Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.


Tomcio216

Rekomendowane odpowiedzi

No furka fajna, tylko nie wiem co się tak ludzie brewek czepiają. :P Mnie się to nawet podoba i dla mnie nie stanowi problemu w wyglądzie. Jak kogoś nie stać na ten czas na nowe lampy to brewki nie są takim złym rozwiązaniem. Pozdrawiam.

No do tych brewek jeszcze może dorzucić jakiś tani wlocik na maske co? Jasne że brewki nie pasują! ogólnie furka spoko ładna fela, kolorek też ładny pozdro! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem, oceniłem, i jak na mje oko bardzo ładna A4 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzięki za wasze opinie. Co do tych brewek to pomyśle nad nimi, a i nowe lampy też mam w planach. Dodaje zdjęcia wnętrza. Nie powiem widziałem już bardziej zadbane auta no ale co zrobić, myśle że nie jest najgożej. Dużym minusem jest brak klimatyzacji, ale obejdzie sie i bez tego. A przed jakimi kolwiek zmianami w wyglądzie samochodu musze się najpierw zająć stroną techniczną auta a mianowicie wymienić jakiś zimering przy skrzyni biegów bo zaczyna sie pocić. Oprócz tego jest wszystko ok. Pozdrawiam

e95aa38399d48956m.jpg]e95aa38399d48956m.jpg

[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 16:23 _________________________________________________zakładając konto na tej stronie napisałem , nie wiem czemu że mam 1.9 diesla AFF , przepraszam mój błąd, już poprawiłem. moja to 1,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...