Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum


zbychzz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym umieścić ten wątek z dwóch powodów:

Pierwszy bo chciałem trochę się wyżalić bo dałem się oszukać, a drugi to ostrzec tych co będa chcieli zrobić jakikolwiek interes z Piotrek98igo.

Kupiłem turbosprężarkę u tego gościa, a że ma trochę stażu w naszym klubie to i mu niepotrzebnie zaufałem :confused4:

Ale zamiast pisać historię, po prostu umieszczam historię naszych mailów.

Oczywiście jeżeli macie jakieś sugestie do załatwienia sprawy, to jestem jak najbardziej chętny do ich poznania.

Tak więc cała przygoda zaczęła się od poniższego ogłoszenia:

[ALL] Sprzedam Turbo AWX stan idealny po 3tys km

« : 24 Sierpień 2009, 15:57 »

sprzedam turbine przebieg 3tys km stan idealny

do modelu B5 jest juz z przejsciowka i oringiem(80zl) komplet gotowy do montazu

cena 1100zl

ponieważ od pewnego czasu myślałem nad modyfikacjami mojej a4, widząc te ogłoszenie zdecydowałem się na zakup tej turbiny.

« Wysłane do: Piotrek98igo : 24 Sierpień 2009, 23:05 »

cześć,

mam parę pytanek w sprawie turbawki - mógłbyś podać telefon w sprawie kontaktu lub ewentualnie oddzwonić ? (605 552 614)

pozdrawiam

Tak więc przez telefon usłyszałem, że już prawdopodobnie kupiec się znalazł, ale jeszcze da znać gdyby coś się zmieniło. Upewniłem się, że turbinka nówka i ma przejechane zaledwie 3000 km. Piotrek98igo powiadomił, że nówka i na moje pytanie odpowiedział, że nie była regenerowana.

Przez telefon niestety też pochwaliłem się Piotrek98igo, że turbosprężarkę będę chciał wymieniać gdzieś za 3 miesiące, co mogło spowodować zachęcenie do zrobienia przekrętu na mnie (możliwe pewnie że dlatego zdecydował się mnie oszukać).

Tak więc dowiaduję się telefonicznie, że jednak mogę ją kupić. Później też przychodzi wiadomość:

« Wysłane do: zbychzz : 26 Sierpień 2009, 13:37 »

czesc,ale ludzie to sa dziwni,wyobraz sobie ze ten gosciu dzwonil dzisiaj do mnie o ta turbine co mial brac przed Toba,a wczoraj zrezygnowal bo szkoda mu bylo 50zl,a dzisiaj juz nie,jak mu powiedzialem ze juz sprzedana to pretensje...

podaje nr konta do przelewu

xxxxxxxxxxxxxxx

Pozdro

Tak więc, zdecydowałem się na zakup turbosprężarki.

« Wysłane do: Piotrek98igo : 26 Sierpień 2009, 20:53 »

hej Piotrek,

Podaj mi jeszcze proszę twoje dane bo konto same nie wystarcz do przelewu chodzi oczywiście o adres, imię i nazwisko

Co do tego typu kupującego to miałem podobną sytuację jak sprzedawałem swoje graty, tak że się nie przejmuj

pozdrawiam

« Wysłane do: zbychzz : 26 Sierpień 2009, 20:58 »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

i nr konta taki jak wczesniej napisalem.

heh no takie zycie

Tu muszę napisać, że kontakt był szybki (przynajmniej na początku gdy nie pojawiły się problemy – w miarę czasu było coraz gorzej niestety  ).

« Wysłane do: Piotrek98igo : 26 Sierpień 2009, 21:02 »

no nieźle - szybki jesteś jutro dotrą do mnie pieniążki i też od razu wykonam przelew (mam nadzieję że nie będzie za późno). Szkoda że tak późno dałeś znać o tej turbince bo do niedzieli byłem niedaleko twoich stron). Jak dokonam przelewu (jutro) dam znać na pw wraz z moimi danymi.

Pozdrawiam

« Wysłane do: zbychzz : 26 Sierpień 2009, 21:07 »

dalbym wczesniej znac tylko tamten mnie zmylil bo mowil ze bierze na 100% ok nie ma pospiechu

Tu poprosiłem dodatkowo o dobre zapakowanie tej turbinki, żeby uchronić się przed ewentualnymi problemami z podróżą paczki ;)

« Wysłane do: Piotrek98igo : 27 Sierpień 2009, 18:25 »

Hej Piotrek,

Właśnie wykonałem przelew na twoje konto (1100,- pln).

