Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Co za syf :sick3: :sick3: :sick3:

Nie znasz się :decayed: Mrówkojad jest kox jak chrom na metry :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się :decayed: Mrówkojad jest kox jak chrom na metry :polew:

Racja..co za wieśniak ze mnie, że nie spuszczam się nad takimi poważnymi modyfikacjami :decayed:

Chyba sobie za***ie z plaskacza za to .. zlinczuje się i jebne 100 allahów typu czoło - gleba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.

Ciekawe :mysli: Masz więcej informacji na ten temat ?

Widze ze się napaliłeś :naughty:

:no: Dla mnie najlepsze rozwiązanie dla B5 to kierunek RS4:evil: a nie jakieś single frame. Pytam bo nic o takiej firmie na terenie Resy nie słyszałem :wink4:

Jest ktos na forum kto ma nie ori zderzak rs4 i poszezane blotniki przodu i z tylu chetnie bym cos takiego zobaczyl chodzi oczywiscie o sedana B5 ktory nie wychodzil w rs4 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos na forum kto ma nie ori zderzak rs4 i poszezane blotniki przodu i z tylu

jesli zderzak jest nie ori to nie trzeba do niego poszerzak blotnikow :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok wiec idziemy dalej tropem twórcy owej zjawiskowej przeróbki tego samego auta.

Tym razem operator stoi a auto jeździ (w poprzedniej części filmiku było odwrotnie :polew:)

Przyznam że wygląda komicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki tunning a o zawieszeniu zapomnieli :gwizdanie: buja sie kuter rybacki :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehmm, ja bym chciał uzyskać taki efekt końcowy w swojej A4

Aluski mogli zostawić te co na początku, bo te na końcu to mi jakoś nie leżą. Fajny zderzak z tyłu dali, od RS?? (nie znam się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehmm, ja bym chciał uzyskać taki efekt końcowy w swojej A4

Aluski mogli zostawić te co na początku, bo te na końcu to mi jakoś nie leżą. Fajny zderzak z tyłu dali, od RS?? (nie znam się)

Właśnie zderzak tylny jest najbrzydszym elementem tego auta (na równi z niebieskim podświetlaniem zegarów).

_________________________________________________

Chociaż patrząc na auto z Twojego podpisu nie jestem zdziwiony, że Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był uszczypliwy armistead ale Twoje auto jakoś nie powala na kolana jeśli chodzi o wygląd, każdemu podoba się co innego. Ty kobiecie możesz się podobać a innym nie. To samo z autem gusta i guściki.

Coś do mojego auta masz?? Fotka jest tak stara jak moja obecność na forum. A powiedzmy że teraz świetnie się złożyło bo gość wjechał w bok auta przez co stoi na warsztacie i będzie robiona w nim blacharka prawie że dookoła. I szukam ciekawych projektów które mogli by zrobić w warsztacie na koszt sprawcy jednocześnie zmieniając wygląd auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z tego powodu płakał. Nie podoba się tunning-laminat rodem z Need for Speed, dlatego moje auto wygląda tak jak wygląda. Nie będę robił sobie z samochodu calibry.

Popatrz jakie są opinie użytkowników tego forum na temat projektów, które tu wstawiasz. Jedynie ten ostatni jest całkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy powinien zrobic sobie auto pod swoj styl i gust zeby byl z niego zadowolony i z jazdy nim. Kazdy robi samochod dla siebie a nie dla kolegow z forum tak wiec opinie kolegow choc nieraz pomocne to nie bralbym sobie wszystkiego do serca :gwizdanie:.Jedni wola brunetki inni blondynki :kox:,tak wiec niema co krytykowac kolegi ze sobie wybral taki kierunek wygladu swojego zaznaczam swojego autka i nie ma co go krytykowac za to ,Mozna oczywiscie wrrazic swoje zdanie ,bo od tego tu jestesmy ale nie nabijac sie z czyis samochodow :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehmm, ja bym chciał uzyskać taki efekt końcowy w swojej A4

na poczatku pomyslalem ze za duzo tego laminatu i wyjdzie wiocha i na koncu okazalo sie ze jednak minimalnie przesadzili. na filmiku w czasie od 2:20 do 2:50 autko wyglada najlepiej i ladnie sie prezentuje i przypomina mi byle autko od kumpla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie nabijam, tylko uważam, że lepszym rozwiązaniem jest pójście w stronę delikatnego tunningu. Samochód nie musi mieć nieoryginalnych zderzaków, wielkich spojlerów, ledów etc żeby się za nim ludzie na ulicy oglądali. Np. auto kolegi KANAL, jest tego przykładem.

Pisałeś, że szukasz projektów, myślę, że ta strona może być dobrym ich źródłem: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2040066

Dyplomatą to ja nie jestem, i czasem zdarzy mi się coś napisać/powiedzieć zbyt niedelikatnie. Miałem skasować mój wcześniejszy post ale denveco zdążył już na niego odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...