcenia-nawet nauczyciele maja problemy ze swoimi ,bo magister w PL-to nie to samo co Master Degree w UK,choc powinno byc tak samo-jak ktos chce-moge sie wypytac wlascicielki szkoly jezykowej ,do ktorej uczeszczalem,jak wyglada sutuacja ze studiami i akceptacja ich w UK :wink4:

jesli chodzi o uprawnienia dla pracownikow fizycznych-jesli ktos ma uprawnienia do obslugi maszyn-ok,ale moze w pelni legalnie obslugiwac maszyny, typu koparki,wozki widlowe etc-przynajmniej po ukonczonym kursie NVQ Level 1,bo tutejsza "inspekcja pracy" ,nie akceptuje innych,niz angielskie ,uprawniewn...

generalnie NVQ Level 1 jest pierwszym krokiem do legalnego objecia stanowiska -cos ,jak swiadectwo robotnika wykfalifikowanego w PL,potem Level 2 i 3...

Święte słowa :oklaski: nic dodać nic ująć jeszcze raz brawo :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja szukam elektryka do pracy w krakowie pzdr. ile płace 4.5na godz :polew:

nie no ze żartuje :) wszystko do uzgodnienia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozi dlaczego tak uogólniasz? byłeś widziałeś? :cool1:

wszystko zależy jak trafisz bo rozbieżności są na prawdę wielkie :wink4:

Hej, fakt nie byłem i nie widziałem. Za to po profilu widzę, że Ty byłeś, i pewnie masz racje, że zależy jak się trafi. Tyle, że nie chce powierzać swojego losu trafowi. :hi:

A tak na marginesie... chyba uda mi się zmienić prace na lepszą :notworthy::notworthy: jak to się stanie, to zamykamy temat :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia wszystkim bezrobotnym :good: wiem, jak teraz cięzko z pracą Ja po 6 mies. siedzenia w domu dostałam się na staż za 680zł. Myslałam, że złapałam Pana Boga za nogi... Tymczasem po 2 tyg modliłam się, żeby znależć pracę chociaż w byle jakimsklepie (ze stazu z urzędzie pracy nie mozna sobie poprostu zrezygnowac). Pomęczyłam sie tam 1,5 mies. ale nareszcie odponiedzialku mam prace :> wprawdzie bez żadnych mozliwosci awansu (praca przy produkcji, składaniu elementów wnętrza samochodów - m.in. Audi :wink4:), ale i tak strasznie sie cieszę że chociaz jakas kasa bedzie, bo w domu to mozna szalu dostac po dluzszym siedzeniu. Jeśli ktos jest z Bydgoszczy lub okolic to odrazu mówię, że potrzebują tam pracowników - Prettl, ul. Glinki 146.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat trochę przymarzł więc trzeba go odgrzać :decayed:

to znalazł juz ktoś robotę jakąś czy tylko zajęcie przed kompem na forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...