Jeżeli chodzi o przesyłkę to bym prosił na adres:

xxxxxxxxxxxxxxx

Prosiłbym Cię żebyś turbawkę zdrowo owinął i zapakował żeby podczas transportu się nie uszkodziła.

Pozdrawiam

Tak więc turbosprężarka doszła do mnie. Chciałem powiadomić o tym Piotrek98igo ale od tej pory telefon jego przestał działać.

Przez ten czas umówiłem się z Rogalottim dla zawirusowania mojego samochodziku wraz z przekładką turbawki.

Następnie po miesiącu rozpoczęła się cała kłopotliwa sytuacja. Chciałem wyjaśnić wszystko telefonicznie, ale na szczęście telefon felernego sprzedawcy był zepsuty, tak przynajmniej napisał (dzięki temu kontaktowałem się z nim tylko mail’owo, przez co mogę przedstawić naszą historię korespondencji).

Przyjechałem do Warszawy w piątek (02.10.2009) i zonk. Turbiny nie wymieniłem z kilku powodów:

- był problem z odkręceniem przewodu olejowego od turbo, a nie było dostępu do zamiennika (być może by się udalo ściągnąć na poniedziałek, a to trochę za dużo czekania bo w końcu przyjechałem z Olsztyna)

- turbina jak się okazało nie jest nowa (ma dużo więcej niż 3000 km przebiegu)

- żeby było mało to jeszcze zakład energetyczny elektrykę wyłączył ;(

No cóż, jak pech to na całego

Tak więc zabrałem się za wyjaśnienie sytuacji z Piotrek98igo

« Wysłane do: Piotrek98igo : 02 Październik 2009, 14:51 »

cześć Piotrek,

Podaj mi aktualny telefon do siebie proszę - chciałbym porozmawiać z Tobą o turbinie, którą od Ciebie kupiłem. Gdybyś chciał zatelefonować to numer do mnie to: (0)605 552 614

Pozdrawiam

« Wysłane do: zbychzz : 02 Październik 2009, 15:05 »

czesc,telefon mi sie rozpadl jakis czas temu,w razie jakis pytan pisz na priv.na forum jestem czesto wiec od razu odpisze.pozdro

« Wysłane do: Piotrek98igo : 02 Październik 2009, 18:39 »

tak więc a propos turbiny:

Byłem dziś u Witka w Warszawie bo miałem robić program z wymianką na turbinę, którą kupiłem od Ciebie.

Niestety wróciłem spowrotem szybciej niż się spodziewałem - nie było zmiany turbinki ni softu z kilku powodów. Jednym z nich była twoja tubinka

Jak powiedziałem chłopakom że to turbina nowa po przebiegu 3kkm to od razu powiedzieli mi że to raczej nierealne.

Nie znam się na turbinach i też nie byłem z tą turbosprężarką u specjalisty dla sprawdzenia bo myślałem że jesteś osobą godna zaufania (jesteś trochę czasu już na forum), a wiem że chłopaki znają sie na rzeczy (pewnie sam wiesz bo Witek pisał, że bywałeś u niego).

W każdym bądź razie przywiozłem tą turbinkę z sobą ale w kartonie (nie zamontowaną w samochodzie jak zamierzałem).

Reasumując chciałbym tą turbosprężarkę ci zwrócić, bo nie chcę jej montować u siebie.

Na to otrzymuję odpowiedź że turbina była ok. jak wymieniał ją – super ale tu chodzi nie o to czy jest ona sprawna, a o to że turbina przyszła nie taka o jakiej pisał.

« Wysłane do: zbychzz : 02 Październik 2009, 22:04 »

Drogi kolego,tak sie sklada ze ja bylem u Witka 2tyg wczesniej nim ci sprzedalem turbine i wszystko z nia bylo ok ,zrobil mi program i wyjechalem z rogalem na twarzy,po programie robilem logi dynamiczne i tez bylo wszystko dobrze wiec nie mam pojecia o czym piszesz.przebieg jest nawet naciagniety bo tych 3tys to nawet nie zrobilem na niej,wiec prosze nie zarzucaj mi klamstwa.luzow zadnych nie miala ,ani oleju nie brala bo to niemozliwe.Przykro mi ale nie wierze w twoja opowiesc.

« Wysłane do: Piotrek98igo : 02 Październik 2009, 22:12 »

Piotrze - może umówimy się na telefon bo bedzie prościej porozmawiać.

