Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Nieno to jakies nieporozumiienie :polew: z tylu wyglada jak by go pszczola urzadlila , zozumiem poszerzyc blotniki ale nie cos takiego

Musiał aż tyle poszerzyć żeby mu felga z tyłu nie wystawała :naughty: Przecież to 12J :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też jest jakaś przeróbka na ala RS4 :naughty:

http://www.allegro.pl/item811827512_a4_tuning_rs4_s4.html

miszcz!! :polew: jak na razie bezkonkurencyjny :decayed: chyba bardziej zjawiskowa niż ta z pierwszego posta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też jest jakaś przeróbka na ala RS4 :naughty:

http://www.allegro.pl/item811827512_a4_tuning_rs4_s4.html

miszcz!! :polew: jak na razie bezkonkurencyjny :decayed: chyba bardziej zjawiskowa niż ta z pierwszego posta :wink4:

Najlepszy jest brak klamek w tylnych drzwiach :polew: audi a4 coupe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znajdzie się jakiś amator na takie auto heh porażka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zewnetrznie ta z linku to mega porażka, ale popatrzcie co ma w środeczku, te foteliki z rs4... :blink:

aż mi ich szkoda w tym padle, najgorsze to to że coraz więcej takich wynalazków jeździ po drogach :kwasny:

to nie jest calibra żeby obklejać auto laminatami...

wolę zostawić ori poliftowe i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest calibra żeby obklejać auto laminatami...

wolę zostawić ori poliftowe i tyle

Niestety, nie każdy to rozumie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zależy o których tu laminatach mówimy :cool1:

dokładnie

Laminat to on ma tylko z tyłu, przód jest ori

Gdyby zrobił lepiej te tylne nadkola to by był dosć ciekawy :decayed: ale brak inspiracji podczas realizowania tego pomysłu skutkuje takimi efektami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego SoMeS możesz się smiać do woli bo mnie to w**i. Twoje 110KM też bym przerobił, może mnie nawet Ford przerobić czy BMW i co mam z tego powodu płakać?? Niech to będzię byle Opel nawet ta calibra i niech mnie przerabia. Ale ja mam audi i to mi starczy. S4 Nawet jak ją całą olaminuje to cie nic nie powinno obchodzić, więc jedyne co Ci będzie szkoda to że ja ją mam a nie Ty. Wiec wiesz gdzie ja mam Twoje drwiny, tam gdzie nigdy słońca nie ma. Tyle ode mnie w Twoją stronę.

Przyznam że ten projekcik mi się podoba. A stylizowana jest na RS-ie rozumiem.

Kolego denveco jesli moglbym doradzic ,zawsze po glowie mi chodzilo cos takiego . Ori zderzak RS4 + ori blotniki ,tylne trzeba by poszerzyc bo nie ma ori sedanow w rs4 i rownierz jakas rzezba zderzaka tylnego i progow ale mysle ze fajnie by to wygladalo .Gdy znajde jakiegos magika-blacharza to tak sobie zrobie :hi:

tak by to wygladalo :cool1:

3865.jpg

3869.jpg

Co do laminatów, nie chcę przecierz zrobić czegoś takiego; (już nie zwracając uwage na nierzucające się w oczy dwie armaty wystające z tylnego "zderzaka")

3db826790b1d7f9amed.jpg

cc9fe2c6f6698112med.jpg

A co myślicie o zrobieniu auta w taką kombinajcę malowania?? Tylko zamiast niebieskiego jak na fotce to czerwony?? I może leciutko szybki przyciemnić??

0e484ceab4249594med.jpg

5d5545dbe3e433b8med.jpg

da8fde917e89cde6med.jpg

I jeszcze jedno przedni zderzak mam całkowicie połamany po wypadku, czy takie coś by jakoś się prezentowało?? Wygląda na ori produkt, no i nie laminat który po lekkim puknięciu się rozsypie w drzazgi.

1af54eac67fe3328med.jpg

68917909c7147254med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Kowi :naughty:

dla mnie jest kox brakuje mi tylko ledów zamiast tych dziur po halogenach... dokładnie w takie coś idę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sama dokładka zderzaka :gwizdanie: W b5 nie było markowego zamiennika zderzaka z miejscem na spryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to za dużo ciekawych wskazówek nie dostalem po moich ostatnio wklejonych fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona czasem nie ma 2.5TDI pod maską

jak juz koledzy wczesniej napisali to ta

Tu też jest jakaś przeróbka na ala RS4

http://www.allegro.pl/item811827512_a4_tuning_rs4_s4.html

wstyd sie przyznac ale z moich okolic, jak go spotkam to zaprosze na spota :tongue4:

To znaczy ze diselka nie mozna tak przerobic , jesli ja sobie tak zrobie 1.9 TDI to bedzie kicha

nie chodzi o diesla, a o to ze to akurat ten diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...