Jeżeli chodzi o turbosprężarkę to jak przyszła do mnie to leżała do dziś nieruszana. Nie podoba mi się dlatego że poinormowałeś mnie że jest to turbo nowe po przebiegu ok 3000 km a tu opinia że tak nie jest.

Nie chcę się sprzeczać bo nie mam takiej potrzeby - po prostu tej turbiny nie chcę.

Witek mówił że nieświszczała jak ją ściągałeś i nie zaprzeczam temu bo mu wierzę (turbina może być ok) ale mi zależało na nowej lub o tak małym przebiegu i nie o żadnej innej.

Załatw jakiś nr telefonu to się rozgadamy bo będzie można sprawę wyjaśnić lepiej niż przez mail'a.

Pozdrawiam

« Wysłane do: zbychzz : 02 Październik 2009, 22:27 »

nie rozumiem cie w ogole,jak mozna zdiagnozowac turbine na oko?tym bardziej ze nie ma zadnych luzow.nie byla montowana na aucie i niby popsuta zurzyta ,normalnie smiech na sali,przepraszam ale takie bajki to nie mnie,nie klamalem z niczym zalozylem ja w polowie czerwca i sprzedalem w polowie sierpnia,w tym czasie nie zrobilem wiecej niz 3tys bo bylem do tego 2tyg na wakacjach,sory ale twoja opowiesc w ogole nie mnie przekonuje.

« Wysłane do: Piotrek98igo : 02 Październik 2009, 22:35 »

ok - nie mam zamiaru z tobą się przekomarzać !

prosze cię jeszcze raz o zwrot bo nie chcę tej turbiny (turbina nie wygląda na nową i są sugestie że była regenerowana).

Dlatego moja prośba o zwrot - jeżeli jest wszystko ok to ją sprzedaż bez zgrzytów (ja chcę nową turbinę i dlatego chcę ci ją zwrócić).

Jeżeli możesz to zadzwoń lub podaj jakikolwiek nr telefonu do skontaktowania.

Brak odpowiedzi więc napisałe powtórnie z zapytaniem:

« Wysłane do: Piotrek98igo : 03 Październik 2009, 14:48 »

Chciałbym zwrócić ci twoją turbinę i proszę cię o poważniejsze potraktowanie sprawy ?

No i od razu odpowiedź:

« Wysłane do: zbychzz : 03 Październik 2009, 15:08 »

Nie ma takiej opcji

« Wysłane do: Piotrek98igo : 03 Październik 2009, 15:18 »

widzisz Piotrze - zrozumiałbym twoją odpowiedź w przypadku gdyby ta turbina miała faktycznie 3000 km ale nie w takiej sytuacji.

Przede wszystkim moje pytanie:

- dlaczego przed sprzedażą napisałeś że to turbina, która od nowości ma przebieg 3000km ???

No i znowu odpowiedź nie na temat:

« Wysłane do: zbychzz : 03 Październik 2009, 23:02 »

« Na tę wiadomość już odpowiedziałeś lub przesłałeś ją dalej. »

Drogi Zbyszku jak bym mogl to bym ci przysiagl na co tylko chcesz ze to turbo ma nawet mniej niz 3tys ,ja ja uzytkowalem przez niecale 2 miesiace i tylko ja,jestem pewny jej stanu dlatego tez wystawilem taka aukcje ,nie bylo w niej nic klamstwa.

Powiem ci ze ta rozmowa dla mnie to tak jakby mi ktos wmawial ze mam 35lat kiedy ja wiec ile mam.

« Wysłane do: Piotrek98igo : 03 Październik 2009, 23:14 »

Piotrek - ale czy ta turbina była nowa jak ją kupiłeś ? Opinia żę ta turbinka jest starsza niż 3000km nie jest tylko od jednej osoby znającej się na tym (chyba że ma zrobione te 3k po regeneracji).

Na prawdę byłoby fajnie gdybyśmy się dogadali.

« Wysłane do: zbychzz : 04 Październik 2009, 15:27 »

Zbyszek bylo tak ja ci mowilem wtedy przez tel ,przyjechal znajomy z niemiec mial 4szt i wzialem od niego jedna.pojezdzilem chwile(miedzy innymi bylem u Witka i w rozmowie doszlismy do wniosku ze awx na wieksza moc jest za mala) i postanowilem sprzedac.

« Wysłane do: Piotrek98igo : : 04 Październik 2009, 16:01 »

ok Piotrek, ale chciałbym tą turbinkę mimo co zwrócić - dogadajmy się w końcu.

« Wysłane do: zbychzz : 04 Październik 2009, 22:55 »

Przykro mi ale nie ma takiej opcji.aukcja byla prawdziwa nic w niej ukrytego nie bylo,ja nie prowadze sklepu zeby mozna bylo zwracac.wystaw ja do sprzedania jak tak bardzo chcesz sie pozbyc.

« Wysłane do: Piotrek98igo : 05 Październik 2009, 06:55 »

ok, podjadę do specjalisty dla uzyskania opinii o tej turbince. Jeżeli powie że ta turbina nie jest nowa (3kkm) naświtlam temat na forum - moja cierpliwość też jest ograniczona.

Tak więc nie chcąc opierać się tylko „na oko” postanowiłem podjechać do specjalisty z tą turbawką.

« Wysłane do: zbychzz : 05 Październik 2009, 08:04 »

prosze bardzo naświetlaj

Pojechałem do serwisu zajmującego się tylko turbosprężarkami. Fachowiec wziął turbawkę w rękę pooglądał ją z każdej strony i stwierdził, że ta turbinka to i może ma 3000 km przebiegu ale zrobionego po regeneracji. Pokazał mi również znaczniki na tej turbinie, które wykonuje się przed jej rozłożeniem.

Tak więc napisałem kolejnego mail’a tym razem z konkretami (załączyłem do tego zdjęcia).

« Wysłane do: Piotrek98igo : 06 Październik 2009, 18:31 »

Dziś byłem z twoją turbosprężarką w warsztacie u człowieka, który zajmuje sie tylko turbosprężarkami. Jego odpowiedź to: turbina na pewno ma więcej niż 3000 km ale co najważniejsze powiedział że to turbina po regeneracji. Na dowód możesz zerknąć na zdjęcie gdzie są znacznki których używa się przy składaniu (zaznaczone na zdjęciu).

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7edcff050efbbb05.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3ee950d6227d96a.html

Myślę, że teraz już cię przekonałem. Mam nadzieję że nie byłeś po prostu o tym świadom,na zdjęciu widać ewidentnie że to turbo po regeneracji. Mam nadzieję również, że teraz już będziesz chciał mi zwrócić pieniążki za nią.

Po moim mail’u spodziewałem się obrotu sprawy ale tu dalej bez zmian:

« Wysłane do: zbychzz : 06 Październik 2009, 21:51 »

Zbyszku nie wiem,moze masz racje.Turbosprezarka wygladala na igle nie bylo zadnego sladu uzytku dlatego ja kupilem.teraz 2 kwestia sprzedazy :to nie byla nowa rzecz tylko uzywana bylo napisane w ogloszeniu ze przejechane ma 3tys km stan idealny i to wszysto sie zgadza, zgodziles sie na jej kupno,przykro ale nie moze byc zadnego zwrotu.jezeli bardzo ci zalezy na jej sprzedazy to daj do dzialu sprzedam to sa chodliwe rzeczy,moge ci pomoc tez wystawiajac aukcje na allegro ,tyle z mojej strony co moge napisac.

z praw konsumenta wynika ze kupujacy moze zwrocic towar do 10dni roboczych od odbioru.

« Wysłane do: Piotrek98igo : 06 Październik 2009, 22:00 »

tak więc twoje ogłoszenie wyglądało tak:

[ALL] Sprzedam Turbo AWX stan idealny po 3tys km

« : 24 Sierpień 2009, 15:57 »

sprzedam turbine przebieg 3tys km stan idealny

do modelu B5 jest juz z przejsciowka i oringiem(80zl) komplet gotowy do montazu

cena 1100zl </l>

nie ma tu ani słowa o tym że była to turbinka regenerowana. Myślę że zdajesz sobie dobrze sprawę że za regenerowaną nie otrzymam tyle pieniążków ile ci wpłacilem na konto. Jeżeli będę miał ją sprzedać to na pewno też napiszę że jest to regenerowana turbina, a co za tym idzie nie wpiszę takiej sumy bo takiej nikt nie da za regenerowaną. Może zwrócisz mi przynajmniej część tych pięniążków ?

a tu po raz kolejny odpowiedź nie na temat:

« Wysłane do: zbychzz : 06 Październik 2009, 22:09 »

a tak szczerze to dlaczego chcesz ja sprzedac?nie ma zadnych wad i jestem przekonany ze bedzie sluzyla dlugo jeszcze nastepnej osobie ktorej auto sprzedaz.

Po tym mail’u już sobie odpuścił pewnie myśląc, że temat załatwił :(

Wysłałem jeszcze kilka wiadomości, ale niestety wszystko bez odzewu

« Wysłane do: Piotrek98igo : 06 Październik 2009, 22:27 »

Piotrek - ta turbawka jest regenerowana bez gwarancji i to nie wiadomo na jakich częściach regenerowana . Za taką sumę kupię turbinkę po regeneracji z roczną gwarancją u siebie w olsztynie - to chyba powinno wystarczyć za argument.

« Wysłane do: Piotrek98igo : 07 Październik 2009, 22:07 »

no to jak będzie Piotrek - zwrócisz mi część pieniążków ?

« Wysłane do: Piotrek98igo : 10 Październik 2009, 09:27 »

no to jak będzie Piotrek - zwrócisz mi część pieniążków ?

Wysłane do: Piotrek98igo : Dzisiaj o 17:08 »

no to jak będzie Piotrek - zwrócisz mi część pieniążków za turbosprężarkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie w chooja na ostro :evil:

I to jeszcze rzeźbienie na ludziach z forum..Żenada.

Jeśli kupujący ma przekonanie iż towar nie jest zgodny ze stanem faktycznym to powinien miec prawo do zwrotu..sprzedawca przecież miałby i tak multum chętnych na takie turbo po takim przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm witaj Zbyszku to juz przeczytałem to o czym mi mówiłeś na spocie ,a z jakiego on jest miasta? może warto by było jak byś się sam z nim spotkał? :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek98igo zachowałeś sie jak zwykła zdzira. :thumbdown

Proponuję poczekać na jego wypowiedź i do tego czasu powstrzymać się z osądami :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek98igo zachowałeś sie jak zwykła zdzira. :thumbdown

Proponuję poczekać na jego wypowiedź i do tego czasu powstrzymać się z osądami :cool1:

Przemek-dla mnie wszystko juz jest jasne-sprzedal uzywke,jako nowke-o czym tu jeszcze rozmawiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotów się zgodzić, ale zawsze w takiej sytuacji przypomina mi się filmik "don't jugde too quickly".

Zwyczaje cywilizowanych ludzi nakazują wysłuchania obrony przed podaniem wyroku.

Osobiście nie widzę celu w tym, żeby teraz tutaj 30 osób wpisało swoją dezaprobatę i prześcigało się w jechaniu po podejrzanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak on (Piotrek98igo) kupował tą turbinkę to też myślał że to nówka,ale ktoś go uświadomił że nówka po regeneracji i on w ten sam sposób się jej pozbył.Tylko tyle że rzadko kto kupuje TURBINKĘ niby prawie nówkę z ogłoszenia bez żadnych papierów i gwarancji :mysli:

Więc Piotrek98igo skorzystał z forum bo wiedział że tu znajdzie szybciej potencjalnego kupca :cool1:

:bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak on (Piotrek98igo) kupował tą turbinkę to też myślał że to nówka,ale ktoś go uświadomił że nówka po regeneracji i on w ten sam sposób się jej pozbył.Tylko tyle że rzadko kto kupuje TURBINKĘ niby prawie nówkę z ogłoszenia bez żadnych papierów i gwarancji :mysli:

Więc Piotrek98igo skorzystał z forum bo wiedział że tu znajdzie szybciej potencjalnego kupca :cool1:

:bicz:

nie wydaje mi sie-jest troche na forum... http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotrek98igo-u1032.html to swiadczy o znajomosci tematu...149 wiadomosci o chiptuningu- nic tu nie jest mu obce,a juz na pewno widok uzywki,czy znaminona na turbawie,swiadczace o regeneracji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak on (Piotrek98igo) kupował tą turbinkę to też myślał że to nówka,ale ktoś go uświadomił że nówka po regeneracji i on w ten sam sposób się jej pozbył.Tylko tyle że rzadko kto kupuje TURBINKĘ niby prawie nówkę z ogłoszenia bez żadnych papierów i gwarancji :mysli:

Więc Piotrek98igo skorzystał z forum bo wiedział że tu znajdzie szybciej potencjalnego kupca :cool1:

:bicz:

nie wydaje mi sie-jest troche na forum... http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotrek98igo-u1032.html to swiadczy o znajomosci tematu...149 wiadomosci o chiptuningu- nic tu nie jest mu obce,a juz na pewno widok uzywki,czy znaminona na turbawie,swiadczace o regeneracji...

To świadczy o tym że zrobił to świadomie :mysli:

TO JEGO PODPIS W PROFILU Cytuję

KURCZAK i KREATYNA ZROBIA Z CIEBIE sk***ysyna:)

W Klubie nie ma kolegow,sa tylko znajome twarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie na drugą stronę medalu :gwizdanie:

znam piotrka trochę i wiem ile znaczy dla niego to forum i wątpię żeby narobił sobie smrodu dla tych paru stówek

ale jak już napisałem nie chłop przemówi

jego podpis tyczy sie innej sprawy z tego co kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie osądzając...suche fakty na podstawie korespondencji (początkowej rozmowy nie słyszeliśmy, więc nie można się odnieść)

Brak wzmianki, że turbina regenerowana, ale i brak info, że nowa.

Rzecz regenerowana = nowa (technicznie). W sklepie też możesz kupić nową turbinę, która tak naprawdę jest regenerowana.

Jeśli byłaby nowa, to zapewne sprzedający miałby kwity na nią i razem z nią przekazał nowemu nabywcy, a także poinformował, że jest gwarancja itd.

Podsumowując: zaszło pewne niedomówienie, ale chaniebnego czynu się nie doszukałem, więc może darujcie sobie wieszanie psów na sprzedającym.

Owszem, może Piotr powinien machnąć ręką i przyjąć turbinkę spowrotem, aby zakończyć sprawę miło, ze względu na dobre stosunki panujące na forum.

PS Piotra nie znam i nigdy nie miałem z nim nic do czynienia, więc nie mam powodów, aby go bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem handlarzem/nie prowadze zadnego sklepu nie znam sie na turbinach na tyle zeby rozpoznac,kupilem ja byla w stanie nienaruszonym,zadnych sladow uzycia=dla mnie nowka...pojezdzilem chwile i przyszedl plan na brd i sprzedalem...

ok wszytsko bylo by do zwrotu ale nie po 2miesiacach...z tego co wiem to towar mozna oddac do 10dni od daty zakupu.

nikogo nie chcialem oszukac bo nie mam w tym zadnego interesu,chlopaki wiedza ze zawsze sluze wiedza na spotach i staram sie pomagac...

a tym ktorzy wypisuje dziwne rzeczy na moj temat zapraszam na rozmowe w 4 oczy :decayed:

Zbyszek skoro myslales ze chcialem cie oszukac to jestes glupcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to towar mozna oddac do 10dni od daty zakupu.

Przy takiej sprzedaży jaką tu Sobie na forum organizujemy jest to troszkę niepoważne...

Ja rozumiem że dwa miechy to zdecydowanie za długi czas na jakieś zwroty - kolega mógł Sobie tą turbawkę wcześniej sprawdzić... Niepotrzebnie zaufał nieznajomemu, ale człowiek uczy się całe życie...

Nie zasłaniajcie się tu jakimiś przepisamy 10 dniowymi...

Zapraszam do lektury:

http://www.um.oswiecim.pl/pl_chemik/19_2002/articles/konsument.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to towar mozna oddac do 10dni od daty zakupu.

Przy takiej sprzedaży jaką tu Sobie na forum organizujemy jest to troszkę niepoważne...

Ja rozumiem że dwa miechy to zdecydowanie za długi czas na jakieś zwroty - kolega mógł Sobie tą turbawkę wcześniej sprawdzić... Niepotrzebnie zaufał nieznajomemu, ale człowiek uczy się całe życie...

Nie zasłaniajcie się tu jakimiś przepisamy 10 dniowymi...

Zapraszam do lektury:

http://www.um.oswiecim.pl/pl_chemik/19_2002/articles/konsument.html

no i chyba nic nie trzeba dodawac w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sprzedawca to taki, który pozostawia po sobie dobre wrażenie.

Tym bardziej w tej społeczności forum, do której też kolego Piotrek98igo należysz.

Pozostały po Twojej transakcji żal i niezadowolenie.

Liczę, że teraz przed handlem z Tobą każdy user zastanowi się 10x

A i Kapitanie Bombo ze Smoczej Pieczary napisz jak masz odwagę swoje prawdziwe dane, jak każdy poważny człowiek na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wiedza ze zawsze sluze wiedza na spotach i staram sie pomagac...

Widać właśnie jak pozluzyles pomocą Zbyszkowi.

Kupił od ciebie nowa turbinę po 3tys przebiegu,nie dość ze okazała się regenerowana to jeszcze przebieg pewnie XXX.

Ale nic by się nie stało trzeba było tylko oddać kasę.

Pozostały po Twojej transakcji żal i niezadowolenie.

Raczej kupa kupa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...